Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na jakém to pojede enginu? Pokud tam nebude plně zničitelné prostředí tak to bude další Vod co vynechám
  • http://steamcommunity.com/app/218620 payday 2 8200 hráčov
    http://steamcommunity.com/app/209160 cod ghosts 1042 hráčov
    • TheGGG
      payday 2: 8 320 hráčů
      Ghosts: 12 960 hráčů
      To sou aktuální údaje za tento den chlapče, lež ti nevyšla.
      • pozri si to znova bukvička *3* si si istý že máme rovnaký steam *1* ?
      • A komu to cpes? Stejne mas na shitzoli 20 fps. *15*
        • TheGGG
          no ty si zase úplně mimo co. Nemluvě o tom že všechny díli CoD mám na steamu.
          Jinak víš že 30fps považuje za standart i velká část pcčkářů? ne, nevíš protože ty nemáš ani to pc.
          • Pilgrim66
            Hele zbytek veci je mi tady ukradenej, ale clovek kterymu prijde 30 fps fajn je nenormalni. Nikdo jsem nepochopil a nepochopim jak s tim muze nekdo hrat.
            • D3 ma totiz stupidni a z analu vytazenej engine, kterej stutteruje a freezuje kvuli tahani dat z hdd.
            • Asharak
              Má pravdu. Poslední dobou už začínám použíávat i VSync, např. v D3 je to k nezaplacení *4* Holt LCD s chipem od nVidie ještě nejsou k dostání elevně :(
              Ale v bojovkách je těch 30 někdy i k dobru, táhlejší pohyby tomu někdy dodávaj správný šmrnc *5*
            • Homoboy tim chtel rict, ze gamepad je stejne tak nalejno a neda se s nim mirit, ze ti tech 30 fps vadit nebude.
            • TheGGG
              Tys nikdy neviděl žádnou hru běžící na konzoli že? Je rozdíl mezi myší a gamepadem a v podstatě všechny hry kromě závodních se dají hrát v poho i na 30fps. To ti poví i většina pc hráčů. Možná tak CS a pár dalších fps je lepší s 60, ale jinak je to jedno.
          • Ne, nevim. Hraju na 60 a vic fps. Tvojich 20 opravdu neznam a ani nehodlam. *3*
            • a?
            • TheGGG
              ale videa na YT běží pouze na 30fps a ani se tomu neříká hraní. *5*
  • jééé zdravím, jmenuji se pleskoslav a jsem mladší bratr saskoslava. Velice se omlouvám za chování svého bratra, má v poslední době těžské dny a občas říká věci které tak nemyslí. Jsem ale rád že si saskoslav našel takové pěkné kamarády, Dildo vagins vypadá jako slušný a hodný člověk, tak ho prosím aby na saskoslava dohlédnul.
    JInak opakuji všem diskutujícím, nezlobte se na mého bratra, od té doby, co mu odoperovali levé va*le, aby vypěstovali mě, už není co býval.
    • Super, skoda ze ty tvoje srance nikdo necte. *15*
      • klid brácho, takhle by ses neměl chovat
  • TheGGG
    Nedávno jsem po druhé dohrál celou sérii CoD od MW1 až po Ghost a byl to naprosto nekompromisní zážitek. I po druhé mě v mnoha příběhových pasážích mrazilo. Makarov a Menendéz pořád nejlepší padouši ve hrách za dlouhou dobu. Atmosféra během tankového útoku v Ghost nepopsatelná. S láskou vzpomínám i na ultimátní dějový zvrat v MW2, hodně podařené. Prakticky každá mise v BO 1 a 2 pak vydala za 5 hodin libovolných akčních filmů. Takže haters gonna hate.
    Sakra nějak sem dostal chuť znova nainstalovat klasický BF3 a pak si dát BF4. Nakonec si ještě hodím poslední dva díly medal of honor. Atmosféru měly parádní.
    • Špatný trol zřejmě špatným trolem zůstane. *1*
    • Ta hra je pro dvanactilety debilky co jim rodice koupili akorat konzoli nebo lowend, takze presne pro tebe. Pak docela chapu, ze si myslis jak je uzasna. Faktem ale je, ze to je odpad.
      • TheGGG
        a co hrají dospělí hošci? pobav mě *14*
        • Kvalitni hry. *3*
    • Vynechání CoD 1 + datáče a taky 2ky je pěkná pí**vina
  • CoD+KS= Goty 2014. Moc se těším.
  • TheGGG
    Rozhodně palce na horu za krok směrem do budoucnosti. CoD byl vždy nadčasová hra a toto byla trefa do černého. S crysis bych to nesrovnával, v CoD určitě nebude otravná potřeba vystřílet do jednoho vojáčka 50 nábojů.
    • Debilek opet na scene?
      • TheGGG
        ano jsi na scéně, a co? *2*
    • Dildo_Vagins
      Panebože... kterou že horu ? Ty jsi zase na tý základce dneska chyběl, že jo ?

      K zabití vojáka potřebuješ jenom jeden náboj, ale to přece CoD lama nemůže znát pojem "headshot".

      Líbí se mi jak se tu snažíš schazovat ostatní hry, aby ta tvoje pak vypadala líp...

      Jo a pro ostatní, kde mu upírám jeho názor nebo něco podobnýho ? Jenom se tomu jeho "názoru" musím člověk smát, protože je to strašná tragédie.
      • TheGGG
        netolerantní hlupák, nic víc. Každý kdo hraje CoD si zaslouží příval těch sra*ek co ti tečou z pusy? Jinak ne, v prvním (a nejhorším) crysis nestačil na zabití ani headshot. Ono je to vůbec v mentalitě některých hráčů pomotané, když mají rádi hry jako stalker, crysis, nebo metro kde na jednoho vojáka je potřeba celý jeden zásobník. A není to znakem dobré fps, když jediný způsob jak někoho zabít je headshot.
        • C-BEAM
          som rád, že Crysis1 považuješ za najhorší diel, o to viac si ho z dnešného pohľadu vážim a utvrdzuje ma to v tom, že Crysis PC zostal neprekonaný a akonáhle crytek prešiel na konzole bolo jasné, že séria začne upadať.

          Mímochodom kórejci majú na sebe vesty, keby si ich len tak kosil jedným výstrelom nemalo by to logiku (teda ak nepoužívaš zbraň ktorá vestu prestrelý). Samozrejme rovnako nemá logiku to ak do niekoho vypáliš 5 striel a zabije ho až tá šiesta. Je to však o trochu lepšie riešenie, pretože keby to malo byť presne podľa reality tak by si ho strelbou do trupu zbraňami menších kalibrou nezabil vôbec.

          Čo sa týka headshotu, zbrane boli nastavené tak, že headshot nemohol nikto bez nanoobleku prežiť ale vzhľadom na to že dmg striel realisticky klesá so vzdialenosťou sa môže stať, že na velkú vzdialenosti nepriatel prežije aj strelu do hlavy...

          Ale ak sa ti nepáči môžeš si hru upraviť a nastaviť dmg zbraní ako chceš ... ( vzhľadom na tvoju osobu to ber iba ako rečnícku vsuvku :) )
          • TheGGG
            tak neprůstřelná vesta určitě nezachytí 10 střel ze samopalu z patnácti metrů, ale možná měli ti korejci pod uniformama nějaký nanooblek či dva. *6*
            • https://www.youtube.com/watch?v=6x59iN4KMz4\

              Z kalacha a jeste z mnohem mensi vzdalenosti nez je 15 metru.
            • C-BEAM
              prečo by nezachytil ? zo samopalu bezproblémov aj slabšie vesty *7*
        • Dildo_Vagins
          Jsem očekával reakci ubrečeného dítěte, nezklamal si.... *5* *6*
          • TheGGG
            každý kdo má jiný názor je ubrečený děcko? Ty asi nemáš moc kamarádů, když vynechám šaškoslava. *3* *2* *1*
    • Ajeee, ono je to tady zase. Skoncila skola co?
  • tesim sa. bude to pecka :)
  • maros.goc
    Nechcem rypat, ale toto mala byt informačná novinka na profesionalnom hernom webe, ale clanok z nejakeho blogu?
  • Kdyby bylo v nadpise napsáno "klon Crysis", tak bych ani nemusel zbytečně číst ty 2 stránky textu.
    • teraz vsetko co je z buducnosti bude klon crisis ze? aj strategia
  • "...globální útok neznámého charakteru..."
    Prd*le sem si opravdu myslel že už jde o emzáky *15*
    Jinak že tam strčili scifi techniku která už byla k vidění před 5 lety mě nepřekvapuje, jo a ten závěrečný komický doskok, já že na mě atakuje spiderman. Těšim se, na odreagování proč ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit