Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Počkám na ingame záběry a ne něco co v reálu nebude odpovídat kvalitám hry.
  • Hele, CoD s lejzrem
    • wenceslaus
      Už jsi to hrál?
      • A co jiného to bude? Ne... opravdu to nebude kultovní, skvělá a úžasná věc, jakou si všichni představují. CoD s reskinem, jako většina her.
        • wenceslaus
          Pokud to bereš takhle. Samotný CoD je pak valstně UT bez laserů a ten samotnej je vastně přeskinovanej Doom... takže SW:Battelfront = Wolfenstein 3D s lasery?
          • del0
            CoD nemá krom FPS pohledu s UT ani Doomem nic společnýho.
            • C-BEAM
              tak id Tech 3 predsa vychádzal okrem dvojky aj z id Tech 1 na ktorom bežal Doom :) Ale faktom je, že spoločné korene je už asi to jediné čo ich spája.
            • del0
              CoD byl na Q3 enginu.
            • Engine? *1*
  • Hlavně ať se na tohle nikdo netěší. EA patří k nejhorším vydavatelům a DICE už dávno prokázala, že dělat hry neumí.

    Pokud tam skutečně nebude single player, to nejhorší co DICE vždy nabídla, pak je to jen dobře. Další single paskvil tu nepotřebujeme.

    Dokud to nebude vydaný, řádně funkční a dobře hratelný, neuvěřím, že to bude dobrá hra.
    • ja myslim ze mas mozna pravdu, ale je cela k nicemu..hry tohohle typu lidi hrat proste budou at jsou sebeblbejsi..jak je nekde nalepka multiplayer tak i kdyby to bylo spolecne rypani do h*vna klacikem tak to bude mit statisice hracu. Premerovani pindiku a honeni si vlastního ega ve virtuálních svetech je středobodem zajmu vetsiny hracu, a když to zasadis do světa Star Wars mas najisto vyhrano..navíc když bude ještě i film..tohle nemůže byt propadak ani kdyby to d*srali na sto tisíc zpusobu.
  • Další fenomén jako GTA, co tu bude pravidelně zaplavovat články.
  • TheGGG
    Koukám pozemní vojska galaktického impéria jsou pořád stejní matlalové jako před lety. Stoormtroopeři nevycvičení slepci a pozemní technika co vydrží v boji dvě minuty. Holt to je těžký úděl space opery, no snad se dočkáme i prostředí z nové trilogie, protože tam alespoň kloni byli vojáci, které se dá brát vážně.

    Jinak to vypadá ósom
  • frag.ment
    Další ždímačka peněz, ani nevím že se natáčel další díl SW. Starou sérii jsem měl celkem rád a dost jsem ji odpouštěl kvůli době, kdy vznikla, ale když jsem šel na EP I. do kina a objevil se tam ten nechutnej zelenej ušatej keket, měl sem 100chutí zdrhnout někam do putyky na pár kusů. Nevím, co je v tom Hollywoodu pořád vede k tomu, že do filmů cpou rádoby vtipné postavy (stejně jako v Pánovi prstenů Gimli). V těch ukázkách je nějaká opička, což bude asi nějaký ekvivalent Jar jara a na to si nechám zajít chuť. Snad bude hra vydařená..
    • Blue.Shark
      U Star Wars mám s JarJarem podobný problém, každopádně jsem schopný ho přehlížet a počkat si na ohromné bitvy, jež jsou pro mě hlavní devizou filmů. Ale nemohu nezareagovat na tvrzení o Gimlim: věz, že Gimli není do Pána Prstenů "nacpaný"; je to původní postava z knihy, ve filmu velmi dobře ztvárněná, a jednoznačně není napsána tak, aby plnila roli pitomého šaška, kterým je třeba Star Warsovský JarJar.
      • On byl ale oproti knížce změněný právě v částečně komickou postavu - v knize se choval jako šlechtic (logicky), ne jako vesnický buran ;)
  • Tohle je jediná hra kterou si po letech možná koupím od EA.

    Ale jestli ta hra bude přes origin no tak si nechám zajít chuť...
    • Tak to si nech zajít rovnou.
  • Ilusiveman
    Darth Vader by měl být psát caps-lockem, protože je to zkrátka mocná postava.

    EDIT: A představte si, že budete bojovat na planetě 2x, ale v různém období 0-50 let, protože hra má zasahovat také do období 7. episody.

    Nepracují oni také na StarWars 1313?
    • SW 1313 je zrušené.
  • https://www.youtube.com/watch?v=QiZNSzWIaLo
    • Ilusiveman
      https://www.youtube.com/watch?v=kUCB9EOl-4M
  • Veskoslav
    Shut up and take my money!
    • Shut up and give me your money!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit