Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Před půl rokem jsem kupoval X360 Slim s 250GB diskem v nějaké speciální "anniversary" edici se čtyřma hrama a dvouma gamepadama za 250 euro. Z tohoto pohledu bych čekal, že Sony dražší nebude. Uváděná cena mě překvapila.

    Jestli ale někdo uvažuje o konzole od Sony, tak je to asi dobrá volba. Ten hardware je už za ta léta vyladěný, to samé hry, optimální spotřeba, nízká hlučnost atd. Pro bezproblémovou "konzumaci" asi lepší, než dělat betatestera pro příští generaci.
  • Umaroth
    Mě se tento SUPERslim model vůbec nelíbí, vypadá opravdu jako toastovač, jsem rád za svůj slim model (Fat zase vypadá jako rakev *3* )
  • Vypadá zatím nádherně . Konečně design který je i u trojky hoden slova slim . Až cena spadne pod rozumné 4000 Kč nebudu váhat . Jen by to chtělo info jak je to myslí s tím externím diskem ... podpora pro připojení skrz USB (Ta snad bude i v plné palbě....)?
  • Snad prvni slim verze co se mi libi víc nez origo....
  • Nons3nse
    Celkom zbytočnosť pre toho, kto už má slim verziu. Ešte k tomu tá predražená cena... ách jaj
  • by mně zajímalo, kolik u nás bude stát tahle verze http://www.youtube.com/watch?v=_a6lxiB1b_I&list=SP045448E076CF3B69&index=4&feature=plpp_video
  • montatatana
    Ja bych jeste dodal, ze s prichodem novyho modelu by se nekdy v te dobe mel dockat novyho vzhledu a snad kompletniho predelani PS Store, kterej to potrebuje jako prase drbani :)

    Jinak stoji za zminku taky zvlastni otevirani mechaniky do boku http://www.explosion.com/wp-content/uploads/2012/09/super-slim-ps3-pictures-gamescom-2012-01-600x415.jpg
    • Za ten nový PS store bych byl velice rád dříve ohlašovali i čestinu myslím ale to zas tak nevadí bez čestiny se obejdu. *4*
  • No, mě hlavně baví cena o které jsem se dočet, že má být v USA za 500Gb verzi 299 dolarů. To je ok ale proč proboha je EU verze se stejným obsahem za 299 Euro ??! Ať počítám jak počítám tak 1 Euro není 1 dolar ani náhodou *16* *16* *16*
    • V Americe máte cenu bez DPH a pouze 6 měsíců záruku. U nás máte prodlouženou záruku na 2 roky (v americe za příplatek) a ve ceně již je zahrnuto clo a DPH. Takže ten přepočet dolar=euro docela sedí.
      • Clo je započítané také v USD , DPH za mořem neplatí a 18měsíců záruky navíc .... no nebýt Steamu a jeho tvrdě prosazovné 1=1 aniž by kdy řešil nějaké DPH , clo i záruku už bych hartusil společně s importéry na obranu jejich marží.
      • No já tedy nevím ale mě stále vadí to, že musím platit prakticky o 1/3 ceny víc. Asi máte pravdu ale je zvláštní, že s tímhle problémem se setkávám především u her a herního materiálu. Tuším že na Steamu (?) dokonce byl donedávna přepočet automatický 1 Euro= 1 Dolar.
        • Sewtkáte se s tím prakticky u všech importovaných produktů, na kterých se prodlužuje záruka a přidává DPH 20%. Tzn. veškerá výpočetní technika, mobily, software, bílá technika (lednice, pračky), atd. Jinak nechápu, jak jste přišel ke třetině. Aktuální poměr dle dnešního kurzu na ČNB je 19,119/24,860 = 0,769, tedy nějakých 23%, což má do třetiny daleko a do 20% DPH hodně blízko (nezapomeňte na prodlouženou záruku a cla).
  • x_ander
    Na vánoce PS3 konečně plánuju koupit, ale to vážně tahle nová verze s diskem vyjde jen v bundlu s Fifou? Sportovní hry mě neberou, tak bych uvítal i nějakou jinou nebo možnost konzoli koupit samotnou.
    • Kdyz uz si to vydrzel doposud tak uz pockej na NEW PS4 kdyz uz ..prece nebudes kupovat 6 let starej hardware...Kup bazar odehrej ty 4 slusny hry co na to jsou a prodej...ja to tak udelal s X-boxem byt jsem samo hry na X mel smazeny bo kupuji origo jen na pc..Na konzoli to nema smysl kupovat odehral sjem Gears II a III a to me stacilo ale ten gamepad to je na strilecku teda DES *3*
      • PS3Hrac
        Já jsem PS3 koupil myslím tak před 5-ti měsíci v bundle packu s Uncharted 3 a jsem nadmíru spokojený hry na to budou stále vycházet i po vydání PS4.
      • x_ander
        Já se na to dívám trošku jinak. Proč kupovat příští rok (pokud opravdu vyjde) hned po launchi zbrusu novou předraženou PS4, když na ni bude minimální nabídka (předražených) her? Já nikam nespěchám, koupím si PS3 a mám v merku slušnou řádku her, které se dnes dají koupit za hubičku a mám na 2-3 roky vystaráno. A až potom možná začnu řešit PS4.

        Jóó pokud by se stalo, že by do letošních Vánoc novou konzoli představili (což se nestane) a řekli, že bude mít i zpětnou kompatibilitu s hrama z PS3 (což se už vůbec nestane), tak bych uvažoval, že počkám. Ale jak jsem psal, tohle se nestane :) Btw. dnes má smysl koupit i PS2, na kterou jsou kvanta skvělých her (pokud si ovšem nehoníš ego jen nad grafikou).
        • Vůbec PS2 je stále in , pokud si chceš pohodově hrát a máš hluboko do kapsy . Kam se na ni nextgen hrabe...
    • Už sem viděl i s Uncharted 3 verzí myslím.
      • ales.smutny
        Ta by měla být v US bundlu (+ nějaké věci pro DUST 514)
    • montatatana
      Zatim potvrzeny jsou jeste s AC3 a Wonderbook, ale urcite budou i dalsi...
  • podle mě zbytečný produkt ,jde vidět že chtějí ještě něco narýžovat ,proč vyhazovat prachy za modernější ps3 když piští rok má vyjít nové generace konzolí
    • Hadam ze se jeste proda jeste tak 20-30 milionu ps3. Takze to urcite neni zbytecne, pokud pouzili levnejsi technologicke postupy vyroby a materialy.
      • No technologické postupy nebudou levnější , ale pokročilejší , takže nebude třeba tolik surového materiálu a větrník ... Ve výsledku ušetří Sony a doufejme i hráči ....
    • Dejme tomu, že vyjde PS4 příští rok. Bude mít pár launch titulů (které většinou za moc nestojí), zatímco PS3 jich má stovky (tisíce počítaje i méně zdařilé hry). Skutečný den vydání konzole je dle mého názoru minimálně rok po jejím oficiálním uvedení do obchodů.
    • x_ander
      A máš nějaké ofiko zprávy, že nová generace (nebo alespoň PS4) opravdu vyjde příští rok?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit