Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pamatuju, ze treba pro me jedna z nej strategii "combat mission" sbira v hodnocenich napt. gamestar 85, level 4/10 ...... a tak to slo vsude po svete. Cisla ale odpovidaly nazotu recenzenta a byly vzdy zduvodnene. Bohuzel spousta dnesnich recenzentu pise spis uvahy, takze nevime nic o hre, ani proc dostavaji porad stejne hodnoceni.
    • zdeeneek
      Ma pravdu ten chlapec.
  • Tahle hra je pecka s koupi jsem nevahal ani chvilku, 3D vision rulez, hluboce smekam panove ze Square Enix a dekuji. Ucebnicovy priklad portovani z konzole na PC ostatni studia by se mohla ucit viz GTA4 (ale to bych asi prisel na buben :) Omluvte me jdu si nabrousit katanu a nechat si na zada vytetovat cinskyho draka, banzai !!!
    • Lukyz
      Portu není co vytknout až na převedení ovládání z gamepadu na klávesnice+myš - tohle je jediné co mi na hře vadí *13*
  • Jsou v té hře funkční hajzly ?
    • ano jsou
      • jindra.veliky
        jsem si hned vzpomel na Vavru pri jejich zkouseni *15*
        • Spíš na Drdu,kterej by hodnotil jakej byt má lepší hajzl *1* *1*
  • pamatuji, ze se tu driv hodnotilo tak, ze hry mohly dosahnout maximalne peti hvezdicek. Ale nebylo to in, tak se preslo na desitkovej system. A po par letech se to najednou lidem nelibi....

    nezlobte se na me, ale prijde mi naprosto charakerusticky v tehle zvracene dobe, ze se rozm*** vse, co fungovalo a misto toho jen paskvil oku vice lahodici (nejen hry, statni maturity, registry vozidel ...)
    • To je snad jedno jestli máš 5 hvezdiček nebo 10tkový systém.Je to úplně to stejné :)
      • walltar
        no pokud bys nepoužíval půlky tak to jedno není .... 4/5 a 7 nebo 8/10 jsou celkem rozdílné hodnocení. Použitím hvězdiček příjdeš o jeden stupeň.
        • To ano, ale se stejně ty půlky používaly.I u stupnice 1-5 to recenzenti dělali.Proto jsem napsal, že je to to stejné.
  • Já to nechápu. To jsou lidi tak zdegenerovaný, že se budou hádat nad blbým číslíčkem? Proč? Máj se přestát psát recenze a jenom se známkovat? Už takhle je toho textu méně než bylo zvykem.

    Co vám to udělá pokud to dostane "jenom" 8 z 10"? Přestanete to hrát protože je to jen osmičková hra? Kdyby mne bavila hra, kterou by někdo ohodnotil jednou z deseti tak jí mám zahodit? A nakonec není náhodou důležitá argumentace proč je ta hra tak hodnocená? Číslíčko doopravdy nic neznamená...
    • Neber to tak vážně. Že se mrákoty bavěj hodiny o čísle tě zajímat nemusí. Já jsme s textem naprosto spokojený, protože zhruba vím, o čem a jaká ta hra je. Teď vím, že si radši koupím něco jinýho, protože recenze mi odpověděla na všechny otázky, který bych měl na někoho, kdo tu hru hrál.
  • Cahir
    Než se to tu strhne v ještě větší Nerd Rage, tak bych jen rád poznamenal, že Aleš používá při hodnocení celou škálu stupnice, takže osm opravdu není málo...
  • A je to tu znova, fandové nenašli u své hry minimálně 9/10 a je problém na světě... Aleši, dobrá recenze, nenech se strhnout.
    • Souhlasím. Já na číselné hodnocení nekoukám. Je to jenom pomůcka pro zařazení hry do správného "šuplíku". Jinak solidní recenze.
  • Sakra zrovna když prodávám Xbox ... vypadá to dobře.

    Mimochodem kdyby někdo chtěl Slim 4gb kinect ready matná černá, komplet vybavení vč. dobíjecího kitu a hdmi, zánovní od jara .. za 4tis... pisněte.
  • Pete.palis
    hra mě taky překvapila na plný čáře...žádnej velkej ruch kolem ní a dá se říct, že herní orgasmus *14*
    • Acindards
      Square enix poslední dobou umí :)
  • Musím pochválit recenzenta. O hře jsem se dozvěděl vše podstatné ( žádné předchozí informace jsem nečetl) a teď s klidem v duši můžu říct, že ta hra není pro mně. Přitom jsem na tu hru byl zvědavej po reakcích na E3. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit