Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sony dělá jednu chybu za druhou absolutně nedokáže domyslet i to pozitivní co jim prolomení ochrany přinese. Já jen doufám že tenhle humbuk co tu dělá je jen na oko a ve skutečnosti z toho nedělají takovou tragédii.
  • To mu může být úplně jedno. Šíření teď obstarávají jiní za něj. Mimochodem je to snad standardní opatření, že nelze nakládat s tím, co je předmětem sporu.
  • ať jde Sony do prd.le *1*
  • Neviem co riesite. Ak je tam podobna licencia ako u softwaru, tak je to potom jednoduche. Chces sa zabavat, musis pristupit na nase podmienky. Ak nechces pristupit na nase podmienky, tak to vrat. To iste je u kazdeho softwaru. A u softwaru je uz napisane, ze spolocnost si moze menit podmienky licencie. Takze to, ze Sony zrusila Linux je iba jej zmenenie podmienok. Ak sa rozhodne, ze vypne PSN, tak to moze s kludom urobit, pretoze to ma v licencii osetrene a zakaznik moze iba na nich nadavat a to je asi tak vsetko.
    • Sony může mít licenci jakou chce, ale pokud je proti legislativě daného státu, tak mají smůlu, licence neni nad zákony ani nad práva lidí/zákazníků.
    • Alebo prestat kupovat konzole!! ;)
  • ja mu verim sony je na hovno koupis si ps3 za 10.000kc pak se dozvis ze vlastne ani tu ps3 nevlastnis sony porat vidava firvali uplne na hovno nechapu moch sem hrat prigos hry na ps2 visel firvar a uz to nejde. sem si rikal sakra kdiz si mohl hrat na podelani ps2 hry s jednicky nechapu tak kdeto sme sakra tomas to sami koupis si auto a nemuzes si tam dat to co ches jen to coti rekne sony.
  • Ja geohotovi preji, at se smazi v pekle. Investoval jsem do ps3 a her desitky tisic korun a jeho stupidni a bezohledne jednani me poskozuje. To ze poskodil Sony a herni vyvojare bude mit neblahe dusledky v rozmanitosti a kvalite her, protoze se ted snizi priliv penez na tuto platformu. Krom toho uz se zacinaji hackovat jednotlive hry s cilem uskodit hracum. Viz napr. toto http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011010079. A ocekavam, ze driv nebo pozdeji prijde i utok na nase penezenky v psn. Nákdo normalni nemuze mit z hacku ps3 radost. Zlodeji si klidne mohli realizovat na pc nebo xboxu a jedinou slusne fungujici ps3 platformu mohli nechat na pokoji.
    • No vidíš, a já (čistokrevný pécečkář) jsem naopak rád. Problémy konzolí můžou pomoct počítačovým hrám, výrobci se nebudou furt vymlouvat jen na PC pirátství a začnou si PC her opět vážit. Nakonec, až na PS3 místo 5mio kusů nějaké hra prodají jen 500k (zbytek rapid+torrent), ještě rádi budou vydávat i na PC.
    • Jak tě to poškozuje? Že se cheatuje a nabourávají účty hráčů? Heh, tak to by si se měl spíš obrátit na Sony ne? to je ukázka diletantismu Sony, kdy se totálně vykašlali na nějakou ochranu a spoléhali na špatné zabezpečení a neobtěžovali se řešit další možnosti jak to zabezpečit. Je to jak kdybych ve svojí bance zamknul dveře a byl vysmátej jak jsem si to zabezpečil, ale ejhle, on ty dveře někdo odemknul a já jsem v pr... protože už žádnou jinou ochranu nemám.
      • Každé zabezpečení, jak se ukazuje, jde obejít. Sony ho neměla zas tak špatné, ale abych použil Tvého příměru - Nikdo "do mojí banky" neměl co lézt, a když tam někdo vleze, tak ho tam zazdím a nechám chcípnout hlady... - a já jim to přeju... *2*
      • kriste!! vy to tady pořád k něčemu přirovnáváte, ale přitom je to úplně něco jiného!!...já to prostě vidim tak, že nějakej rozmazlenej fracek mi hacknul konzoli a tim pádem nemůžu hrát tak jak jsem hrával do teď!! ať se proslaví někde jinde, třeba ve sportu- to by byl borec!! ale to ne...oni by ho dostali na dopingu!!!
        • Co to meleš? hacker ti hacknul tvojí konzoli? hacker hacknul pouze svojí konzoli a nabídl tu možnost každému kdo si ji chce taky hacknout ať si ji teda hackne, tvůj majetek to nijak nepoškozuje. Nebo ti hackem tvoji konzoli rozbil nějak na dálku? ukradl ti z ní něco? nebo o čem to vůbec mluvíš?

          Koukám, že nevíš která bije.
          • Jsi vedle, hacker hacknul a poskodil software ktery mu nepatri a za jehoz pouzivani jsem zaplatil, cimz poskodil i me.
            • co je to za nesmysl? tim, že si hacknul svojí konzoli poškodil software v tý tvojí? no to je mi zajímavé.
    • fuh, aka reakcia.
      ono problem je aj inde.
      a to tam, ze sony nanutilo kazdemu update, ktory zrusil moznost otheros; a teda pre teba asi nie zaujimava vec, pre mna zaujimava bola...
      keby sony umoznilo homebrew hry, tak by si sa az cudoval, ale pekne kusky by sa objavili... a ano, bohuzial zverejnenie kluca sposobi aj vela zloby.
      ale takto to apriori odsudzovat je tiez kratkozrake a velmi jednostranne...
      • jestli ti vadí, že nemůžeš mít linux na ps3 tak si ho nainstaluj do pc. mne osobně ta funkce other os přišla nepotřebná a na to, že ps3 umí spoustu věcí mě to připadalo už moc zbytečný. Jenom lituju ty chudáky, kteří si stáhnou hack aby mohli hrát pirátské hry a všichni kdo se podílely na hacknutí ps3 by měli být potrestáni, souhlasím s eee.
        • Tobě osobně přišla nepotřebná, to je sice moc hezký, ale jsou tu tisíce, možná miliony zákazníků, kterým ta funkce přišla hodně potřebná a mimo jiné si to koupili i kvůli tomu.

          Heh, ani nevim kolik věcí je mi úplně na nic, ale stejně je musim z daní platit, nehceš spíš bojovat za tohle? :D
        • Ako to tu tak citam tak vacsina uzivatelov PS3 a asi aj XBOX su naozaj total .... Pride mi to ako za komancov. Nulova sloboda ale hlavne ze vsetko "slapalo" uzasne :D Proste stat staraj sa = Sony staraj sa co posles to ja zozerem len aby som nemusel uvazovat nad niecim ja. Ja chem iba drzat gamepad a stlacat tlacitka. Vo vacsine pripadov to tak asi aj je:(. Cest tym ktory maju nejaku tvorivost a snazia sa aj na PS3 nieco vymysliet.
          • No já si "svobodně" kupoval PS3, abych na něm hrál a ne něco "vymýšlel". Jestli jsem proto "total ....", tak ať *3* I přes všechny firmware mi funguje vše co k tomu potřebuji..., možná proto že nejsem pirát....
            • Ano, presne s timto jsem tu konzoli kupoval, na hrani her a koukani na bd filmy. Ocenoval jsem bezpecnost platformy a ze je parazit free. Kdo chce byt kreativni, ma k dispozici otevrenou platformu pc, nebo pro ps3 vyvijet legalne, nic ho neopravnuje nabouravat tu uzavrenou.
            • to: Dan
              přesně jak píšeš, jsem ke konzolím přistupoval při nákupu - primárně na hry + přehrávání DVD/BR. V mém případě je to i o pohodlnosti, a špatnou zkušeností s instalacemi pár her na různé počítače a jejich "chodem" na různých sestavách. Tady prostě vložím DVD a hraju. PC mám jenom na online hry (mimo jiné, ale bavíme se o hrách tak to tak beru)
            • Tu nejde o to ze ci si pirat alebo nie. Ide len o to ze naozaj je to nakoniec iba konzola na "hraj hry a obsah ktore chceme iba my Sony". Ak to ludom nevadi tak potom je to ok ved vela ludom nevadi platit za tu istu hru 30% viac ako za PC verziu je to o vkuse a mozno aj trochu o rozumnosti.
  • ale tak jak to popisujes ty se me to jevi jako nesmysl ze strany SONY

    protoze jestli sem to dobre pochopil(nemam konzoli) tak on vlastne otevrel(znovu?) moznost "instalovat" si do konzoli ruzny software ne? a natom by preci SONY mohlo vyvarit hroznej majlant?! nebo snad ne?!?.....mozna je to cely blbost tak me kdyztak opravte:P
    • ach to mela bejt reakce na starsi prispevek :/ :D
  • este sa to len rozbieha ale zachvilu bude coraz viacej chmulov co budu cheatovat a podvadzat a teda sa to dotkne kazdeho poctiveho hraca
    Ak sa to dostane az do takeho miery ako na PSP /dufam ze nie/ tak sa bude kazdy vyvojar urcite "trhat" aby urobil hru na PS3 pretoze ho tam bude cakat "neskutocna vidina" ZISKU.

    A take mensie studia ktore sa len rozbiehaju /bez zastity/ a vytvoria daku skvelu hru ale predaje budu minimalne , tak ich to znici.

    ale inak sa to nedotkne nikoho
  • ale ved samozrejme ty si mozes urobit so svojou PS3 co chces
    -kludne si tam daj aj motor z vrtulnika ak to dokazes a ani pes po tebe nestekne

    Lenze dnes je vsetko o peniazoch a pan hacker sa chce ukazat ako zachranca a spasitel majitelov PS3 konzoly ktori prisli o moznost instalacie LINUXU /teda aj ja k nim patrim/ a rozhodol sa ze do sveta vypusti kody ktore davaju plny pristup do systemu a teda otvoril BRANU PRE PIRATENIE ale mozes tam samozrejme mat aj ten svoj LINUX

    Lenze ujo SONY prichadza o pekne prachy + ma to aj dalsie nasledky
  • este sa to len rozbieha ale zachvilu bude coraz viacej chmulov co budu cheatovat a podvadzat a teda sa to dotkne kazdeho poctiveho hraca
    Ak sa to dostane az do takeho mieritka ako na PSP /dufam ze nie/ tak sa bude kazdy vyvojar urcite "trhat" aby urobil hru na PS3 pretoze ho tam bude cakat "neskutocna vidina" ZISKU.

    A take mensie studia ktore sa len rozbiehaju /bez zastity/ a vytvoria daku skvelu hru ale predaje budu minimalne , tak ich to znici.

    ale inak sa to nedotkne nikoho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit