Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě to subjektivně přišlo taky tak, ale zkus si ho projet dneska *1*
  • Tvoje starosti bych chtěl mít. Kup si za ty prachy auto, který pak pošli ze skály, pokud ti to dělá takovej problém... *7* *1*
  • Jó, když to neumíš hrát, tak to pak máš těžký. No, ale vzhledem k tomu komentáři ti to raději vysvětlím polopatě. Hra má konce celkem 3, včetně toho, kdy přežijí všichni hlavní protagonisté, stačí si jen vybrat. Další ukázka toho, jací jsou rasisté retardi *1*
  • Aby nebyl optimalizovaný jako GTA4.
  • Už jsem se lekl , že zdarma dostanou nové tři kontinenty . Asi jsem zmlsaný z Army , ale GTA 5 mi moc rozsáhlá nepřipadala (za dva dny v Online jsem důvěrně poznal každý kout :( ) .. Subjektivně vnímám plochu starého San Andreas jako větší ....
  • Je mi jasný že reaguju na PC vs. konzole trolling, ikdyž nejspíš máš pravdu, že většina PCčkářů akorát krade a originálku snad žádnou ani neviděli, ale všechny bych do jednoho pytle fakt neházel, skutečně se najde i pár takových co to napřed zpirátí na vyzkoušení, a pak to podle kvality hry buď smáznou, a nebo koupí, protože se jim to líbí a od tvůrců chtějí za dva roky něco dalšího podobného (pokud možno stejně kvalitního).
  • ucho
    no kdy karty od ATI nemají problém :)
  • U her, jako tahle, kde si kazdej zvoli konec jakej chce ( jsou tam tusim 3, nebo 4) je fajn, ze takovy dementni ubozi trolove, jako ty, maj smolika :D
  • No zrovna v GTA IV bylo znát cokoli pod 30fps a to poměrně dost. *3*
  • Vy konzolisti nam PC "rozpravkarom" svojimi pribehmi silno konkurujete. Nemas nam teda co vycitat. *15*
  • Co si pamatuji, největší problémy měly karty od ATI.
  • A když je dohraná a splněná, tak musím asi zase hrát znovu, že? *7*
  • Ja som mal core duo 2,3 a EN8800 GT, a bezalo to uplne v pohode, jasne ze nie naplne detailiky ale bolo to hratelne ze som ani spat nechodil :)
  • umri ty matkomrd
  • Jako ze nejaky virtualni auto a par dolaru si zajisti oblibu hry, kdyz bude naprosto odflaknuta a nebude se dat hrat? WTF? *15*
  • Jack1947
    "...Zmíněný obsah navíc tvůrci z Rockstaru zpětně pro PS3 a X360 verze hry nevydají – jde o jakousi formu poděkování hráčům, co investují do next-gen verze..."

    Kdyby šlo o něco většího, např nové mise - byl by to slušný srrancec do hlavy všem těm kdo si pořídily oldgen verzi. Takhle je to myslím ok, pár zbraní (vlastně 2) to přeci nikho nevytrhne a ty fára a i lepší budou v nějakým tom updatu . novej kostýmek taky nezabolí. Milion dolarů se snad získat dá a dál už nic víc. Pojistí si aspon oblibu u pcckářů, kdyby náhodou zkonily optimilizaci nebo hra se nedala "moc" hrát. *4*
  • Mato1987
    Keď budeš dospelý, tak pochopíš, že volný čas bude natoľko cenný pre teba, že na také zbytočné záležitosti ako multiplayer pre GTA V ti nezostane žiadny čas.
  • Mám předobjednáno na PC už skoro 2 roky. Je mi to jedno jak dlouho to budou odkládat hlavně, že pak dostanu nový optimalizovaný díl nejlepší hry historie Grand Theft Auto *5*
  • mne dost sklamal pribeh, jak michael na konci zemre a zabije ho franklin. a pak že človek nema byt rasista *7*
  • Zase fňukáš maďare

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit