Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matty-the-gamer
    Pravda, CD projekt je fakt zlatej *4* , to je snad jediná firma od který kupuju hned za plnou cenu. Vlastně ještě Splinter Cell od Ubi mívám vždycky předobjednaný. Doufám, že ho vydaj, protože ta jejich politika "Na PC se krade, Na PC tedy nebude" je dost blbá. *9*
  • Urug
    Většinou pomůže smazat ze složky Steam soubor ClientRegistry.blob . Za 6 let používání se mi nestalo, že bych se dostal do patové situace, kterou bych musel řešit smazáním celého Steamu i s hrami.
    Ano občas se chová zvláštně a dokáže člověka trochu potrápit, ale je to v mezích únosnosti. (takové windows mě trápí každý den daleko více)
    Osobně pro mě Steam představuje spíše výhodu, ale chápu, že někomu vyhovovat nemusí. Přesto požadavky na alternativu v podobě pevných médií neuznávám, protože jsou zpátečnické a jsou přirozeným průvodním jevem při přechodu na novější technologie - a ať se vám to líbí nebo ne, jsou to technologie pohodlnější, levnější, chytřejší a šetrnější k životnímu prostředí (dobře to už zní trochu jak demagogie, ale když se nad tím zamyslíte je to pravda *1* ). Navíc buďme rádi, že se tohoto úkolu zhostilo zrovna Valve, jednou k tomu totiž dojít muselo a mohlo to být daleko, daleko horší...
    Rozhodně netvrdím, že je Steam bez chyb, a že v něm nepostrádám ještě určitou další funkcionalitu, a že to je dokonalost sama.
  • Hanzales
    Vývojáři se nediví. Ochrany mají na svědomí vydavatelé, investoři a to jsou jako že jo, troubové. Boj s pirátsvím by mohl Don Quijote de la Ancha asi závidět, protože větrné mlýny hadr. Jediný správně na to jde CR Project. No a Steam se mi osobně právě v tom výčtu zdá asi jako to menší zlo.
  • Hanzales
    bych zase jen podotknul ;) třeba to stahování patchů je spíše o pohodlí. Stáhnout a nainstalovat patch je asi to poslední, co by se nedalo zvládnout. No a v případě digitální distribuce se registrovat musíš všude tak jako tak a v případě krabic někdy třeba pro získání obsahu navíc taktéž. Na tom steamu ti právě stačí to jedno heslo. Pokud už nějaký distributor hry chce na steam protlačit ještě nějakou další ochranu/registraci, provede se to alespoň vše samo na pozadí před prvním spuštěním, bez nutnosti jakékoli interakce. Pokud tohle vše odpadá, je pro změnu nutnost mít DVD v mechanice a to třeba mně otravuje ještě víc.
    EDIT: ještě tak. Pokud máš na steamu 2-3 hry tak jo, ale když má člověk her přes 50, tak je Steam doslova zlatý a vytahovat krabičku z poličky už jsem kolikrát i lenivý ;O)
  • blahorodie
    tak to neber k srdci ale k analu. Dalsi diel re-play bude o com ?
    To nevedia normalne moderovat, ucia sa tie retardovane keci naspamat ?
  • Hanzales
    Všechno, co Steam nabízí :) Hlavně akce, auto-updaty, jednoduchost instalace (s rychlým netem obvzláště), komunita no a jede mi už pár let, no řekněme, že jednou jsem se do nějaké smyčky nebo co dostal, ale jinak se nikdy nestalo, že bych se nepřihlásil, nebo se něco posmolilo. Jen ta rychlost bývá poslední dobou při těch akcích v pytli, ale nenaděláš nic. Např. z mé strany není nač si stěžovat. (btw nejsem účastníkem mínusek, ty si zaslouží jen pár vyvolených) ;o)
    Jo a hlavně: To závěrečné video s bugy bylo mazec, pobavilo velmi *1* Celkově dobrý díl, jen ten fotbal manager jsem musel přeskočit, ale to samozřejmě neznamená, že by to tam nemělo co dělat ;o)
  • Hele, já si to určitě nemyslím, mluv jen k němu! *1*
  • Cahir
    Hoši, nepřestáváte mě překvapovat. Že tady žvaníte o ničem a ve většině času se zmůžete akorát na buzerování, na to už jsem si zvyknul, ale že si připadáte důležití a myslíte si, že si ty vaše žvásty potažmo někdo vezme k srdci, tak to už je moc. *1*
  • matty-the-gamer
    P.S. A ještě se vývojáři diví, že se tak málo prodává, když si nechaj nacpat takový saj*ajty do svých her.
  • matty-the-gamer
    Je to holt dosti debilní. Hádám, že je to proto, že několik jedinců píše s několika přezdívkami na jedné IP a taky proto, že tu je dost neslušných uživatelů kteří mají dosti podobnou přezdívku jako trol.diskuzni, né li stejnou a tak se to dost plete. Skutečný důvod ale neznám. A jo, je to buzerace, ale zeptej se sám sebe: "Je na světě a na internetu nějaké místo, kde nejsem omezován?" *9*
  • matty-the-gamer
    To že se nám nelíbí, že se Valve, EA a Microsoft cpou do všeho není žádná demence. Nemám vůbec "zabordelený" systém a o tom co si tahám z internetu na disk mám dobrý přehled. Hesla si pamatuju, ale po půl roce kdy jsem Steam naposled "nuceně" spustil (jinak bych nemohl hrát jistou hru) tak to heslo a email tak nějak zmizí, zvlášť po přeinstalování systému.

    Jde mi jen o to, že normální člověk nepotřebuje, aby mu nějaká služba otravovala život. Pořád nějaké registrování, ověřování... A jestli mi mínusy dávali jen de*enti co mají steam jen proto, že si sami neumí stáhnout patch (tedy steam to stáhne za ně), tak se nedivím, že jich mám tolik. Nemusel bych si pamatovat tolik hesel, kdyby každá blbá hra nepotřebovala registraci na nějakém webu nebo službě. A podle tebe jsme retardovaní? Protože máme jiný názor? V tom případě je mi tě líto... *9*
  • Kde prodavaj "vsechno vim, vsechno znam"? Nebo ze by to byl jenom pocit?
  • @matty-the-gamer, host: Hoši, vy jste retardovaní? Že si nepamatujete email ani heslo, to je jen vaše debilita, máte si to někam napsat, když na to nemáte hlavu. A že se nespouští Steam klient, to je jen váš problém, že máte zabordelené systémy kdoví jakým bordelem natahaným z Internetu.
  • V diskuzi pod Re-Playem je to proto, že lidi mají zvyk sem psát kydy jako "š*kal bych Bětku" atd.
    Zavedením povinné registrace se to omezí.
  • blahorodie
    mozno by si mali raz precitat aj tuto diskusiu, mali by vediet aj citat, ved sa ucia scenar naspamat jak male deti basnicku do skoly *1* Inak ty dvaja na seba pozeraju ako keby si dali nejaky joint travy *1*
  • to že mi tu doporučuješ lékařskou pomoc si neodpověděl na otázku na co je to dobrý? Nebo tě nic inteligentnějšího nenapadlo?
  • v tom případě Pana Vola Šéfredaktora
  • cítím s tebou mě se už dva dny nechce steam vůbec spustit. Když se chci zalogovat tak program přestane pracovat Jeden den hraješ a druhý den zapneš PC a ono to nereaguje. Přišel jsem o 9 her tak su nasrate jak svina
  • Přitom ty "Behind the scenes", co lze shlédnout například na youtube, vypadají docela slibně... Nechápu, že z toho nakonec vznikne taková břečka. *6* *11*
  • matty-the-gamer
    A ještě mi nějaké osoby dávají mínusy... Ach jo *2* kdo tyhle služby potřebuje prosím vás? Jsou naprosto zbytečné...

    EDIT: Ne, ale vážně, vy co mi tu dáváte mínusy, napište zde alespoň svůj názor, protože já bych vážně rád věděl, co vás na tom steamu tak fascinuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit