Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzolisti si nemusi nic dokazovat, proto pri kazdym naznaku reality kvici jak pichly prasata. *15* *15*
  • Konzolisti si nemusí nic dokazovat, všichni víme, jak pc-platforma paběrkuje ve stínu velikánu, proto jejich dosti omezená obec se zmůže tak akorát na velké řeči od klávesnice...
  • asi počítá s tím, že konzole cílí především na děti/puberťáky/studenty a ti zrovna penězmi neoplývají, naopak starší hráči co PC k práci potřebují tak jako tak na něm i hrají a už bývají lépe zajišteni
  • Proc bych si jinak nalhaval, ze moje skodovka je lepsi jak souseduv mercedes z jinyho duvodu nez ze zavisti a ze na to nemam? *7*
  • je videt,ze neznas hry,ponevadz skoro vecky indir hry jsou prave napodobeniny z amigy 500 a 1200.staci kouknout na youtube.a za hry,ktery vypadaj jak z 8bit.ery rozhodne 250kc platit nebudu.
  • Nějak mi uniká, proč by konzolista měl mít méně peněz...
  • Pak by se zjistilo ze konzolisti nemaji na kvalitni zbrane, meli by jenom plastovy makety za dobrou cenu.
    Zacli by zase brecet ze to neni fer a ze plastovy sekery jsou vlastne lepsi protoze byly levnejsi. Jako vzdycky. *15*
  • Eda: Ano, je to problém her, ale zatímco na PC je nemožnost nastavení ovládání brána jako zásadní nedostatek, na konzolích je to bráno jako samozřejmost, i když by neměl být žádný problém to zakomponovat do většiny her. Za víc než rok hraní na PS3 jsem viděl jednu hru (Gran Turismo 5), kde se daly volně přenastavit všechna tlačítka.
  • s videohrami maju sancu
    http://www.videogamesblogger.com/2012/12/15/just-dance-4-justin-bieber-surprises-fans.htm
  • ale na tom je cely konzolovy biznis zalozeny: poskytnut dost argumentov deckam aby presvedcili rodicov o kupe este jedneho pocitaca
  • dr.gonzo
    uz bylo dost hadek o nejlepsi herni zarizeni musime to skoncovat jednou pro vzdy a tak vyhlasuju valku mezi konzolisty a PCckari setkame se za brnem na poli presne za tyden od ted,secne a bodne zbrane sebou a pokud vyhrajou konzolisti tak si to muzou rozdat i ti co maji v mozku logo microsoft a ti co maji v mozku logo sony.prezit muze jen jedna platforma.
  • C-BEAM
    "haha (anonym) : Jejdasek je člověk, co umí argumentovat."

    myslíš argumenty typu že PC je uzatvorená platforma a konzole otvorená ? *1*
  • "proc jsou vulgarni jen prispevky od pc hracu" .... owned by your own kind *5*
  • Umi argumentovat skvele. Proto jeho oblibeny byl az vyrostes pochopis. *3*
    Tomu rika dobry argument jen konzolesocka.
  • Jejdasek je člověk, co umí argumentovat. Chápu, že takového omezecne takový člověk může dosti iritovat, proto jsi se zachoval jako typická guma a ukradnul si mu nick a začal si trolit.
  • hele fanatičký čobole, kdo tu brečí? Píší, že pc-gumáci ukazují svoji úroveň, že kradou nicky konzolovým hráčům? Co se ti na tom nezdá? Tobě
  • Ty hrajes jen pravou rukou, ze tvoje zena nikdy nehrala?
  • Ano, brec prosim jeste vic, bavis me.
  • Jo jasně, takže se v naší debatě čistě jasně objevil člověk, co krade nicky.. tomu sám nevěříš, pěkně si se do toho zamotal..
  • ... i když jsem taky homo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit