Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes som to videl prvykrat, celkom fajn sa na to dalo pozerat. Ale jedna velka vec - respekt tomu, ze ako jedine ceske "mainstreamove" herne medium sa aspon trochu zaoberali progamingom - vidiet tam spomenuty Dreamhack atp celkom potesilo :)
  • Trapne ako vzdy *11* *11* *11*
  • Boli časi, ked mi troliček dvihal tlak, už nedviha, blbi lidi taky lidi, už je iba trapny...
    • Trol.diskuzni
      ALL -> Simply clever!
      • Trol -> Ma miseto hlavy riť a rad to všetkym ukazuje !
        • Trol.diskuzni
          A místo řiti mám hlavu, nebo druhou řiť? *8*
  • Tento porad sleduji jen 13ti leti fakani a psychopati ala troll a vekoslav staci pred obrazovku postavit nejakou jeblou bloncku s kozama a hned vsichni to uctivaj............... recenze maj ubohe, hudba taky, recenzet je buzik .......Vas sladoucky Teousek
    • Kronoss1
      Dle tvého projevu jsi stále na 1. stupni základní školy.
      • ted pujdu do druhaku VS nejspis tam chodis ty trolle
        • Kronoss1
          Není to taky jedna z těch pseudo VŠ? Dneska jich je tolik, že jsem už ztratil přehled.
    • Trol.diskuzni
      Chlapečci 13+ beztak raději hledí na p*rno než na tu ušatou vzducholoď, natřásající se před zubatým plešounem... *6*
      • no mas pravdu :D proste je to nanic porad horsi jak gameplay.......
        • tedy gameshit :D
          • Trol.diskuzni
            GameOver! *1*
            • Trol.diskuzni
              To MickeyMutant: V cajku, změnit si IP není až takový problém... Ale je fakt, že když mě zaBANujou víckrát, tak je pro mě pohodlnější používat anonymizér, než abych se s nima otravoval... *6*
            • MickeyMutant
              Tipuju game over pro tebe za tu ušatou vzducholoď, fešáku. Zase budeš pár dní bez obrázku.
  • Pan_Klobouk
    Pokud vidim dobre, ani jeden prispevek v diskusi se netyka poradu Re-Play. Troll, Betka, Splinter Cell, Ghost Recon... asi dobry porad. ;D
    • Kronoss1
      Vše, co se dalo říci, bylo již řečeno.
  • Trol.diskuzni
    Nabízím své imprese z tohoto dílu pořadu RIPfail:

    1) Co to má ta slečna na hlavě? Vypadá jak nějaká horizontální pracovnice z předměstí Bangkoku... Akorát ten zubatej asi ne a ne zabrat, tak nevím.

    2) Tu hudbu do RIPfailu vybírá Alžbětin nabíječ? To bude asi pěknej blbeček ten chlapec. *6*

    3) To to ještě nezrušili? *8*
    • 1) Vlasy
      2) Nevím, bude to v titulkách
      3) Očividně?
      To byl lehkej kvíz
      • Trol.diskuzni
        Jsem rád, že se líbilo!
        • Nelíbilo, nebyla to žádná výzva. Víc se zapotím i u hádanek ve Skyrimu a..věř mi, to jen skládám obrázky zvířátek.
          • Trol.diskuzni
            So sad right now...
    • Kronoss1
      Švih je tu.
    • bod číslo 2) mě zničil *15* *15*
    • Dokud budou mít diváky, jako jsi ty, tak to určitě nezruší... tak jim pošli ostrou notu :-)
    • konečne.
  • Amylee.Anderson
    No vidíte, Trol nikde a jak se vám stýská *15*
    • rancor1223
      Já používám odtrollovač (addon do Chromu) a jindru.velikyho ani trolla diskuzního nevidím už pár měsíců. Nevěřili by jste o kolik míň stupidní zdejší diskuze jsou (vyjímaje diskuze pod Re-Playi, které z mě neznámého důvodu fungují jako magnet na d*bily).
      • Amylee.Anderson
        Mě to baví číst, někdy to stojí za to :)
      • Kronoss1
        O hodně přicházíš. Jindra dostal i plusy!!
        • Trol.diskuzni
          Já též... občas. *2*
  • Mother_of_god
    RIP stále funguje hej ?
    • Kronoss1
      Zkazil si to. Nejsi Trol a Trol má alespoň trochu švihu.
  • Obrovský vlk s mečem v tlamě tak to jsem ještě nežral... jinak Alžběta je kočanda ;)
    • Damarus
      A Draci co lítaj po zpátku v poho jo? :D :D (Skyrim)
      • Samozřejmě, ale psal jsem k tématu. :)
      • Myslíš tie FAKE videá z youtube?
        *1*
        • Kronoss1
          Ne, ty REAL videa z youtube.
          • O tom hovorím, mne v Skyrime draci od začiatku až doteraz lietali normálne.
            • Kronoss1
              Tobě jo, některým ne. Některým taky nešlo GTA IV na nebušené sestavě, jiným šlo. To ale neznamená, že ta videa jsou podvrh.
  • Kronoss1
    Vy jste nějak všichni z trola hotový. On je asi opravdu fenomén, ale v něčem má pravdu, RE-PLAY má co zlepšovat.
    • Shaker
      to je ale snad to jediny, co nezminuje... vetsinou zminuje obleceni moderatorky a jeji projev, coz vazne nechapu, protoze je to pekna holka, ktera vypada inteligentne a jeste navic se zajima o hry. Od nej je to ale asi spis zavist nez objektivni hodnoceni. A Tukan? jeziiis, toho pamauju z casaku skoro jeste kdyz sem tahal kacera :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit