Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    300 příspěvků....h*vna o h*vno hře od h*ven *11* *11* *11* ....ono to fakt plati...COD hraji vetsinou deti (1v1m fegt, u wut m8, i swear on me mum)
    • Psychotic
      Cokoli ti pomůže v noci spát, dospěláku :-D
      • krescz hrava len uber simulaciu a hardcore fpsky aby si pripadal dolezity a mohol sa smiat "detom" aky je nadclovek.
  • Shenkster
    heh...člověk vleze do diskuze o CoD a hned to tu je samej rádoby drsňák a samej namistrovanej usoplenej spratek ...
    • Do ktery z tech dvou skupin patris ty?
    • je to diskuze o CoD a to ledacos vysvetluje! divit se tomu muze leda nakej intelektual
  • Aha, takže je to vlastně Metal Gear Solid a Crysis. :)
  • jééé zdravím, jmenuji se pleskoslav a jsem mladší bratr saskoslava. Velice se omlouvám za chování svého bratra, má v poslední době těžské dny a občas říká věci které tak nemyslí. Jsem ale rád že si saskoslav našel takové pěkné kamarády, Dildo vagins vypadá jako slušný a hodný člověk, tak ho prosím aby na saskoslava dohlédnul.
    JInak opakuji všem diskutujícím, nezlobte se na mého bratra, od té doby, co mu odoperovali levé va*le, aby vypěstovali mě, už není co býval.
    • Super, skoda ze ty tvoje srance nikdo necte. *15*
      • klid brácho, takhle by ses neměl chovat
  • Na jakém to pojede enginu? Pokud tam nebude plně zničitelné prostředí tak to bude další Vod co vynechám
  • Tož krásně jste se tu předvedli. Okamžitý ban pro Dilda a Saskoslava a GGGho, že jim nabíjí. Tak omezenou diskuzi jsem tu snad nečetl a je s podivem, že ji tvoří hateří série, u tak špatné série bych čekal opačný sled.
    • né, můj bratr Saskoslav si ban nezaslouží. Z mého úhlu pohledu se jen snažil panu JB vysvětlit, že CoD není dobrá hra a že by měl hrát něco jiného. Vlastně mu tím chtěl pomoci. Uznávám že se choval trochu vůlgárně, ale Saskoslav ted nemá svoje dny, tak je to myslím odpustitelné.
  • Tezce dospeleho gggho uz zahnali rodice do postele? A zmizel s nim i jeho perosaj saab?
    • takové věci bys neměl říkat bratříčku, víš že nám to veskoslav zakázal. A náš děda mektoslav, který padl v 60. létech při invazi vozíčkářů by taky nebyl nadšen.
    • Ne já tu jsem, ale myslel jsem, že jsme si to vyjasnili ne? Shodli jsme se, že jsi pyča a hotovo. Co chceš na tom dál řešit?
      • Ufff..... to chce odvahu vypotit takovej sranec....
        • sem si jistý, že konečník má se sranci dost zkušeností. *1*
        • Ježíš si vážně nenápadná Wallete, ještě napiš pod dalším účtem. Zkus pana Pyču, to ti sedne více.
          • Se divim ze te bavi porad menit ty nicky a vymyslet neco co stejne nikdo necte.
            • V pohode, ja uz jsem si odpustil. *15*
            • Konečně jsi napsal o sobě pravdu. Pokračuj s pokorou a bude ti odpuštěno.
          • Wall..co?Ty jsi vážně paranoik *1*
      • Samozrejme, tys rekl neco co nikoho to nezajima. Nezavidim ti. *5*
        • Prosim tě mluv česky a nekoktej...
  • Jack1947
    Tyvle... hadka - dildo-vagins,theggg (opet se snazi obhajovat neobhajitelne) by si zaslouzila vyhru v nejake soutezi o co nejvtipneji napsanou blbost.

    Do toho saskoslav, a zakoncene zdrcujici pravdou. *15* nevim jestli smat se ci plakat nebo oboji ale mate plus.

    jak se rika "you made my day ". *3*
    • Pilgrim66
      Bejt tebou, tak bych o psani blbosti radsi nemluvil.
      • Jack1947
        Ja se aspon o nicem (vetsinou) nedohaduji. Napisu blbostprosim ale toto *4* to uz je neco mnohem vic.
        • Tobě vůbec nevadí, jak se tu před ostatními ponižuješ? Bud už trochu chlap...
  • Dildo_Vagins
    TheGGG ( tripleGay ? )
    Měj aspoň trochu důstojnosti a už se tu prosim tě neztrapňuj, tvoje psaní pod anonymama je ubohý.
    Ty nejsi troll, ty jsi jenom obyčejný demment ( vyznavač Codu a JB ).
    Vim, že lidi hrajou CoD, ale jenom iddioti ho chodí vyzvihovat do internetových diskuzí jako ty.
    Neumíš psát česky, neumíš mě ani urazit, jsi prostě jenom internetová nula.
    • Alucard
      A ty jsi co? Internetový geroj, co nehraje CoD? Takže všem ostatním musí vnucovat svoji pravdu a pokud se ta pravda tomu dotyčnému nelíbí, tak ho zahrneš nadávkami apod. Podle mě jsi právě ta nula ty a tobě podobní. Saskoslav ví o kom se bavím
      • Dildo_Vagins
        Bah, komu vnucuju svojí pravdu ? Ty ani nevíš o čem mluvíš. :D
        Stejně jsi dost možná theGGG pod jinym nickem...
        Miluju tyhle zastánce "bezbraných" co se přihrnou do diskuze a jsou totálně mimo. *1*
        • Alucard
          Pišeš jako hovado, chováš se tu jako hovado, všem nadáváš a ještě se cítíš ukřivděný? PS. CoD nehraji, ale co jsem tak četl diskuzi, tak GGG aspoň všem nenadává jako ty a Saskoslav. Tvoje diskuze je jen o napadání těch, co se ti nelíbí.
          • Dildo_Vagins
            A nezapomeň si přes noc naklikat pluska ať se ti líp spí. :D
            • správně dildo vaginsy, líbí se mi jak tu s mým bratrem Saskoslavem bojujete. Tomu se říká koperace. Ten pán s JB zašel moc daleko, když si troufal mít jiný názor. Veskoslav by na vás byl hrdý.
            • Nevim, ale zatim solis jenom sebe
            • Alucard
              Neboj :) počkám až půjdete spát a pak to osolím... Taková demence se musí potrestat aspoň těmi mínusy.
          • Dildo_Vagins
            Tak už je to jasný, theGGG je offline a Alucard je online, ok. *5*

            Jako TheGGG tě akorát každej utřel, tak to tu zkoušíš pod jinym nickem ? Ne, ty už hlouběji klesnout nemůžeš...
            • přímo ukázkový stěr brácho, bod pro domácí tým.
            • Ano, tleskam ti, jsi borec.
            • Alucard
              Díky, že jsi to uznal. Velice si cením, jak jsem tě v diskuzi rozmetal na kousky hnoje, kterým ve skutečnosti jsi. Zase někdy na viděnou.
            • Ted jsi mi to nandal... *3*
            • Alucard
              Si se naučil další anglické slovíčka, takže je musíš zapracovat do české věty, aby jsi byl ještě více trapnější? Gratulace, daří se ti to na výbornou *3*
            • Tak to musi byt pravda, kdyz to pise random attention whore kid na internetu. Skoda ze nevim jak to napsat, aby z toho byla citit ta tuna ironie... *5*
            • Alucard
              GGGcard? To jsi vymyslel sám? Ty se nezdáš. Jsi ještě trapnější než jsem si myslel.
            • GGGcard: Hlavne si nezapomen naklikat, at si pred sebou obhajis svou demenci. *3*
            • Alucard
              Ano, jsem GGG. Zkusil jsem to na tebe, ale nevyšlo to. Jsi prostě inteligent, který odhalí vše.
          • Dle tvoji logiky delas to samy, takze umyt a spat. At nezaspis skolku.
      • Btw, kdyz uz jsi u toho ukazovani na me a nadavani na rozdilny nazor, najdi kde to delam aniz by to byla reakce na stejny chovani a nebo gtfo. A preju hodne stesti v hledani. *5*
      • Byt tebou si aspon prectu co ggg pise a kdo je, neudelas pak ze sebe vola. *3*
      • Jack1947
        Dont feed troglods! , dont feed them! ... just dont feed trolls for God's sake.

        *3*
  • Zdejší diskuse jsou krásnou ukázkou toho, kam až jde klesnout. Některé individua jsou snad na zdejším "diskutování" závislá natolik, že si tady povídají sami se sebou. Games.cz by měli zvážit zrušení diskusí, které akorát shazují celkovou úroveň webu... Na druhou stranu, pak by byl traffic tak o 500% menší, protože těch pár diskusních zoufalců by ztratilo smysl života.
    • přesně tak, a pak tu není prostor pro slušné lidi jako saskoslav
    • On si ggg musi vybit svou energii, zitra bude zase celej den sedet v 6ty tride a poslouchat pana ucitele, to bych byl nevrlej aji ja. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit