Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spook.y
    Vesmírné bitvy nebudou? Tak už nemám zájem....ajo vlastně EA takže "Space battles DLC" *4*
  • Princ.Jablon
    a v komparzi s filmem bude mít hra podtitul:

    "Battlefront: DLC Awakens"

    ale i tak se těšim
  • Taky mě to bez singlu absolutně neláká...
  • free dlc za předobědnávku ? klasická EA sr.čka. přitom je jisté že to DLC bylo ve hře a jen ho s tama vystřihli. DEbílkům kteří předobědnají je mi fakt líto protože jsounaprosto nepoučitelní
    • Nauč se číst, blbečku. To DLC dostane každý hráč zdarma. Ti s předobjednávkou si ho zahrají pouze o týden dříve. Bože, kdo se pouští tyhle negramoty. *16*
      • možná jsem negramota ale ne takovy hovádko boží jako ty a furt to nemění nnic na tom že to bude EA sr.čka stejně jako užasny HL nebo BF 4 jen ze SW pozlátkem. hlavně se teším jak tady zas všichni buou pí.ovat a pak to stejně koupí *1*
  • Kde ze je ten gameplay??? Tento trailer je ingame ANIMACE nikoliv GAMEPLAY

    Je hezke ze ingame animace sou vymakane ale to nerika vubec nic o hre....
    • Blue.Shark
      Nikdo netvrdí, že to je gameplay *3*
  • konecne nejaky battlefield, který bych si i zahral
  • zajimalo by me, proc byl smazan muj komentar

    "opravdu pekny trailer, tesim se na gameplay zabery *4* "

    a nezapomente smazat i tenhle a nevyjadrit se, horsi nez JD
  • RazorProduction
    To zas budov DLC z obsahem za 100Eu dohromady,*7* .... .ne oprava, 250Eu, to by predsa nebila EA *16*
  • Budu cekat pred prodejnou od rana.. a jeste si to koupim na originu aj na steamu abych podporil super firmu jakou EA. Delaji hry s laskou a spolu tvorime jednu z nejvetsich komunit na svete , nevadi ci si gej nebo mas spatnou barvu pleti, jsem jedno hemogoni teleso co miluje ea.
    Staci se podivat na znacku battlefield jak dobre se prodava , hrajou ji denne desitky milionu lidi.
    A star wars bude thrat prodejni rekordy kazdou minutu. Ocekavam nadpozemsky zazitek + podporu okulusu rifteho panecku to bude neco
    Dam zato svuj celej mesicni plat 12 000kc. Budu o hladu nebudu mit na cigara ale star wars musim mit.
    • 12000,- ? To ses popelar ? *1* *1* *1*
    • Pueru - jsi nemocnej nebo úplně blbej?
    • Trapas
  • a navic na tom dela DICE, takze "Star Wars skin pro BF4 za 69.99 euro?"
    • xH4wK
      Okamzite si zmen avatar, nezasluzis si byt sucastou PC master race.
      • PC master race je pro ubohý méněcený zmetky. Takže vlastně všechny PCčkáře :D
      • Lel??? Battlefiedl je peasanska hra takze povazovat ju za pc masterrace hru je vysmech.
        • Vojta_Ilavsky
          Bohužel... Ale kdysi to tak nebylo, zlomilo se to až po dvojce.
          • Jack1947
            2142 byl ještě jakžtakž bf...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit