Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Kdyby udělali single KOTOR III, tak by udělali mnohem líp. Co chceš překopávat na SW, to z toho chceš jako udělat Star Trek nebo co? :D
  • Greatness awaits prej *1* pamatujete jak sony stáhnul ze svých stránek těsně před vydáním watchdogs lživou reklamu "Hack everything as you make your way through Chicago's underground as you experience Watch Dogs in a way that only PS4 can provide, at 60 Frames Per Second in 1080p." Sice Tidux na twiteru naznačil, že na PS4 bude hra mít větší rozlišení než na Xone, ale jestli vůbec pojede ve FullHD(čemuž absolutně nevěřím) tak to bude rádo za stabilních 30 FPS
  • pic - to je jen hra - pochopils?
  • Nauč se číst, blbečku. To DLC dostane každý hráč zdarma. Ti s předobjednávkou si ho zahrají pouze o týden dříve. Bože, kdo se pouští tyhle negramoty. *16*
  • Tak to si nech zajít rovnou.
  • Tohle je jediná hra kterou si po letech možná koupím od EA.

    Ale jestli ta hra bude přes origin no tak si nechám zajít chuť...
  • free dlc za předobědnávku ? klasická EA sr.čka. přitom je jisté že to DLC bylo ve hře a jen ho s tama vystřihli. DEbílkům kteří předobědnají je mi fakt líto protože jsounaprosto nepoučitelní
  • nevím proč dělají takové hrdiny z těch rebelů. byli to jenom šmejdi co dělali bordel ve fungujícím imperiu a pozabíjeli miliony lidí a milardy uvedli do utrpení z válek
  • Jack1947
    Počkám na ingame záběry a ne něco co v reálu nebude odpovídat kvalitám hry.
  • Jack1947
    No ale s tímhle souhlasím mrzí mně že se jde v dnešní době všechno online, když třeba většina her by uvítala kampan beru to jako lenost vyvojářů... protože mp je přece "lepší". *7*

    Tím že jsi klausul bych se moc nechlubil a určitě ne tady.
  • frag.ment
    Souhlas, už mě ty MP, FreeTP a P2W hry lezou krkem. Těším se na pořádnou singl hru a snad se dočkám u Zaklínače3. Jestli budou všechny budoucí hry zaměřené na MP, tak to by byla konečná. Ale doufám, že se tak nestane, bych s tím jinak musel seknout a nebo hrát nějaké indie hry, které mě nějak moc neberou (nic proti nim nemám, ale když si najdu čas na hraní, rád si dám pořádnej AAA titul). A ano, jsem casual, nebo jak se jim to tu nadává ;-)
  • zadnej single? uz ted je to pro me odepsany, nemam zajem o dalsi multiplayerovou matlaninu, deathmath,team deathmatch, CTF a porad dokola to samy uz 15 let...
  • frag.ment
    Další ždímačka peněz, ani nevím že se natáčel další díl SW. Starou sérii jsem měl celkem rád a dost jsem ji odpouštěl kvůli době, kdy vznikla, ale když jsem šel na EP I. do kina a objevil se tam ten nechutnej zelenej ušatej keket, měl sem 100chutí zdrhnout někam do putyky na pár kusů. Nevím, co je v tom Hollywoodu pořád vede k tomu, že do filmů cpou rádoby vtipné postavy (stejně jako v Pánovi prstenů Gimli). V těch ukázkách je nějaká opička, což bude asi nějaký ekvivalent Jar jara a na to si nechám zajít chuť. Snad bude hra vydařená..
  • RazorProduction
    To zas budov DLC z obsahem za 100Eu dohromady,*7* .... .ne oprava, 250Eu, to by predsa nebila EA *16*
  • Radsej by som bral novy Jedi Knight s Kyle Katarnom a poriadnym pribehom.
  • Jasne ze to neni ze hry, je to engine footage ale neni to gameplay, naprosto bezna praktika u vseho. Takhle hra ne-bude vypadat.
  • TheGGG
    strom se dá prostřlit, kulka se může odrazit
  • Bez příběhu a vesmírnejch bitev ve Star Wars hře? Co v tom EA zase šnupou. Vždyť tady se to k tomu naprosto nabízí - mít k těm epickejm bitvám i nějakou single story
  • Pueru - jsi nemocnej nebo úplně blbej?
  • Žádný "game engine footage" tě nepřipraví na fakt že umřeš potom co už budeš dvě vteřiny schovaný za stromem. Stejně tak ti neodhalí další "kouzla" které provázejí hry od DICE. Už se těším na kvanta CTE patchů tentokrát pro Battlefront. Když se zadaří tak nejdřív do roka a do dne.*6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit