Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sirWallace
    Ty vole... Tak uz i AMD versus Intel ??? :D:D Tak to uz z Vas chciju vazeni :D Pojdme se hadat jeste, kdo je pravak a kdo levak, a kterej test nam dokazal, ze to nase je lepsi... No a az skoncime, dame si pivko a pujdem rozbit tlamy zenskejm , ze nemaj ptaky :D Ty vole.. proberte se uz :D:D:D Ale zasmal jsem se pekne :D
    • walltar
      Ně tohle fanboyství osobně vůbec nevadí ... jsem jenom rád, když někdo ukáže, že používání mozku není potřeba, potřeba je si na hlavu vytetovat nějakou značku. Já sem vždycky všechno kupoval podle toho jak je to kvalitní a né podle toho jakou to má značku. Jak grafiky, tak procesory. Ono když si zákazník ubere tu možnost koupit si lepší výrobek jenom proto, žeje zabedněné hov*do tak je to vždycky k smíchu.
      • sirWallace
        A kdo Ti za tohle neda lajk, ten je vocas od Mac :D:D:D ( Ale ted vazne : PRESNE ! .) )
    • Souhlasim že Intel VS AMD je naprosto trapas...
      protože každy vi že Intel FTW, AMD sucks a PS4 bude tudíž nakokot *1* *16*
      • dnes je to i o ceně, a sám vím, že je Intel výkonnější, ale u té ceny už je to horší. A musím přiznat, že když si chce někdo koupit herně výkonný pc, za rozumnou cenu, tak AMD a obzvášť s grafickým jádrem, je na tom v této části lépe.
        • walltar
          Jo jo ... já mám ve velkém PC i5 protože jediné o co sem se v té době staral byl výkon a k němu mám 7970 protože v té době neměla konkurenci (a já si nezjistil, že NV taky podporuje "eyefinity") Ale teď budu stavět HTPC a tam asi dám AMD a dedikovanou grafiku nebudu vůbec kupovat.
          • Zkus AMD APU A-10, a dej si tam alespoň 1866MHz RAMky, nic lepšího neseženeš na hraní tak levně s takovým výkonem :) (teda pokud si to neměl už v plánu :D)
            • Tak my jsme vzali A8-5600K BE edici za 2400,- a pod A10 byl graficky tak -10% no, ale jakože stačí. Jinak na RAMkách určitě nešetři a ven 1866, protože to pomáhá i základním taktům a celkově grafické části. + potencial k taktovan že, jinak ty ramky jsou tak o max 100,- dražší.
            • walltar
              Přesně to plánuju. *5* I když ještě nevím jestli nepočkat na novější APU. Sem zaslechl, že má někdy teď vyjít. Teda až na ty ramky ... určitě to nebudu takotvat takže by stejně jeli na 1600. Plus ještě laboruju mezi slabšíma CPU ... nevím jestli využiju A10
          • mel jsem tu čest teď postavit a vyzkoušet AMD Trinity A10-5800 s HD7660D, bez VGA v PCIe, a musím jen konstatovat, že grafika v intelu je pro hraní značně nevhodná - výjma her typu Angry Birds a tak, to v tomhle mě AMD mile překvapilo a to i s ohledem na cenu samotného procesoru. Sám mám i5 3740 a Grafiku 7870 VaporX, ale když mi klekla a byl jsem nucen čekat na reklamaci, tak to bylo utrpení. Výjma práce se nedalo dělat nic. :D
            • Když už samostatnou GK, tak s i3 nejlépe = sakra silnej PC s možností upgrade slabší GK za lepší v budoucnu. :) K APU od AMD nemá smysl kupovat samostatnou GK, pář to chceš asi levně, a takhle je to nejlevnější. Sestavili jsme tak PC za 6000,- co zvládne FarCry 3 na medium ve Full HD s +- 20fps pruměr, ikdyž spíš o trochu míň. Ale to byl příklad.
      • sirWallace
        Kazdy vi, ze jsi nezvladl cestinu, takze absolutne nemuzes zvladat takhle slozite tema, tim bych to asi ukoncil :D
        • ty si asi celkem pako, kdyz zacnes nekoho napominat za cestinu a sam na nejakou gramatiku jebes ... se prober maselniku ...
    • ati su scoky a nvidia rulez ftw!
      • walltar
        To sou ti Nv fanboyové ... ani neví, že ATI už neexistuje. *5* *1*
        • jj pravdu díš, značka ano firma ne :D, teď je jen otázka, kdo v ten moment koho zachraňoval, a na to ať si odpoví každý sám.
          • walltar
            Pokud vím, tak AMD už upustila i od používání ATI jako značky ne? Už se GK označují jako AMD. Nebo se ATi někde pořát používá?
            • Stále se v ovladačích objevuje ATI RADEON, ale jinak je pravda že už v Catalystu a jinde se to nevyskytuje :D
    • walltar
      Ty si určitě levák co? *16*
      • sirWallace
        Skoro na vsechno jsem pravak.. ale kdyz se budeme bavit o dulezitych vecech.. od ty doby, co jsem mel nekdy v patnacti dva mesice ruku v sadre, honim levou... Tak ja sam nevim asi, kde domov muj :D
        • walltar
          To sem myslím ani nepotřeboval vědět .... *11*
          • sirWallace
            Ja myslim, ze potreboval.. Celistvost v utvareni nazoru je moc dulezita *1*
            • deridon
              Sire, musím uznat, že jste to vše pěkně sepsal... Freeedoooom!
  • Btw:
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/293901-playstation-4-nabidne-vysoky-vykon-a-inteligentnejsi-ovladani.html

    Čtyřka bude postavena na upravené PC platformě, jejímž základem bude procesor Intel Core i7 a 8 GB operační paměti. *15*
    • Jeff
      Divím se, že tam není žádnej bolševickej komentář, jak je na novinkách zvykem.
      Něco jako "udělaj gigaherce a internety, ale Kalouska vyhodit nedokážou. OBČANÉ PROBUĎTE SE!!!!!!!!!!" *1*
      • Co je na tom bolševickýho, ty bolševiku?
        • Jeff
          Protože je to debilní a bolševici jsou debilové.
          A to "OBČANÉ, PROBUĎTE SE" má evokovat komunistická hesla, které volají do společnosti, jako do jednolitého celku, něco jako "JE ČAS SOUDRUZI, SKONCOVAT S ALKOHOLEM!", nebo "BUDUJ VLAST, POSÍLÍŠ MÍR!" apod.
          Takže je to debilní + obsahuje to variace na komunistická hesla + napsané CAPS-LOCKEM = klasický komentář debilního komunisty. *3*
    • walltar
      Fail ... by se fakt měli přejmenovat na Idioti.cz
      • Na hovinkach.cz není ke čtení ani normální zpravodajství. Natož něco trochu technickýho. Žumpa.
        • walltar
          Jo ... kdysy tam byla aspoň sranda v diskuzích, ale potom zavedli přihlašování poštou ala velký bratr a už to stojí zahovno.
  • Radioaktivni_surikata
    Haleluja, tři krát sláva. To bude snad definitivní konec megahnusným texturám u jakýkoliv portovaný hry. Jestli budou mít konzolisti hladší stíny nebo víc post-proces efektů, to je mi šumák. Ale jednu věc bych jim vřele přál. 60 fps. Snad to vývojářům dojde a nebudou se trumfovat, kdo dostane na monitor víc otravnejch efektů najednou. Obětování hlaďoučkýho gameplaye za to nikdy nestojí, tím spíš, že hlavně ze začátku bude výkonu k dispozici i tak dost *3* Vivat Carmack.
    • S gpu aký bude mať ps4 (podtaktovaná hd7900m) dá vo väčšine hier 1080p/60 aj herný notebook. Pre konzolu to nebude problém.
      • Radioaktivni_surikata
        Tak já jsem to myslel hlavně tak, že si to musí uvědomit vývojáři. Na 1080p/60 sáhne hravě i PS3, jenže je zapotřebí obětovat vzhled, a to by v prvních letech neměl bejt relativně problém. Jenže až bude zas PC o pořádnej kus napřed, tak pochybuju, že si někdo bude hrát na 60 snímků a prostě z toho podojí, co to půjde. Mě by spíš mrzelo, kdyby to takhle dělali už od začátku.
        • Väčšina ľudí uprednostní vyššie detaily ako viac snímkov za sekundu. Aj na pc. Jednoducho preto, že to lepšie vyzerá.
          • presne ja si taky na PC radsi nastavim vsechno na max. a jedu na 30fps nez mit hnusnou grafiku a falesny pocit ze je to rychlejsi
            • TheGGG
              Já hraji na 120 FPS na max a neřeším. Na konzolích hraji jen singleplayer a je mi jedno jestli to dá 30 nebo 60
            • Radioaktivni_surikata
              Falešný? Tak to potom jo no. To spolu musíme někdy zahrát nějakou online střílečku, abych se taky trochu pobavil *1* A takovej BF3 je na high opravdu hnsunej, to jo. Těch 30 fps za ultra prostě stojí
  • Veskoslav
    Přiznám se, že jsem čuměl na stream a očekával jsem, že řeknou technické specifikace a ukáží vzhled. Sice mě potěšily ukázky her, ale přesto jsem mírně naštvaný vypínal přímý přenos prezentace Sony. A nechci být rýpal, ale AMD je poněkud slabší než intel ve srovnatelné konfigurace. Taková i5 to srovnatelnému AMD natře na celé čáře. Spíše vidím umístění AMD z pohledu ceny než výkonu.
    • smejki
      děláš, jako by u většiny her bylo CPU vytěžovaný do mrtě *1*
    • http://cdn.overclock.net/7/7d/7d31c35c_proz.jpeg a porovnej si ceny...
      • Vesko ma pravdu, ma to lepsi pomer cena/vykon. Ty BD nejsou vylozene spatny, ale na intel se nechytaji, to je vse.
        V crysis to nejde tak moc videt, je to koridorova strilecka, kdyz by ses podival na neco jako SC2 co je zavisly na cpu daleko vic tak tam jsou daleko vetsi rozdily.
        Ale cpu jako i5 jsou pro hiend pc, co harjou FHD nebo 2560 a maj silny grafiky. Ty novy konzole nebudou mit silny grafiky ani nebudou delany na hrani v 2560, takze nepotrebujou silny cpu. Navic oproti PC budou mit lepsi optimalizaci.
        Viz soucasny konzole. Na PC potrebuje BF3 asi 5 giga ramek (na mych w7 + ffox) aby to nehazel do swapu. Na PS3 to nacpali do 256mb.
        • Najdôležitejšie je to, že next gen konzolové (a následne aj pc) hry budú optimalizované na využitie 8 jadier - teda 6-8 jadier si nebude váľať šunky ako pri starcrafte či skyrime, ale budú makať ako šrúby na plantáži.

          Inak je sranda ako by všetci chceli v konzole intel a nvidiu, ale už 450€ za konzolu je im veľa.
          *15* Spočítajte si, koľko by stála, keby tam dali i7 a gtx680m.
          • Btw, muzu se zeptat jakych 8 jader budou ty hry vyuzivat? To cpu totiz nema a nebude mit 8 jader. *7*
            • Rofl no vidis, a ja myslel ze tam bude desktopovej bulldozer a on to bude nejakej notebookovej jaguar. O 15% vykonnejsi jak jeho predchudce Bobcat, kterej je zhruba 2x vykonnejsi nez Atom a ma polovicni vykon oproti dvoujadrovymu Athlonu.
              Tak to pak muze mit jader i 16. *15*
            • Naštuduj si niečo o "amd jaguar." A potom sa tu vykecávaj o tom, že ps4 nebude mať 8 jadier ty expert.
        • Jde o to, že to je to mnohem levnější při ne tak velkém výkonovém rozdílu. (což mimochodem znamená, že je lepší poměr cena/výkon). Samozřejmě na high-end AMD už dlouho nemá a nejspíš ani mít nebude. *15*
      • Chce to něco více než jeden screen :) http://extrahardware.cnews.cz/recenze/amd-fx-8120-vs-intel-core-i5-3570k-vyplati-se-usetrit-1600-kc
        • Stará 8120?

          Takto to vyzerá, keď sa vezme poriadny engine a nový model procesoru.

          http://www.pcgameshardware.de/Crysis-3-PC-235317/Tests/Crysis-3-Test-CPU-Benchmark-1056578/
          • Nechci tě zklamat, ale nic novějšího jak bulldozer v PS4 nebo Xbox nebude.

            Edit: Jinak nemá smysl ukazovat tabulky C3, která ještě nevyšla.Ono totiž po vydání vyjdou zároveň i nové optimalizované ovladače, které výkon karet ve hrách změní/ zlepší.
            • lugal : Máš recht taky nevím proč jsem to tam s těma kartama napsal :).
              OVšem, že se fláká i FXko.Sniž mu třeba takt na 3.5GHz a uvidiš ten pád :)
              Myslím, že právě z vysokého taktu FX u C3 těží.
            • Ty jsi nikdy nevidel jak vypada zavislost fps na cpu ve hrach co nevyuzivaji naplno cpu, a ve hrach co vyuzivaji cpu naplno? Ty sis nikdy nevsiml, ze ve strileckach jsou v procesorech daleko mensi rozdily prave proto, co jsem napsal vys?
              Tys nikdy nevidel ze singlplayer BF3 jede na full fps (limit grafiky) i s athlonem X2 a v multiplayeru na to potrebujes i5 a stejne to muze trochu limitovat?
              Si to nastuduj, do te doby placas hovadiny. Konzolova fps nikdy nebude objektivne merit vykon cpu.
            • Ty si úplne mimo zzz. Crysis 3 už vyšiel. A čo má výkon kariet spoločného s cpu testom?

              A ehehe - ty si primitív - nemáš argumenty, tak urážaš (neviem presne čo je čobol, ale znie to skoro ako kobold, tak to musí byť urážka lol). A keď sa v tej "strieľačke" (čo bude hlavným herným benchmarkom novej generácie pc hier podobne ako jej predchodca - "but will it run crysis?") tie jadrá tak flákajú, prečo sa neflákajú aj s intelom 3930 čo amd 8350?
            • lugal *1*
            • Jo, rika cobol co testuje cpu ve strilecce. *15*
            • Ty si úplne mimo - bude tam 8 jadrový jaguar, ktorý výjde niekedy v 2h 2013.
            • No jo, to by mě zajímalo trošku víc, co konkrétně to vlastně bude. Do té doby jaksi nemá cenu se tady ohánět jakýmikoliv testy. Každopádně si myslím, že Sony ví lépe, co je pro ně lepší než já, ty nebo Veskoslav...

              No nic, tohle téma tu zákonitě muselo proběhnout.
            • Hlavne nema smysl srovnavat cpu v fps hrach. Kde se vicemene flakaj. Ale to nekomu kdo porad tvrdi jak ma Bd 8 jader nevysvetlis. *15*
        • Ještě že to tvoje je tak aktuální *1*

          Abych teda taky měl teda víc tabulek - http://www.anandtech.com/bench/Product/699?vs=288
          • Jinak by mě zajímalo u toho tvého screenu kdo to testoval.Ivy Bridge vyšly před Piledriverem, ale v testu nejsou.Za to tam jsou staré Ička :))
            • Tak na práci byl vždycky lepší Intel, ale ve hrách to zas tak moc AMD nevadí, akorát jim řada FX trochu nevyšla tak zaostávají. ALe nikdo neví, jak to bude s konzolovými verzemi. Snad to bdue tak dobré jako staré dobré Phenomy II, ale rozhodně budou levné a dostatečně výkoné, navíc s grafikou, což celkem AMDčku funguje, především u APU.
              Prostě to jde s AMD v mainstream processorech špatně :) TO je obecná pravda.
            • Veskoslav
              No právě že na aplikacích to v práci "testuji" z nudy občas, když jsem v ateliéru sám. Je to třeba vidět, když generuji krajinu v ArchiCadu.
            • Vesko : Co se týče aplikací tak lepší určitě FX bude.V herních nikoliv alespoň co jsem četl a viděl testy.Druhá věc je, že srovnáváš Sandy Bridge, který vyšel před dvěma lety s Visherou starou ani ne půl roku.
            • Ani 8350 nie je natívne 8 jadro - 4 moduly (po dvoch jadrách) zdieľajú časť zdrojov (cache apod). Rozdiel medzi modulmi a hyperthreadingom je, že hyperthreading zdieľa viac spoločných zdrojov. Jaguar bude zdieľať ešte menej spoločných zdrojov ako piledriver (len l2cache).
            • Veskoslav
              No nevím. Máme v práci jak AMD tak Intel a když srovnám například Intel Core i7-3820 a AMD FX-8350. Tak Intel ten Fx převálcuje aniž by se musel moc snažit. A Intel je pouze čtyřjádro proti osmijádru od AMD.
            • A jeden a pol roku po vydaní 8120. *15* *15*
            • Ten test není starý ani půl roku, a zároveň byl dělán necelého půl roku po vydání Ivy bridge, takže ano je profi :)
              A pořád tady, můžeš říkat jak je 3 měsíce stáry FX-8350 cool, ale to nezmění nic na faktu, že to v PS4 nebude.
            • Testoval to gamegpu server a nové ivy jednoducho nemali, preto nie sú v tabuľke - pozri si pcgh link čo som postol, tam máš aj ivy bridge. Jednoducho ak je program optimalizovaný na využitie 8 jadier, tak amd je v pomere cena/výkon neprekonateľné.

              A čo sa týka profi testu... tak testovanie starej 8120 s novou i5 3570k je profi až až.
    • walltar
      Tak to je celkem jasné ... u každé součástky konzole je cena důležitý prvek. Lidi si kupují konzole proto, že jsou levné. A řekl bych, že většina lidí co hraje na konzolích nemá o její architekůře ani HW ponětí ... zajímá je jak tam jedou hry a jaký to má plast navrchu.
  • Kr.Pa
    Takze jediny rozdil oproti PC bude jen ovladac a pripojeni k televizi? To asi PS5 bude uz jen PC s nalepkou sony.
    • Rozdiel oproti pc je direct to metal programovanie, čo znamená, že programy nemusia využívať api ako directx či opengl a sú špecificky vytvorené pre konkrétny hardware. A cena.

      Samozrejme pc môžeš bez problémov pripojiť k tv a podobne na ňom môžeš používať aj takmer akýkoľvek konzolový ovládač.
      • Kr.Pa
        Cena bude mala, vzdyt sony prodej dotuje
        • To je dobre.
          • jasne nejak jim musi zduvodnit ty mega predrazeny hry na ps3/ps4 prece hracum nereknou ze na nich jen pekne rejzujou *1* ono se staci zamyslet nad tim kolik stoji ps3 a kolik stoji vykonejsi notebook ty ceny elektroniky klesaj silene rychle a pri milionech ks jde vyrobni cena hooodne dolu ale hlavne zadny manager vam ji nerekne *1*
    • no nevim když si chci zahrát fifu tak si tu TV s gamepadem připojim k PC kdykoliv :)
  • To je zase kecu...
    Jeste ze tech konzoli neni treba 10 druhu by se nekteri uhonily k smrti tady..
  • Možná mě někdo ukamenuje, ale já jsem v těch videích z těch her neviděl nic, co by mohlo překonat například grafiku z Crysis, které dokážou rozjet i staré konzole.
    • x_ander
      Myslím, že ten skok bude spočívat v něčem jiném, tuším že to popisoval Vávra někde (a nejpíš se trefil). Grafika jako taková nebude oproti současné generaci nějak výrazně lepší (ve smyslu, že by nám padala čelist), ale bude v téhle grafice možné dělat DALEKO větší scény, prostředí, množství postav, detailů, velikost map atd., což dnešní konzole neutáhnou. Takže pokud si vedle sebe dáš screenshoty z PS3 a PS4, tak to asi takový rozdíl nebude, ale při hraní by hry z PS4 měly být graficky daleko bohatší... IMHO bych tedy řekl, že ten rozdíl bude nejvíc vidět na hrách jako je GTA a podobně. U koridorovek typu Crysis se toho tolik nezmění.
    • NonSuch
      Obavam se, ze nejaky vyznamny technologicky skok nemuzes cekat, jasne, stiny budou zase trochu stinovejsi, textury detailnejsi, modely komplexnejsi ale to uz jsou jen drobne zmeny, ktere uz toho moc nezmeni. Ta hlavni revoluce v grafice probehla uz pred lety, ted uz to je jen postupna, pomala evoluce. Grafika se sice zlepsuje, ale nic z ceho by sis sedl na zadek jako kdyz se prechazelo ze spritu na 3D modely nebo kdyz zacinalo hw akcelererovane filtrovani textur.
    • Keyz
      Hodně efektů není dobře vidět a zas takový skok to nebude když konzole bude mít to co se běžně prodává do PC.Jednoduše řečeno.
      Záleží jak to vyžijí.
  • Dříve, když vyšla konzole, tak její možnosti všem vyrazily dech a žádné PC se na ní nehrabalo. Pamatujete, když vyšlo 3DO, Atari Jaguar, nebo PS1? Dneska už 1,84 TFlops nikomu dech nevyrazí a projektanti těch nových veselých krabiček jsou spoutáni požadavky na spolehlivost, spotřebu, potažmo nedostatečnými možnostmi dobrého chlazení jejich HW. Jejich jedinou výhodu oproti PC vidim v dedikovanosti a unifikovanosti jejich HW a v absenci přebujelého a neefektivního OS.
  • pavel.sterba1
    Myslim, ze vydavatelske domy jasaji. Muzou pokracovat ve vydavani grafickych pozlatek s nulovou hratelnosti a zabavou. Uz se nemuzu dockat, jeste vice dementnich titulu v jeste lepsim kabatku. Call of Duty 8, max payne 6, MOH 12 a pod...To bude krasa...Cekam, ze herni cas se zkrati tak na 2 hodiny, za to cena za hru se vysplha na dvojnasobek..Huraaaaaaaa! Jen nechapu proc tolik tlacitek na ovladaci. V posledni dobe si clovek vystaci s tlacitke "vpred" a krizkem, kdyz uz zacina o neco jit, tak se prida i kolecko, u naslaplejsich titulu se mackaji obe tlacitka naraz.
    • Robotron3
      Kdyby se vydávaly jen hry s nulovou hratelností a zábavou, tak by herní průmysl zkrachoval, protože by to nikdo nekupoval a nehrál. To je teda divný, že nezkrachoval :)
    • x_ander
      Tak zrovna Maxe bych za dementní titul nepovažoval. Máš jinak sice pravdu, že sice vychází hodně her s grafickým pozlátkem a nulovou hratelností, ale i v tom balastu se najdou kvalitní tituly (a to i na konzolích), takže bych to tak černě neviděl... Já se naučil odfiltrovat CoD, MoH a podobně, zbytečně se kvůli nim nevztekám a hledám si jiné hry, které mě budou bavit. A když je zrovna sucho, tak to jistí GoG nebo indie scéna...
      • tak schvalne skus jmenovat nejake kvalitni tituly ja teda o zadnych nevim, a to i na pc
        • starcraft 2, legend of grimlok atd.
        • Robotron3
          Naposled jsem hrál Binary Domain. To byl sice trochu krátkej, ale velice kvalitní titul.
        • x_ander
          Teď si nejsem jistý jestli netrolíš, ale budiž. Metal gear solid série, Dark Souls, Uncharted série, Shadow of Collosus, God of War série, Dishonored, Far Cry 3, Heavy Rain atd. atd. Je to samozřejmě o vkusu, každému sedne něco jiného, ale myslím, že o žádné z těch her se nedá říct, že je to dementní hra s nulovou hratelností a zábavou...
        • walltar
          Kvalitní tytul je relativní a subjektivní pojem ... co jednomu příjde kvalitní je pro druhého sra*ka ... muíš najít nějaké objektivní měřítko kvality her.
  • Jsem stejně hrdý na náš malý národ kolik dokáže splodit geniálních mozků, oni už nyní vědí mnohem víc než lidé pracující x let v herní branži a zastávající vedoucí pozice u největších světových firem . A to je ještě musí živit rodiče, co až teprve vyrazí do světa? Celý svět před námi padne zadek. *8*
    • Ja ti nevim, ale tvrdit, ze hlavouni v tehle firmach vzdy vedi co je pro jejich firmu nejlepsi a ze delaji vzdy spravna rozhodnuti zni zhruba stejne hloupe, jako kdyz se nekteri mistni radoby odbornici pousteji do radoby fundovanzch posudku a prognoz.
      Kdyby to totiz bylo tak, jak ty rikas, tak by sme tady nemeli zivorici az krachujci nekdejsi giganty jako napr Nokia. A i to Sony je na tom v porovnani s dobou drivejsi celkem bidne.
    • Ty si fakt myslis, ze kdyz je nekdo manazer v sony tak to znamena ze dela ty nejlepsi rozhodnuti a kroky co se tykaj konzoli, elektroniky atd.? Ze kdyz by byl v nokii tak to samy ohledne telefonu? Tak proc obe firmy padaj na hubu kdyz to umi nejlip?
      Kecat do vseho umi kazdej, to je pravda. Ale verit ze nekdo to dela nejlip protoze je to jeho prace? Vubec.
      • Rozhdne do toho vic vidi a vidi to i z jinych uhlu pohledu o kterych mnoho chytroli u ani nevi, ze existuji. Spousta lidi napr. neresi naklady, vyrobni omezeni nebo konstrukcni omezeni typu odvod tepla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit