Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, vypadá to, že dělají v podstatě další Dark Souls. Aktuálně jsem zhruba v polovině druhého dílu a už se to dost opakuje. Proč nezkusí něco jiného, třeba ve stylu Dragon's Dogma - prostě pořádné RPG s příběhem, rozhovory nebo něco ve stylu Vagrant Story, prostě ne zase rubačku se zombiemi v temných ruinách...
    • omg, len to nie
    • Každej kdo dohrál DD ví, že hlavní příběhova linie je "zamlžená", stejně jako v Souls...
    • TheGGG
      Tak každý kdo hrál DS ví že je zde lepší story než v DD. Jen není podáno tak mainstreamovým stylem.
      • Tak DD je moje hodne oblibena hra, stejne jako DS, ale pribeh bych u DD zrovna nevyzdvihoval.
  • Lawliet
    Teda vypadá to jak Dark Souls s upírskou tématikou, ale ta první část je jenom dobře. V DS mám už 82 hodin a nějak mě to furt nechce pustit, když mám čas a to druhé? Novej universe si dám zkusit!

    Ještě, že volba padla na PS4, protože tohle by mě určitě jednou mrzelo.
    • Právě. že to vůbec nevypadá jako Dark Souls....
      • Lawliet
        Já to teda hraji už přes 80 hodin a přijde mi to, jako Dark Souls v novém kabátku. I ti houndi, i ti tupí zombie-sedlácí-upíři, jak holow. Určitě tam budou velcí badass upír-knighti. Teda na mě to tak rozhodně působí DA v novém krvavém, drsném (nechci říkat temném, to už DA bylo) kabátku.
        • To můžeš těžko říct po jednom CGI. Já teda vídím úplně jiný styl uchopení vizálu než v Dark Souls. Po stránce hratelnost? To nemůže v současností říct nikdo..
          • Lawliet
            Jiný kabátek = jiný visual (klidně i jinej krejčí *15* )

            Po dvou videjcích přesněji.
            http://games.tiscali.cz/tv/project-beast-unikle-kousky-teaseru-16313
  • To rýpnutí na konci je povedené.... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit