Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tvl.-... uz se tesim jak to bude mit spustena Evropa =D uz konecne si zagemblim CoD:Mw2 .... Tvkle .. .... Nechapu ze si pak musime zmenit HESLOOOO !"!!! xD uz mne vo.. zadny nenapada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • a kdy se bude vědět co to bude za hry? platí to vůbec i pro ČR?
  • megadrive rulez
  • ...back in Europe by the end of the day. Takže zapnutí zřejmě až o půlnoci. Nu, počkáme. *5*
    • Kde si prisiel k tejto informacii? :) Ja len ze na PS blogu ani na ich twiteru take nic nie je ;)
      • N4G před půl hodkou. Někdo ze Sony Ireland. Samozřejmě může být i spíše, ale tohle je takové poslední neoficiální info.
        • Aha. No tak dik za info teda :) A kedze zatial nie je v EU ziadna krajina spustena tak to bude asi aj pravda. No neva, vydrzali sme to 4 tyzdne, tych par hodin ma uz nezabije :)
  • jen by mě zajímalo jak vybrat ty dvě hry...kdy je daj...:/
    • To si musis pockat, az sprovozni PSstore, pak jinak ti nabehne automaticky PS+ a podle nabidky ktrera bude na PSstoru si vyberes 2 hry z 5.
  • Založil jsem si totiž novej učet pod jinou adresou i heslem. Nevíte prosím jak ho aktivovat do PS3. E-mail mi přišel o nevé registraci na PSN. Problém je v tom že se na PS3 na něj memohu přihlásit. Co to zkusím tak mi to vyhodí chybnou hlášku že se nemohu pod touto e-mailovou adresou přihlásit. Já se z toho zblázním opravdu, jednou něco vypadne a jsme všichni na šrot.
    kdyby něco někdo o tom věděl tak sem napište díky.
  • zirafcatko
    My máme hrani on line zdarma:) PSN+ si platim:) a dostavam za to každy mesic 4hry zadarmo(+ 1hru na psone) a z tech dvou sou to dve minis par themat,slevy na hry+ prednostní vstupy do beta testu her:)A k tomu sem tam DLC zdarma:) treba minulý mesic to byl map pack do KZ3

    Takže jsem spokojeny:)

    A ten vypadek jim odpustím:)
    • Tushan
      ty jim platíš za to že ti propůjčí par blbostí a darují zbytečný odpad
      Cool as FU *1* cK
  • bylo řečeno že všechny účty, tak samozřejmě i ČR. jenom doufám že to nebudou nějaké kraviny.
  • no hlavně dejte vědět až to někdo spustí *6*
  • El-Bravo
    kamaráde už nemám nervy to řešit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit