Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čiže na ps3 bude old gen? To akože keď chcem mať next gen tak si musím kúpiť ps4?
  • To je zase obhajoba kradeni :) Priste nezapomen jeste napsat, ze uz nevychazi dema, takze si vsichni hry stahujou na vyzkouseni a po dohrani si je utikaji koupit :))
  • Ako jeden klasik povedal: A ty si co dokazal? Nic a vies preco? Lebo zavidis. *1*
  • Dost robili aj patche a paradoxne ten posledny FPS zrazil a degradoval tiene. Ja som mal najprv krabicovu verziu, takze som kludne ostal pri starej verzii. Kazdopadne ja som ajtak stale presvedceny, ze ludia tam v drtivej vacsine navalali nezmyselne vysoke detaily. Ako napriklad textury na high, to proste chcelo 2GB grafiku a v tej dobe take ani neboli. Ja som mal nejake C2D + GF8800 GTS 640MB a celkom to frcalo, ale az po novsich ovladacoch na grafiku. Ale ani to nepomohlo pri extremnych situaciach ako dazd v noci, ked hra ratala fyziku aut alebo co. Nastastie ja som si daval hustotu premavky na minimum.
  • By som rad, ale bohuzial na PC to vychadza az teraz. A poznam dost ludi co s kupou cakali az budu mat PS4 *13*
  • species
    Na slovensku bohuzel jeste neznaji vyznam slova "priklad"
  • Kinet1c
    Ked uz to musi byt, tak tu to mas.
    Samozrejme, ze na PC sa najviac kopiruje, ved je to najrozsirenejsia platforma aka existuje na svete. PC ma skoro kazdy, ci uz vo forme laptopu alebo stolneho PC, je to jedno. Ironicky, niekto vymyslel rozpravku o piratstve, ktora tu je uz od 80rokov minuleho storocia, teda ked si dobre spominam a cuduj sa svete hry a mnohe velke firmy dodnes prezili.
    Je to nahoda.
    NIE. Preco ?
    Pretoze, hry boli kupovane aj v tej dobe, ked boli dobre a ludia ich mali radi a boli kupovane aj neskor, ked boli dobre a ludia ich mali radi a budu kupovane, ked budu dobre a ludia ich budu mat radi.
    Ked im budu do buducnosti predavat nedokoncene, nedoladene a skoro nehratelne srcky tak sa necudujme prosim, ze na PC sa rado pirati, ved ludia (vecsina ludi) nemaju na to peniaze, aby ich hadzala von oknom len tak, za kazdu 30minutovu hru.
  • Kozy
    Aha, Early Access nic?
  • Už nebreč ucho a jdi si hezky hrát.
  • Mato1987
    A zase porovnámae hruštičky a jabĺčka, všakže?
    Nie je breaking bad jeden z tých osprostievacích amerických seriálov? MY sa tu avšak bavíme o hre, tak buť taký dobrý a snaž sa vyjadrovať k téme, nikoho tvoje rozhovory s tvojou rozdvojenou osobnosťou pred zrkadlom nezaujímajú.
  • A ten kdy se ti sám od sebe začala motat obrazovka (opilost) jsi zkoušel? :)
  • Máš předobjednáno už dva roky protože na PC se nejvíc kopíruje, takže by si sami sr...i na hlavu kdyby vydali PC verzi zárověň s konzolovou *1* . Ťem kecům o optimalizaci bych moc nevěřil vždy se nějak musí zdůvodnit pozdní vydání, ale musí se to sdělit tak aby ses na ně nezlobil (v podstatě tě poslali do pr...e způsobem, že tam jdeš s úsměvem a rád *1* )
  • Jiste a 5FPS na quad SLI pro uzasny filmovy zazitek bude taky? Srry, ale jen dbil zaplati a spali se, totalni kkot udela totez podruhy ...
  • Jack1947
    To si pleteš s BF ne? nebo COD to je to samé tady máš bonusy.. aha tobě vadí že to výjde na nextgenu... njn tak pro ty co to nehráli spoustu lidí ani konzoli nemělo nikdy třeba, koupí novou konzoli a ještě k tomu GTAV. to se vyplatí.
  • Oni totiz PCckari jaksi nejsou dost tupi na to, aby platili za polonefukcni demo. To je pak tezky mno ... Vetsina z nich si totiz radsi pocka, az (pokud vubec) bude funkcni verze s kompletnim obsahem. Narozdil od konzolistu totiz nemaj jaksi ten problem, ze by na jejich platformu vysla jedna hra za rok.
  • Kdyz se soutezi o co nejvetsi spotrebu.
  • Ono to navic klidne i na prakticky totoznym zeleze jelo nekomu +- akceptovatelne a druhej mel doslova slideshow.
  • Tak honem ... zabecet a kupovat znova totez ...
  • Máš zajímavou logiku ty dospěláku. Podobný by bylo, kdyby se bavili dva kamarádi:

    1. Breaking Bad je fakt supr.
    2. Je to blbost, ani jsem to neviděl.
    1. Jak můžeš vědět, že je to blbost, když jsi to neviděl.
    2. Protože jsem dospělej a nemám na to čas.

    Už vidíš jak to nedává smysl?
  • jo, a bolavý záda k tomu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit