Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problem je v tom, ze lzes. Nikdy jsem pod tvym nickem nic nenapsal. Cry more kid.
  • Opravdu? Já ti kradu nick a pak pod ním píší o sobě čili o tobě, že jsi gay? Pokud jsi latentní homosexuál a máš potřebu to někomu říct, tak začni u rodičů, mě to opravdu nezajímá.
  • C-BEAM
    haha: no aby si nevyplakával že ti kradnú nicky...

    a keby tu boli moderátori nebol by si tu ani ty s tvojou hlúpou tendenciou zakladať flame.
  • Napsal jsem presne to samy co ty, jestli ti to jeste nedoslo. *3*
  • Ty si značně omezený viď??? Opravdu se nestydíš za to, co píšeš?
  • haha je butthurt, protoze nekdo opet rekl pravdu o konzoli. MUEHEHEEH *5*
  • Me je lito nekoho kdo je homo a pracuje na Applu. A taky tu kvuli tomu nebrecim. Tvuj zivot musi byt hodne hloupy, kdyz si myslis ze konzole je lepsi nez pc? See what I did here? *5*
  • Proč bych se měl registrovat, kdyby tu byli moderátoři, tak by tu nikdy nemohli působit gumáci jako Wallet Warrior(dneska haha, jejdásek, ahoj, opat atd.) a Veskoslav..
  • Klidně to napiš ještě pod Jejdaskovým aliasem, ale nezmění to fakt, že je mi tě líto. Máš asi hodně smutný život. *9* Děláš všem pc-čkárum medvědí službů, pokud teda nejsi nějaký pošahaný konzolista, snažící se dělat z pc-čkářů ještě větší idioty...
  • C-BEAM
    haha: ja zase nechápem uplakané deti ktoré sa nevedia ani registrovať aby tak nevyplakávali, že im niekdo kradne nicky.
  • Snazis se zbytecne, Jejdasek je konzolovy fanatik pro nejz byla vyhoda konzole i to ze "je cerna a jde dat pod televizi".
  • Chapu, pokud je nekdo na chlapy tak mu prijde kupovani kvalitniho hw jako vyhazovani penez a kupovani Applu jako dobra investice. *14*
  • Nechápu redakci, že tu necháte působit takové existence, krade nicky vytváří flame...
  • a ještě jsem tedy chtěl říct, že jsem homosexuál a rád hulim klukům péra, ale to už jste asi poznali z toho že používám produkty od Applu
  • Já ti zavídím? a proboha co? Podle mě je vyhazovaní peněz za grafiku kvůli pár hrám nesmysl, můj deskop 27 iMac je čistě pracovní a nic jiného deskop ani nepotřebuji, Deskop mám prostě čistě na práci, na hraní pak konzoli... Asi žiješ v jiné lize, jelikož osobně si nestěžuji na svoji situaci, ale i tak rozhodně rozdíl mezi 10K pořád vidím, takže si nějaký zasraný snobaček, co se chová jako příkladný blbeček nebo a to s velkou pravděpobností jsi jen sotva patnactileté dítě, které si tu vymýšlí pohádky.
  • C-BEAM
    ono to až tak zaručené nie je, tam kde bolo slubovaných 60 je často 30 fps, pokles fps pod 30 taktiež nie je nič výnimočné ani na konzolách. To že ti hra nepojede ako sa snažíš naznačiť je stav veľmi výnimočný, musíš mať velmi starý HW alebo starý systém aby si hru nerozbehol.

    U PC máš výhodu, že si hru jednoducho nastavíš tak aby si mal 30-45-60... fps, jednoducho poďla HW aký máš.To je podľa mňa hlavná výhoda PC - možnosť voľby, univerzálnosť, otvorenosť, že si všetko nastavíš ako chceš, pripojíš zariadenia aké chceš, že si zahráš hry staré 1 deň ale i staré 15 rokov, ktoré v hratelnosti nie zriedka ľahko prekonajú súčasný konzolový mainstream.Nehovoriac o tom, že mám k dispozícii hry so špecifickou hratelnosťou, rôzne experimentálne projekty, mody a konverzie. Jednoducho PC vždy bude pre náročnejších hráčov a konzole pre mainstream... a nie je na tom nič zlé, hlavne ak budú spokojné obe skupiny.
  • hele někdo si tu ze mě dělá srandu a krade mě nicky, NEVĚŘTE mu
  • Ja doporucuju konzolistum prestat brecet pod kazdym clankem o konzoli. Ostatni nemuzou za to, ze ste si koupili lowend.
  • tak otázka je, co je pro něj "pár korun" *1*
  • už to, že kradeš cizí nicky ukazuješ jakou máš úroveň. Doporučuji redakci falešného Jejdaska smazat, jednoznačný pokus o flame pod cizí identitou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší