Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    konečne!!!!! ale počkat.... ja som PCčkar *1*
    • Toto tu psala jako první Amylee.Anderson a teď to každej neandrtálec píše do diskuzí o PSN. Už je to trapný... *11*
      • trolo
        ja som trol ja mozem vsetko *12*
        • facepalm.jpg
    • Amylee.Anderson
      Hej, neopič se :D
      • cože? :D jestli si to někde psal tak sory :D
        • Amylee.Anderson
          Já to napsala jako první asi :D Ale původ to má v jednom memečku :D
    • komenty na tenhle způsob se udou teďka psát všude?
    • troll harder :)
    • oh you.jpg
  • Tady je vidět kde vznikají flame PC vs konzole. Vždyť konzolisti se nesnesou ani mezi sebou.....
    *1*
  • 7:4 *5*
    • smejki
      7? oujé
      A Arťuchin půjde na sklenáře *1*
    • Amylee.Anderson
      Sice mě pošlete do řiti, ale nemužete alespoň na games dát pokoj s hokejem? -_- Jako by nebylo dot toho, že každej inteligent má na autě vlaječku. Těžký vlastejnci, ale hned jak neni hokej, tak nic.
      • Proč? Radost, že nás tým vyhrává, nemám na autě vlaječku za vlastenectví, ale jako uznání našim sportovcům, v čem je problém :) Zaslouží si to
        • Mahcake
          Jsem sice taky moc štastnej, že vyhráli, ale mohli byste to jít slavit někam do hospody a ne na webu o hrách. *7*
    • vasekveselej
      Je to tam !!!
      • Ataker
        Měli na zlato je to škoda, ale medaili máme. :)
  • doufam ze si novy hry budu moct vybrat kdyz uz cekam takovou dobu *10*
  • Vlastním ps3 i pc. Hraji na obou mašinách. Každá má svoje. Xbox mě nijak nezaujal, ale nemám potřebu ho nijak hanit. Naprosto nechápu šašky, jako je například Pavel. Dlouho jste ,,dřeli" na brigádách a půlku Vám zaplatili rodiče. Váš vysněný xbox je konečně doma a s prvním uhrem na tváři jdu dokazovat, jaký jsem to king. Tak to na mě působí.
    • Možná sis měl pořídit i ten Xbox, který tě nezaujal, abys věděl, jakou má grafiku.
      • smejki
        jakou? tři generace a pět let starou? kthxbye
        • Starou ano, ale pořád o dost lepší jak na PS3.
          • smejki
            nějak mě výběr mezi žigulem a stodvácou neuspokojuje
            • Když bys měl jen žigula, mluvil bys jinak.
  • Kua hej Pavle mám takovou chuť lištit tvému 6ti letemů ksichtu stejně jako bych pleštil tvému vychvalovanému xboxu *6* *1*
    • ...a to jen proto, že se mu líbí víc xbox než PS3, opravdu těžko říct kdo z konzolistů má v hlavě víc vymatláno...skóre je hodně vyrovnaný.
      • No fotr ho asi dostatečně nemlátil tak si facku zaslouží .
        Nevidim duvod v diskuzi o psn psát o tom jak sou hry na xboxu lepší to je jasná provokace nehledě na to, že se tu povyšuje nad ostatní tak jestli tohle není na profackování tak je tu něco špatně.
      • Kdyby sis přečetl kecy co tady valil tohle bys nenapsal ;)
        • jediný co od něj vidim je jen neustálý opakování toho, že Xbox má lepší grafiku a víc snímků což druhá strana barikády nemůže vydejchat.

          Opravdu pádnej důvod někoho mlátit... *7*
          • 15.05.2011 16:22 Pavel (anonym) upravit líbí nelíbí vlákno
            A to je chyba vývojářů, že v Sony neuměj dělat konzole? Kdyby to bylo tak náročný, tak by se za ty roky někdo naučil s tou konzolí, ale bohužel pořád máš lepší hry na Xboxu. Jsem myslel, že reklamy od Sony nebere nikdo vážně. Je vidět, že i po těch letech tomu někdo věří :-D

            totální blbost.

            Na to musíš použít tu supernadupanou PS3, která má většinu her graficky horších jak na tom pomalém Xboxu. Je to zdarma služba, tak neměli peníze na zabezpečení, takže se jim to rozpadlo. Zatím se běž proběhnout ven a možná zítra to půjde.

            druhá totální blbost.

            Děláš z komára velblouda a obhajuješ člověka, který je se svými názory v této diskuzi daleko větší primitiv než Bravo.
            • Tushan
              blablabla čekám na to proč je to blbost tak to nezamlouvej ty malej smrade tě mám na háku *7*
            • Tushan: Ty se zaprvé nauč interpunkci a potom mi teprve začni určovat, kdy si mám jít lehnout. Zadruhé by se o tebe maminka měla více starat, jelikož tvoje vyjadřování tady i jinde je hodné tak jedenáctiletého smrada, a tos mě prosím nazval capartem!
            • hm: Děláš si ze mě prdel? Nech se vyšetřit, takhle si věci nepřekrucuje a nedramatizuje ani dítě ze školky. Víc k tomu nemám co dodat.
            • Woow, tomu říkám nářez, tohle je opravdu na zmlácení nebo aspoň na skupinový profackování, na tvym místě bych zvážil nějakou terapii jestli máš takový choutky.

              Ten pavel je mi ukradenej, jeho skutečně neobhajuju, nechceš ho postavit rovnou ke zdi a zastřelit za ty hrozné komentáře? *7*

              Ještě že tohle je jen internet a takových siláků je habaděj.
            • Tushan
              říct o něčem že blbost umí každej
              co takhle říct proč ??? to už nepujde tak lehce co
              tak mazej hajat na caparta jako seš ty už je pozdě
          • Tak sorry, ale projevy Pavla na tu facku fakt jsou a Bravo určitě není jediný, kdo by mu ji dal. Tady vůbec nejde o to, jestli vychvaluje xbox a haní PS3, ale o to jak trapným a dětinským způsobem to podává. A každá další reakce ho jen čím dál víc uspokojuje, včetně té mojí. (Už mi to s tou reakcí opravdu nedalo.) Kre*éni jsou všude.
            • Dal jsem si tu práci a přečet vše co napsal, zkus mi tady napsat alespoň jeden komentář, kterej je podle tebe na fackování od všech tady, opravdu by mě zajímalo za co všechno se dneska lidi chtěj bít.
          • Ale no tak přečti si všechny jeho komenty chová se tu jako v*l. Fajn je zaslepenej Xboxem ale snad by stačilo to napsat jen jednou. A vzhledem k tomu že tahle diskuze je pod článkem o PSN tak je to i dost nevhodný.
          • Tushan
            navíc druhá strana ani nemůže kontrovat páč je to pravda *1* *1*
          • El-Bravo
            Omlouvám se jestli sem tě nějak pohoršil x) není to myšlené jako nekoho zmlátit, jenom prostě facku za ty proti ps3 kecy atd ;) já osobně proti xboxu nic nemám...neměl jsem možnost si na něm nic zahrát, usuzuju jen z videí *5*
            • ach jo...to byla reakce na nerváka yanniho
            • ne, prdel! si z tebe yanni nedělám, kdo tady překrucuje a přehání? ty seš ten co by skupinově lynčoval nějakýho cizího kluka za řeči proti PS3, kdyby urážel ostatní, tak dejme tomu, že to někdo nevydrží, ale za popichování do černý krabice někoho řezat?

              Prober se a zajdi si fakt na tu terapii, nějak ti bouchaj saze, zatim jen tak plácáš do větru na netu jak každej druhej hrdina, ale aby si na budku nakonec nedostal sám až zapomeneš že nejsi na internetu, na to si dej majzla *3*
            • běžně fackuješ lidi když se jim nelíbí zařízení který používáš? Když ti někdo řekne, moje auto je lepší než tvoje, tak rozdáváš facky? dost pochybuju, ale tady jsme na internetu... *7*

              mě nepohoršuješ, primitiva děláš hlavně ze sebe *3*
  • ucho
    Tak jsem si pročetl celou diskuzi, abych byl v obraze ohledně situace s PSN a... ne, dělám si srandu, vždyť se tady jen hloupě dohadujete, kdo by to četl... :)
  • Řešte tu věci k tématu a ne pořád ty Vaše pičoviny co je lepší, horčí ps3 x box pořád dokola omílat to samé...
    • ja mam sice len PC ale aj tak ...PS3 fuuuuuuj :-D xbox 4ever!!
      • nevim proč řešíš že je xbox lepší než ps3 *1* jsou na tom úplně stejně jedinej rozdíl je možná v HDD a vzhledu *1*
        • ale když už jsme u toho .. tak ps3 je lepší *1* to je přece jasný *1*
          • Lepší pouze v reklamách a PR článcích. V reálu ho převálcoval Xbox jak nic.
            • Myslíš tu slabší grafiku a podivný procesor? Tak to jo. PSN nebylo zabezpečený, když ani nevědi, jestli se něco stalo. Tohle by MS neudělal.
            • Moudri vedi a mlci. Cim vic tu spamujes, tim mene jsi duveryhodny. PS3 ma lepsi hardware i hry, a i ten multiplayer ma zdarma. Az se hackeri oprou do Live, budete mit ten samy problem, to je jen otazka casu, protoze Microsoft se nechova nijak rozdilne oproti Sony. Ale PS3 je samozrejme lukrativnejsi, takze vyvolava vice zajmu a pozornosti a to i ze strany hackeru.
        • Tak proč má Xbox skoro všechny multiplatform hry lepší? Když je tak příšerně zastaralý...
          • bo je dělání her na ps3 složitější
            • A to je chyba vývojářů, že v Sony neuměj dělat konzole? Kdyby to bylo tak náročný, tak by se za ty roky někdo naučil s tou konzolí, ale bohužel pořád máš lepší hry na Xboxu. Jsem myslel, že reklamy od Sony nebere nikdo vážně. Je vidět, že i po těch letech tomu někdo věří :-D
  • "Koho volíš? Losnu nebo Mažňáka?...."Ále, třeba Bahňáka"
  • Whisp
    Zas sa tu ľudia hádajú či je lepšia Coca-Cola, alebo Pepsi. Pritom ignorujú, že oboje má rovnako čiernu farbu, bublinky a je plné cukru. Oboje má už svoje roky, ale aj napriek tomu sa stále dobre predáva.

    Sorry za metafory *1*
    • Omyl. V Pepsině není kyselina tuším fosforečná, která odrovnává zuby. Ale Kofola rulez

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit