Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A hlavne ta hra ma par poradnych scen Za coz sem rad, jeste jednou vice her kde se clovek rozhoduje koho necha zit a koho zabije.Reseni situaci atp.
    • Ataker
      Jak píšeš rozhoduješ o tom kdo bude žít a kdo né... stejně takové to bylo i v Army of Two The 40th Day.
      • Tamto mnelo ale i dopady videt, coz je pravfda tady to jen trochu nakousli,i kdyz pak nakonci se vse promitne jenze clovek ani moc nemnel na vybranou,ja bych radsi kdyby tu byli volby ve hrach co by zasadane ovlivnily pribeh,zaroven pak i ten konec coz doufam ze v Tomb raiderzu bude tem haterum co si myslej. No jo jenom hra tak tam zadny tyhle blbosti kazdej bude resit po svim,treba jo ale diky tomuhle se zjistuje psychologicky stav mysli cloveka atp.(uz to tu bylo nebudu o tom zas se slozite rozepisovat.)
        • ach ten psaný projev, ach ten psaný projev...
  • MidnighT91
    Po dlouhé době mě nějaká TPS chytla...
  • zrovna hraju, zase taková bomba to není, poměrně klasická dobře odvedená střílečka. Ten Unreal je na tom znát opravdu hodně a výstroj vojáků tu z Gears of War místama opravdu hodně připomíná :).. Jinak fakt sympatickej počin, jsem zvědav až poměřím z Future Soldier.
    • s*
  • Hra se mi líbila a děkuju redakci za tip, tohle by mi jinak zcela jistě uniklo.
  • Pubiši, tá hra je od 18 rokov, akoto že ste ju hrali?
    • Jakto? Koupili jim jí rodiče nebo si jí stáhli z netu......obojí je dost smutné....... *9* *9*
      • USER47
        Nebo si ji úplně klidně mohli koupit sami, u nás jsou ratingy jen doporučení, jinak může kdokoli kupovat cokoli.
  • Právě jsou hru dohrál, a ačkoli jsem byl celou dobu k příběhu značně skeptický, teď, pět minut po dohrání, mám chuť ho rozjet znova, s novým úhlem pohledu, který vám zakončení dá :) Příběh JE opravdu zdařilý, stydím se, že jsem to hře nevěřil :)
  • Hra se povedla konečně nějaka změna od Call of duty a Battlefield. Tak sem se do te hry vžil že mě bylo lito Luga a Adamse :)
  • Hairy_Ass
    Hru celkově bych hodnotil jako průměr (až na hudbu), ale ten příběh sám o sobě z ní dělá něco výjimečného.
  • jirka82
    Hmm tak nevím na čem to autor recenze hrál, ale mě to na max. nastavení lítá úplně v pohodě. Konec konců je to klasika Unreal Engine. Jo a jen doplním, že Battlefield 3 (uvedený na srovnání) moje PC na maximum rozhodně s rozumnou plynulostí nedá.
  • Před 3 minutama jsem hru dokončil. Nezabil jsem ho.
    Zvláštní pocit, očekával jsem něco jako CoD, ale s trochou hraní si na jinačí hru. Myslel jsem, že lidi přehánějí.
    Nepřeháněli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit