Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HELP zapomel jsem heslo a nwm jak ho zmenit HELP . *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Založil jsem si totiž novej učet pod jinou adresou i heslem. Nevíte prosím jak ho aktivovat do PS3. E-mail mi přišel o nevé registraci na PSN. Problém je v tom že se na PS3 na něj memohu přihlásit. Co to zkusím tak mi to vyhodí chybnou hlášku že se nemohu pod touto e-mailovou adresou přihlásit. Já se z toho zblázním opravdu, jednou něco vypadne a jsme všichni na šrot.
    kdyby něco někdo o tom věděl tak sem napište díky.
  • nevíte někdo jestli se dá nějak změnit nick účtu nebo nějak portovat trofeje na novej účet?
    • ani jedno nejde nijak
      • a alespoň savy zkopirovat? dik
        • u nekterych her to jde, u nekterych ne. jdou zkopirovat na usb nebo kdyz mas PS+ tak na servery sony
  • TAK HESLO JE ZMĚNĚNO.
    Díky všem za rady ale stejně to nejede, furt mi to píše že se nemůžu přihlašovat pod jinou adresou.
  • PRE REDAKTORA:

    ANO, NEZABUDOL SOM, ŽE SI HACKERI ODNIESLI VŠETKY MOJE OSOBNÉ ÚDAJE - ĎAKUJEM ZA PRIPOMENUTIE.
    *1* LOL
    šak to vieme všetci, každemu je jasné, že si má zmeniť heslo a ide to.
    HATER
    • Změň si nick na "CAPSnoob". Tohle jde napsat i normálně.
      Říkej lidem, že jsou hloupí, pokud svoji hloupost ukážou a ne za připomenutí infomace, která ne každému dojde.

      Mě taky nedošlo že si mám změnit heslo. I když u mě je to tím, že konzoli nemám a tak nic měnit nepotřebuju.
  • Děkuji za vaše rady. Trošku jsem hledal na netu a pár informací jsem si zjistil. Bohužel jsem tokový d*b*l že to není až hezké protože jsem věděl že něco jako odstávka se určitě stane a tak jsem zadal vymyšlené datum narození ( nechtěl jsem aby o mě někdo věděl kdy jsem se narodil ).
    No já si ho nenapsal to jsem asi v prde.... že ??? *9*
    To tu PS3 můžu asi rovnou prodat když nebudu hrát po netu kvůli datu narození.
    • mit PS3 a jeste ji neprodat tak to bych byl jak rikas d*b*l *1*
    • moc to hrotis, staci si zalozit novej ucet.. prijdes ale o trofeje.. nebo jeste zkus ceskou sony podporu na ceskejch ofiko strankach mas telefoni cislo, jsou tam myslim od 12 do 6 a tam ti treba poradi jak to resit.. nejsnaszi ale bude zalozit novej psn ucet..
  • No tvl.-... uz se tesim jak to bude mit spustena Evropa =D uz konecne si zagemblim CoD:Mw2 .... Tvkle .. .... Nechapu ze si pak musime zmenit HESLOOOO !"!!! xD uz mne vo.. zadny nenapada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pro TRIX, Tebe se snad někdo ptal na tvůj dementní názor kterých tu je nespočet!!!
  • To je to slavné PS3 a jejich PSN obojí stojí za prd.
    • Ještě že tu máme takového znalce.
    • tvoje skladba vety stoji za prd.. :D
      • ale ma pravdu, ten chlapec
  • Dobrý den,
    Prosím všechny o pomoc *9*
    Nemůžu se připojit k PSN ale to není důležité, spíš to že si nemůžu ani udělat nový učet. Co se snažím znova zaregistrovat tak to nejde *9* . Nemůžu si změnit ani heslo. Nejsem sice v*l ale vůbec tomu návodu nerozumím na změnu hesla. At tam napíšu jakoukoli E-mailovou adresu vždycky je to blbě *9* nepomohlo ani vymyšlené heslo zmenil jsem i E-mailovou adresu i heslo a ani to nepomohlo *9* . Nevím jestli mám E- mailovou adresu nechat být a změnit pouze heslo. To jsem ale zkoušel a to taky nejde *9* . Je mi líto že vás s tím zatěžuji ale může mi prosím někdo napsat PŘESNÝ NÁVOD. Tam to je popsané dobře ale nefunguje mi to.
    Předem děkuji za váš čas.
    S pozdravem Krömer.
    • Mění se pouze heslo, podrobný návod zde http://cz.playstation.com/ps3/support/playstation-network/detail/item371099/Zm%C4%9Bna-hesla-PlayStation-Network-account-%28%C3%BA%C4%8Dtu-s%C3%ADt%C4%9B-PlayStation-Network%29/
    • urcite ten navod najdes mezi hlavnima zpravama na n4g.com hodil bych ti link ale sem v praci a nemam cas to hledat..
    • pokud si pamatujes svoje ID (email sveho uctu) tak jdi na ofiko web psn a tam mas u registrace zapomel jsem heslo, tam zadas to ID (email) a datum narozeni co si zadal pri vytvareni uctu a novy heslo ti prijde mailem.. mozna to ale musis udelat ve webovem prohlizeci ps3 ale tim si nejsem jistej.. na nejakym eurogameru najdes navod...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit