Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    Betka a jeji dnesni uvaha na tema Diablo III tedy stala... opravdu za to. Pry "dnes je diablovek milion, Diablo III to bude mit sakra tezke, to Diablo II bylo jedine, snadno se stalo kultem". ;D
  • heartless_cz
    Možná jsem nedával pozor, ale kde je to D3???

    aha jdu zapnout bednu :D
  • Hmm, až příliš vychválenej ToR, ale to se dalo čekat.

    No, užijte si hru.

    Jo a jen přátelské varování.
    Nebuďte moc dobří a moc nevydělávejte. Bioware nemají rádi, když někdo umí pořádně využít systému, který sami vytvořili.
    http://i41.tinypic.com/beymo4.png

    Radši buďte jako tento týpek.
    http://i42.tinypic.com/qmxbty.jpg
    • Kolego, netušíš, proč jsou zrušené diskuze k WOWfan článkům? A není to škoda? *9*

      Co se týče toho TOR, je to teda hnus... Jak jsi na to přišel vůbec?
      • Nevím nevím, ale můžu odhadnout, že si redakce všimla, že ToR tu má spoustu fandů a WoW asi taky, takže chce předejít problémům mezi těmito dvěmi skupinami. Škoda to asi je, protože se osobně rád dívám na pořádné drama, zvláště pokud se týká něčeho, na čem mi nijak nezáleží.

        Jinak zdrojem screenů je jako vždy 4chan, konkrétně /v/, hlavní zastánci teorie Titaniku 2.
        Ale pozor! Osobně jsem slíbil, že v článcích o SWToR už nebudu vyvolávat rozmíšky, takže to předkládám jako čistý a holý fakt, bez nějakých zlých úmyslů.

        A myslím, že je to důležité varování... představ si, že hraješ, jde ti to a jsi dobrej a najednou za to máš BAN. To by hnulo žlučí snad i mikerovi17.
        • Jo, jestli nemám něco rád, tak případy, kdy se hra samotná nebo někdo, kdo za ní stojí, chová nepředvídatelným způsobem a tím mi kazí zážitek, který očekávám, že dostanu od produktu, za který jsem utratil své peníze... Ono ostatně přesně proto moc her v oblibě nemám, téměř nikdy nenaplní očekávání (respektive v průběhu hraní něčím zklamou). Srovnání s hudbou či literaturou jsem ostatně už včera psal, pro hry nelichotivě vycházející...

          Co se současné MMORPG mánie týče, považuju to za docela nebezpečný trend... Nebudu to nějak rozvádět, neb nechci vyvolávat zbytečné emoce, ale ve zkratce mi to nepřipadá jako "zdravý způsob, jak trávit volný čas". To se už radši nechám občas pozúrážet uživateli typu Ataker při občasném příspěvku na webu Games.cz (přestože si místní odborníci stále myslí, že nemám v životě nic jiného na práci - a já jim to brát nebudu *5* ), abych se pobavil nad omezeností a nedostatkem nadhledu "hardcore plejerů", a půjdu posléze zase po svých.
          • Hm tak EA jsou banda exkrementu, ty neopravneny bany byly aji v BF3
          • Cahir
            *1*
  • Trol.diskuzni
    Mikoláši, ty jsi nepoučitelný - minule to byla pofidérní čajovna, tentokrát jsi zase Běda-Bětu oslňoval v jakési "psychedelické verzi domu hrůzy nějakého lokálního cirkusu/poutě"... *1* *1* *2*
    • Ataker
      To je směšné až je to trapné opravdu... co ty máš za vadu to je neuvěřitelné.
      • CrocoRay
        Asi takovou vadu, že není furt vážný chytrák a nebojí se napsat občas i nějakou blbost a naštvat tím hromadu lidí, přičemž ti inteligentnější ho musí hned začít urážet *4*
      • Těší mě! *3*
  • BoB.2
    Pěkné *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit