Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CrocoRay
    Asi takovou vadu, že není furt vážný chytrák a nebojí se napsat občas i nějakou blbost a naštvat tím hromadu lidí, přičemž ti inteligentnější ho musí hned začít urážet *4*
  • risa2000
    Proč nelinkujete rovnou video z youtube? Jede to o poznání rychleji.
  • matty-the-gamer
    No, upřímně se též omlouvám za to označení "d e m e n t", je to jedna z mých přehnaných reakcí, přitom jste jen napsal svůj názor. Nesvádím svojí chybu na Steam, nesnáším ho tak nějak všeobecně. Ale to už je věc názorů, někomu to vyhovuje, někomu zas ne. A myslím, že bychom už mohli nechat této "diskuze" a zase žít dál. *4*

    Jinak k tomu LastPassu: Díky za tip, podívám se na to. *4*
  • matty-the-gamer
    *1* *1* *1*
  • Trol.diskuzni
    Až Steam jednoho krásného dne zkolabuje či bude úplně zrušen, tak se z toho místní propaganda po*ere a bude ještě ráda za shareservery a torrenty! *1* *5*
  • Jinak se omlouvám za označení retardovaní a debilita, nechal jsem se unést. Jen není fér svádět vlastní chybu na systém Steamu, ten za Vaše problémy opravdu nemůže.
  • No ale tak se pak nediv, že ti něco nejde, když podle videa za 5minut nabourá WiFi i blbec podle videa na YouTube a pak už není problém identifikovat systémy a nainstalovat sw, o kterém ani nevíš. Lidi jsou prostě holt hloupí, používají něco a ani si neuvědomují nějaké následky. Zabezpečit si síť není až takový problém a je o tom dost zdrojů na Internetu, ale sám vidím po městě samé WEP případně i nezaheslované přístupové body, na ty se může připojit taky jen v*l a nechat si odposlouchávat přenosy, nejlíp nijak nešifrované, ale kolik lidí to dělá? Skoro každý...
    A 20 různých hesel? Co jsem říkal, stačí pár základních jako mail a služby často navštěvované, k ostatnímu poslouží LastPass, kdo neví, o co jde, tak ať si pohledá, pak už se mu hesla ztrácet nebudou!
  • matty-the-gamer
    Tak abychom už to konečně uzavřeli (jo a vím, že jsem začal já!):
    To že jsem ztratil heslo a mail je čistě moje věc a moje chyba. Ale nenechám si za to nadávat do retardů, jak mě oslovil jiný kolega zde.
    Pořád nesnáším Steam a herní služby, důvodem není postrádání mého hesla, ale to jak služba funguje atd.

    A těch pár lidí, co mě tady buzeruje, řešit nebudu. Jestli je to baví tak ať.
  • Jazz
    Můžeš klidně urážet jak chceš, v té kategorii jsi i ty.
  • matty-the-gamer
    To že píšu "kecy" je pouze tvůj osobní názor, nikoliv fakt. No, je to tvůj názor, do toho už ti "kecat" nebudu. Už jsem si totiž zvykl že na GAMES.cz diskuzích je tak 70 % diskutujících tak trochu (jak bych to řekl abych nikoho neurazil) "d e m e n t n í c h" a všichni se snaží být strašnými chytrolíny. S nima se nikdy nevybavovat lidičky... *4*
  • Jazz
    Bože, bože...
    Kde ty tvoje kecy bereš ?
  • GlaDOS
    No podle toho, co tu čtu teď a co jsem četl předtím se to docela hodně omezilo.
  • matty-the-gamer
    ?
  • matty-the-gamer
    Zabezpečit síť proti odposlechu? Pořádně šifrovat a skrýt WiFi? Hm... tak to mluví za vše...

    Jasně a ta hra s neexistujícími oficiálními stránkami bude určitě zrovna na Steamu že?

    Myslet si můžeš co chceš, to mě absolutně nezajímá, člověk v životě vždycky narazí na chytrolíny (tobě podobné), jediné co může udělat je zadupat je do země a nevšímat si jich. Pamatovat si 20 a víc různých hesel, které obsahují přes 10 znaků (kombinace znaků, písmen a čísel) na různé stránky a služby je celkem fuška kamaráde, zvlášť když se na takovej Steam přihlásím tak jednou za půl roku. Tak laskavě nekritizuj. To že jsem si zapomněl heslo není chyba steamu, ale moje. Já si ale stěžuju na to, že se na to steamu vůbec musím registrovat.
  • S těmi stupidními příspěvky máš pravdu ( jsou na úrovni člověka co opakuje zvláštní třídu se zastydlou pubertou ) ale že se to tím omezí? vůbec je to prostě krok zpět *9*
  • Díky za radu ale stejně mi to nepomohlo prostě Steam není schopen se zalogovat.Jestli výde nějaká hra vyžadující Steam budu muset si ji stáhnout jinak nevím *9*
  • GlaDOS
    Chtěl jsem napsat to samé. To, že ztratím heslo a pak i mail je pouze má blbost. Jenže někteří lidí si to nemyslí a mínuskují ostošest.
  • GlaDOS
    Napiš jim email a poraď jim, jak to mají dělat. Bude to užitečnější, než když to budeš psát tady.
  • No asi takový přehled opravdu nemáš, ono se to samo určitě nepokazilo. Ale to by chtělo mít pořádný antivir s firewallem, neznámé aplikace spouštět alespoň v sandboxu, když už ne ve virtuálu a hlavně nespouštět každou blbost, co kdo pošle. + Penetrační testy, zabezpečit síť proti odposlechu, pořádně šifrovat a skrýt WiFi apod.

    A že by měli lidi Steam proto, že si neumí stáhnout patch? No tím to opravdu asi nebude, ale stejně je to pořád lepší, než hledat patch na X let starou hru, kterou moc lidí třeba nehrálo, oficiální stránky už nejsou, všude jinde už je smazaný, a že jsem už na takových pár narazil.

    O té demenci to pořád platí, že si člověk nepamatuje ani emailovou adresu, na kterou se registroval, aby si tam třeba nechal poslat reset hesla? To demence prostě je, co zapomene příště, kde bydlí, nebo jak se jmenuje? Když už má člověk paměť tak děravou, má si vymyslet pořádné heslo o větším počtu znaků, co se neobjevuje ve slovníkových databázích (rainbow tables) a zařídit si LastPass, kde si všechny ostatní necháš vygenerovat a uložíš.
  • Jazz
    Souhlas, za to, že je někdo blbej jak poleno a zapomene mail nebo si ho nenapíše je jeho chyba...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit