Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    a PC hráči dostanú za warezenie GTA IV dva roky starý rozmrdaný PC port, kde budú zase 3 roky nariekať ako to ide iba na Titane Z za 3000 eur...ostatným to pôjde Fullhd s 15 FPS na ich nadupaných mašinách, čo žerú elektrinu za tisíc eur ročne...
    • Vy konzolisti nam PC "rozpravkarom" svojimi pribehmi silno konkurujete. Nemas nam teda co vycitat. *15*
    • Zase fňukáš maďare
    • Hanzales
      Ty si tu next-gen verzi podle tvých příspěvků evidentně nezahraješ na ničem :)
      Já dohrál PS3 verzi a občas se k ní vrátím, ale těším se, až si v únoru pak koupím tu PC verzi. Pátý díl mi sedl a na kompjůtru si ho v modernizovaném kabátku znovu zahraju tuze rád. A kecy o Titanu si taky strč :) Vsadím se s tebou, že minimálně ve stejných detailech, rozlišení a AA jako třeba na PS4 to na 760ce a 4jádru pofičí přinejmenším stejně dobře. Můžeš si můj post klidně i screenshotnout a v únoru ti sem nahážu screeny zase já ;o) PS: Vůbec mi nějak nevadilo si na tu PC verzi počkat.
      • species
        spoiler alert - ztracis cas se zdejsim ortodoxnim PC haterem.
  • Blimp je možná anglicky vzducholoď, ale v GTA je to prostě název tý vzducholodě, takže zbytečné paběrkování o h0vně ...
  • Blimp je anglicky vzducholoď, takže dostaneme lepší verzi vzducholodě vzducholodě? :)
  • Majitel last gen verze jsem, ale tím spíš si tu novou stáhnu, za ten vztyčený prostředníček co Rockstar vystrkuje směrem ke své rodné platformě , ostatně ony ty bonusy v té cracklé verzi budou taky *4*
    • Tak jo, potkáme se v GTA Online... oh wait *1*
      • Mato1987
        GTA online aj tak stojí za prd, ja som to počas celej tej doby odkedy mám GTA V na PS3 ani raz nevyskúšal, po tom čo všetko som sa o tomto multiplayerovom móde dopočul a dočítal, tak mi to za tie problémy ani nestálo.
        • Ani jsi to nevyzkoušel, ale víš, že stojí to za prd. To dává smysl.
          • Mato1987
            Keď budeš dospelý, tak pochopíš, že volný čas bude natoľko cenný pre teba, že na také zbytočné záležitosti ako multiplayer pre GTA V ti nezostane žiadny čas.
            • species
              Na slovensku bohuzel jeste neznaji vyznam slova "priklad"
            • Mato1987
              A zase porovnámae hruštičky a jabĺčka, všakže?
              Nie je breaking bad jeden z tých osprostievacích amerických seriálov? MY sa tu avšak bavíme o hre, tak buť taký dobrý a snaž sa vyjadrovať k téme, nikoho tvoje rozhovory s tvojou rozdvojenou osobnosťou pred zrkadlom nezaujímajú.
            • Máš zajímavou logiku ty dospěláku. Podobný by bylo, kdyby se bavili dva kamarádi:

              1. Breaking Bad je fakt supr.
              2. Je to blbost, ani jsem to neviděl.
              1. Jak můžeš vědět, že je to blbost, když jsi to neviděl.
              2. Protože jsem dospělej a nemám na to čas.

              Už vidíš jak to nedává smysl?
    • ucho
      pěkně jim to nandáš. ale tak hlavně že si to umíš obhájit a máš potřebu o tom zde psát :D
      • já si nic obhajovat nepotřebuju šmudlo, ani to někomu nandavat.. dělám to pouze pro sebe, deal with it
        • ucho
          mně je jedno, co pro koho děláš, narážím jen na to, že když máš potřebu to zde tímto stylem ventilovat, není to jen o tom, co se snažíš tvrdit... jde o jakousi veřejnou obhajobu toho, co děláš.
        • ale když mi někdo s*ere na hlavu, jásat nad tím taky nebudu a ano, Rockstar s*ere PC na hlavu, ať už v podobě totálně odfláklé konverze GTA IV či neustálých odkladů V
  • překlep "odstanou"
  • tahle nasilna hra pc-hracum nepatri do rukou. kdovi kolik lidi kvuli tomu zase bude muset zemrít *7*
    • Snad pudeš jako prvej :)
  • ThePirateBay to jistí *2* Radši podpořím jiné studia co se zajímají o PC hráče.
    • Vylepšená grafika, zvýšená vykreslovací vzdálenost, 100 nových songů v rádiu, nové vozidla a zbraně, video editor, rozšířená fauna. Jasně, žádný zájem o PC hráče.
      • Jiste a 5FPS na quad SLI pro uzasny filmovy zazitek bude taky? Srry, ale jen dbil zaplati a spali se, totalni kkot udela totez podruhy ...
      • to sa uvidí po tom ako to optimalizujú
    • tak tak,nechat si nas4at na hlavu a jeste za to zaplatit,to muze jen blazen...
    • nekromant33
      Boží, aspoň se s takovým koko*em nepotkám v Online.
    • A za to ti moc děkuju, protože i ty se podílíš na zdroji mého pobavení nad nářky a peticema PC hráčů, kteří nemají konzole. A proč se omezovat jenom na sebe? Dej kopii i rodině, přátelům, společně si užívejte hru zdarma a radujte se, jak jste R* brutálně ublížili za to, že si dovolili nezajímat se o PC hráče.
    • Teď aspoň vidíš proč se o PC hráče nezajímají...
      • Krescz
        uz 100x se potvrdilo, ze hry, ktere stoji za ty penize si lidi kupuji, kdyz nekdo vyda nedodelek nebo sh*t nebo hru o dva roky pozdeji tak at se pak nedivi, ze to lidi kradou *11*
        • "Nedodělky a shity" lidi nekradou ani nestahují - proč by někdo dobrovolně hrál "shit"?. Stahují jen dobré hry, které chtějí hrát. A pokud stahuju hru, která je podle mě dobrá a chci ji hrát, jsem prostě zloděj, i když si to zdůvodním jakkoliv.
          • A už zase téma stahování her a "zloději". Opakuji po miliónté: kdo stahuje něco nelegálně z internetu, není zloděj, "pouze" se dopouští porušování autorských práv. Ukažte mi někdo jediného stahovače odsouzeného za krádež. A za sebe všem moralistům vzkazuji: ano, i já sám sosám jako straka desítky a stovky GB warezu a nestydím se za to a klidně mi říkejte i zloděj, je mi to úplně jedno!
            • Už nebreč ucho a jdi si hezky hrát.
            • ucho
              "i já sám sosám jako straka desítky a stovky GB warezu a nestydím se za to"

              bez problémů lze toto klasifikovat jako chlubení... kdybys však ty měl mě citovat ohledně brečení, utrhneš si jen další ostudu...
            • Tak mi napiš, kde se chlubím, chytráku. Nesnáším tento typ lidí, který si myslí, že je nejchytřejší na světě a každého rozcupuje slovíčkařením a rádobychytrými výroky. Slovíčkaří akorát trosky, které nemají argumenty. Takže ještě jednou: kde přesně se chlubím?
            • ucho
              Modurit: "chlubí" a "chválí" jsou dvě rozdílná slova. napsal jsem poměrně jednoduchou větu. to ji nezvládneš vstřebat? a rovněž si nejsem jistý, zda chápeš užívání oné fráze, aby někdo nebrečel. to taky nemůžeš aplikovat na jakýkoli příspěvek. jestli jsi mě chtěl nějak shodit, určitě by se daly najít rozumnější reakce. takhle jen stvrzuješ toho hlupáka...
            • Kdo se tu chválí ty ucho? Já to jenom konstatuji, tak nebreč.
            • ucho
              ano, řada lidí se za to nestydí, ale jen hlupák se tím chlubí...
            • pokud tě zákon nedefinuje jako zloděje, těžko jím ve skutečnosti jsi, jen využíváš dostupných možností, jako každý inteligentní člověk
          • Krescz
            nekteri hraci si hru prvni stahnou a kdyz se jim libi tak ji teprve koupi...jenze kdyz hra nenaplni ocekavani tak za ni samozdrejme nezaplati ze?
            • no ja se obcas treba dodivam i na spatny film, na ktery bych se znova uz nepodival a na ktery, kdybych vedel co to je za kravinu, bych se nedival ani poprve...
            • ucho
              tak proč tu hru hrají a dohrají a pak na ni nadávají, jak byla špatná? :D když je něco špatný, proč s tím ztrácet čas?
  • KIMCID
    zatím mrtvé tema dokud nebude na pc *3*
  • Jupi! Je to i pro PC verzi!
  • Mato1987
    Tu to máte tak pokope zhrnuté :)
    http://s22.postimg.org/h4y51m0kh/10714522_10152807659265097_5190749373018585437_o.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit