Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majitel last gen verze jsem, ale tím spíš si tu novou stáhnu, za ten vztyčený prostředníček co Rockstar vystrkuje směrem ke své rodné platformě , ostatně ony ty bonusy v té cracklé verzi budou taky *4*
  • ucho
    tak proč tu hru hrají a dohrají a pak na ni nadávají, jak byla špatná? :D když je něco špatný, proč s tím ztrácet čas?
  • Krescz
    nekteri hraci si hru prvni stahnou a kdyz se jim libi tak ji teprve koupi...jenze kdyz hra nenaplni ocekavani tak za ni samozdrejme nezaplati ze?
  • "Nedodělky a shity" lidi nekradou ani nestahují - proč by někdo dobrovolně hrál "shit"?. Stahují jen dobré hry, které chtějí hrát. A pokud stahuju hru, která je podle mě dobrá a chci ji hrát, jsem prostě zloděj, i když si to zdůvodním jakkoliv.
  • Snad pudeš jako prvej :)
  • Krescz
    uz 100x se potvrdilo, ze hry, ktere stoji za ty penize si lidi kupuji, kdyz nekdo vyda nedodelek nebo sh*t nebo hru o dva roky pozdeji tak at se pak nedivi, ze to lidi kradou *11*
  • překlep "odstanou"
  • A za to ti moc děkuju, protože i ty se podílíš na zdroji mého pobavení nad nářky a peticema PC hráčů, kteří nemají konzole. A proč se omezovat jenom na sebe? Dej kopii i rodině, přátelům, společně si užívejte hru zdarma a radujte se, jak jste R* brutálně ublížili za to, že si dovolili nezajímat se o PC hráče.
  • Teď aspoň vidíš proč se o PC hráče nezajímají...
  • tahle nasilna hra pc-hracum nepatri do rukou. kdovi kolik lidi kvuli tomu zase bude muset zemrít *7*
  • ThePirateBay to jistí *2* Radši podpořím jiné studia co se zajímají o PC hráče.
  • Mato1987
    Len tí, ktorí mali zakúpenú hru buď na ps3 alebo x360 obdržia zmienené bonusy pre tú verziu, ktorú si zakúpia potom. Títo hráči to budú mať grátis, samozrejme sa ale bude dať tento bonusový obsah aj zakúpiť.
    Napr. ja mám zakúpenú GTA V ce verziu pre PS3 a koncom januára si kupujem PC verziu, to znamená, že všetky tieto bonusy budem mať.
  • KIMCID
    zatím mrtvé tema dokud nebude na pc *3*
  • Jupi! Je to i pro PC verzi!
  • Mato1987
    Tu to máte tak pokope zhrnuté :)
    http://s22.postimg.org/h4y51m0kh/10714522_10152807659265097_5190749373018585437_o.jpg
  • cumpi3
    chápu to tak, že to jsou bonusy pro majitele x360 ps3 verze a nebo to bude v nových verzích přístupné všem, bez ohledu na vlastnictví výše zmíněných dvou verzí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit