Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Až Steam jednoho krásného dne zkolabuje či bude úplně zrušen, tak se z toho místní propaganda po*ere a bude ještě ráda za shareservery a torrenty! *1* *5*
  • SW na to videu vypadaji snad lip nez ve skutecnosti:)jinak souhlasim hru si proste uzivam,zkousel jsme vetsinu mmorpg a zadne me nechytlo tolik(jsem sw fanda,mam rad ty hudebni podkresy atd)..jinak Betka je fakt kocka *3*
  • No to jsem ještě nezažil všude samá buzerace. Kvůli debilnímu komentáři si mám zakládat email. Kterého vola tohle napadlo *16*
    • matty-the-gamer
      Je to holt dosti debilní. Hádám, že je to proto, že několik jedinců píše s několika přezdívkami na jedné IP a taky proto, že tu je dost neslušných uživatelů kteří mají dosti podobnou přezdívku jako trol.diskuzni, né li stejnou a tak se to dost plete. Skutečný důvod ale neznám. A jo, je to buzerace, ale zeptej se sám sebe: "Je na světě a na internetu nějaké místo, kde nejsem omezován?" *9*
    • No, neodvažoval bych se jej nazývat "vola", ale pravděpodobně pana šéfredaktora... *1*
      • v tom případě Pana Vola Šéfredaktora
    • Hmm a to jsi si ho založil jen aby jsi si mohl postěžovat... *7*

      Jo a povinná registrace je na někteřých stránkách u všech diskuzí, takže si nestěžuj...
      • JJ založil proto jsem taky psal VŠUDE samá buzerace dokáže mi někdo říct na co je to dobrý? To než se sem vůbec proklikám skrz nějaké debilní přihlašovací údaje to mě jako má ten rapl přejít? *16*
        • Vyhledej lékaře či jinou odbornou pomoc.
          Pokuď tě dokáže tak naštvat pouhá nutnost naklepání pár písmen, tak jsi nebezpečný společnosti.
          • to že mi tu doporučuješ lékařskou pomoc si neodpověděl na otázku na co je to dobrý? Nebo tě nic inteligentnějšího nenapadlo?
            • V diskuzi pod Re-Playem je to proto, že lidi mají zvyk sem psát kydy jako "š*kal bych Bětku" atd.
              Zavedením povinné registrace se to omezí.
  • matty-the-gamer
    Už se celkem těším na hry z roku 2012. Nejslibněji vypadá nový Borderlands, Diablo, Prey 2 a celkem mě láká i Inversion. A taky doufám, že Steam a ostaní služby budou v roce 2012 zničeny!!! *16* (zbožné přání) Zapomněl jsem totiž heslo od účtu a nepamatuji si už ani jméno svého emailu, takže mám po Oragne Boxu... Kdybych se nemusel nikde registrovat, tak by se nic nestalo... teď abych to šel stahovat z uloz.to. Jestli ještě někdy bude Newell říkat že hráčům se musí nabízet služby jako steam, tak si za ním vyjedu s lopatou a pytlem na mrtvoly *15* ...
    • matty-the-gamer
      A ještě mi nějaké osoby dávají mínusy... Ach jo *2* kdo tyhle služby potřebuje prosím vás? Jsou naprosto zbytečné...

      EDIT: Ne, ale vážně, vy co mi tu dáváte mínusy, napište zde alespoň svůj názor, protože já bych vážně rád věděl, co vás na tom steamu tak fascinuje...
      • Hanzales
        Všechno, co Steam nabízí :) Hlavně akce, auto-updaty, jednoduchost instalace (s rychlým netem obvzláště), komunita no a jede mi už pár let, no řekněme, že jednou jsem se do nějaké smyčky nebo co dostal, ale jinak se nikdy nestalo, že bych se nepřihlásil, nebo se něco posmolilo. Jen ta rychlost bývá poslední dobou při těch akcích v pytli, ale nenaděláš nic. Např. z mé strany není nač si stěžovat. (btw nejsem účastníkem mínusek, ty si zaslouží jen pár vyvolených) ;o)
        Jo a hlavně: To závěrečné video s bugy bylo mazec, pobavilo velmi *1* Celkově dobrý díl, jen ten fotbal manager jsem musel přeskočit, ale to samozřejmě neznamená, že by to tam nemělo co dělat ;o)
      • cítím s tebou mě se už dva dny nechce steam vůbec spustit. Když se chci zalogovat tak program přestane pracovat Jeden den hraješ a druhý den zapneš PC a ono to nereaguje. Přišel jsem o 9 her tak su nasrate jak svina
        • Urug
          Většinou pomůže smazat ze složky Steam soubor ClientRegistry.blob . Za 6 let používání se mi nestalo, že bych se dostal do patové situace, kterou bych musel řešit smazáním celého Steamu i s hrami.
          Ano občas se chová zvláštně a dokáže člověka trochu potrápit, ale je to v mezích únosnosti. (takové windows mě trápí každý den daleko více)
          Osobně pro mě Steam představuje spíše výhodu, ale chápu, že někomu vyhovovat nemusí. Přesto požadavky na alternativu v podobě pevných médií neuznávám, protože jsou zpátečnické a jsou přirozeným průvodním jevem při přechodu na novější technologie - a ať se vám to líbí nebo ne, jsou to technologie pohodlnější, levnější, chytřejší a šetrnější k životnímu prostředí (dobře to už zní trochu jak demagogie, ale když se nad tím zamyslíte je to pravda *1* ). Navíc buďme rádi, že se tohoto úkolu zhostilo zrovna Valve, jednou k tomu totiž dojít muselo a mohlo to být daleko, daleko horší...
          Rozhodně netvrdím, že je Steam bez chyb, a že v něm nepostrádám ještě určitou další funkcionalitu, a že to je dokonalost sama.
          • Díky za radu ale stejně mi to nepomohlo prostě Steam není schopen se zalogovat.Jestli výde nějaká hra vyžadující Steam budu muset si ji stáhnout jinak nevím *9*
    • Divotvurce
      Naprosto s tebou souhlasím. Takové internetové služby moc nemusím. Nesnáším, když mi Steam napíše "Tato hra není k dispozici, zkuste to později". Co to jako je? Já si za hru zaplatím a nemůžu ji hrát? To je taky důvod, proč mi nové Saints Row leží nepoužité v poličce a místo něj hraju pirátskou verzi.
  • BoB.2
    Pěkné *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit