Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    call of titans - crysis warfare? uz nevedia jak zaujat šupáci , potom tu hru este orezu a budu nam ju davat postupne v 5tich DLC za 20€ ... deticky si to kupia
    • Říká fanda Mass Effect, ach ty paradoxy... Dítě nazývá ostatní dětmi.
      • michaliuz18
        co sem pletes mass effecty, COD je odpad , ME nie , su to dve rozdielne hry neznamena ze ked som fanda ME ze nemozem povedat na COD nieco zle .. cod je grcka pre zavislacke deti co si kupia kazde dlc, mass effect je pre dospelejsich ,to ale nepochopis lebo si dite :D a neviem ze ja ako 21 rocny som este dite .. mam uz nejake tie hry za sebou este ked si cikal do plienky , cize mi nic nevyvratis :D a celkovo sa uz o hry ani tak neuzaujimam ,len obcas ked je volny cas, za chvilu bude matura, ptm praca ,a tak ved to poznas :D
        Idem uz spat zobrat si knihu mass effectu a citat si , potom spokojne spinkat a myslet na deti ktore trpia tieto cod hovadiny a nehaju sa oblbovat vyvojarmi ... nieco ako slovaci politikou
        • Ass Deffect je pro děcka, co nepoznají kvalitní sci-fi, a kterým stačí ke štěstí třikrát ohraný příběh jednoho všehozla, které se musí zničit jinak zničí celý známy svět a neobejde se to bez hrdiny, který položí za záchranu světa život. CoD jako naprosto odpadní série, ale pořád má lepší scénář než tehle vyblítek pro fakany.
          • michaliuz18
            :DD pepik jdi uz spát k matyskovi
          • Dildo_Vagins
            Jdi už spát theGGG, jseš trapnej, takhle tě z tý základky vyhodí, když budeš pořád zaspávat...
            • Dildo_Vagins
              to theGGG:
              Ne, díky, právě že mám na víc.
            • Lepší urážka tě nenapadla? Zkus to ještě jednou a lépe. Máš na víc.
            • Dildo_Vagins
              to theGGG :
              To už jsi teda velká holka. Poplácej se....
            • To je, ale ftipné. Jsi velice, ale velice ftipný. Pro info: Už jsem prolezl učňák na vesnickém učilišti v Horní Lhotě.
  • Tato hra podporuje domácí násilí a proto bi ji měly zakázat !!!
    • Neboj, když si někdo bude stěžovat, tak tam zase přidají knoflík na vypnutí násilí a bude dobře.
    • To je lež,žádné nasilí v této hře není!
      • Ty ulhanej vrahu !!!
        • Osobo já nejsem vrah!Já jsem truchlící vdovec!
    • https://www.youtube.com/watch?v=v57q9dcN6l8
    • Inquisitor
      Ty jdi radši rozebírat palety :)
    • Ironie, doufám..
      • podle pravopisu nějaký róm
  • Víc bych uvítal návrat k 2. SV
  • Jsem si myslel, že jsem zapnul Games.cz ale nějakou náhodou jsem se dostal na web kde se dokázali zmixovat diskuse z yděsu a hov-in-ek, každopádně kvalitní studijní materiál pro študáka psychologie aneb vliv zastydlé puberty, nízkého sebevědomí, nezájmu holek a šikany na základce na anonymní projev v internetových diskusích
    • A za toto si zasloužíš bludišťáka!
  • hateři můžou rudnout vzteky, ale série COD vždy patřila a bude patřit ke špičce herního průmyslu. deal with it *5*

    edit: jen si mě mínusujte hejtříci, každý váš mínus mně dává za pravdu *2*
    • TheGGG
      Nad tím tady se nemá cenu rozčilovat, holt v česku je takový zvyk že dobré, napínavé a zábavné hry jsou hatované, ale rádoby intelektuální, pomalé a nudné blbosti jsou vyzdvyhovány do nebes. Jak se nějaká firma snaží udělat něco pro fandy a vydá DLCčko, je hnedka za zločince a kriminálníky a když se jich (nebo své oblíbené hry) někdo zastane tak je za trolla.
      • Jam97
        Jo tak DLC jsou pro fandy ? :D DLC je sprostý tahání peněz, za vyjmutý herní obsah. Datadisky (jako u TES, HEROES atd.) jsou (respektive byly) dělaný pro fanoušky. CODKO už je jen rejžák peněz. Koukni třeba na ARMU 3, jak jde dát spousta obsahu fanouškům, bez toho, abych vyluftoval svoji peněženku.
      • Rekl bych ze zrovna COD je dil od dilu vycerpanejsi... Black ops 2 bylo zabavne hratelnosti ale pribeh je vypatlanejsi nez jsou filmy Michaela Baye. Posledni opravdu dobra hra byla MW1 ackoli kampan byla kratoucka, ma hodnotu daleko vetsi nez ten odpad Ghosts.
      • Pete.palis
        koukám, že jste se našli análodrtiči....
        • Tvl s tebou bych chtel mit dvojdomek, ty musis byt takovej vocas, ze ti rodice jako diteti davali kolem krku tlacenku, aby se s tebou po ceste do skoly, kamaradili aspon psi.
          • Pete.palis
            a tu tlačenku spáchala tvoje matka...díky tomu se ti psi otrávili....
        • TheGGG
          ty musíš mít smutný život, brouzdat po diskuzích a nadávat na hry které tě ale vůbec nebaví a nezajímají. Běž ještě na sto dalších webů o hrách a napiš tam taky nějaký "hodnotný" příspěvek.
          • nekromant33
            wow, sebereflexi bych od tebe nečekal
  • Na tuhle hru zvanou Call Of Duty posílám ještěří kletbu! *16* *16*
  • tak ŠeM žaŠLEcH žE BudE nOVÝ ČOL OF DUTY
    NAJdeTE MjE tAm pOD MÉneM KILLER 2010 V tomTO JoČE ŠEM šE NAJODIL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit