Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Na konzolích je toto normální, protože vydat tu hru na jinou konzoli s novou grafikou dá dost práce, takže by ji taky chtěli zaplatit. Tím, že na PC by to lidi nekupovali, protože se dá jednoduše zmódovat starej Skyrim to dali zdarma pro majitele hry na steamu, což je podle mě hodně dobrej deal. To dělá vesměs jen CD Projekt a ti co dělali Divinity Original Sin.
  • Paulcz
    Lidé co hrají hry od Bethesdy snesou všechno.
  • I policie umí anglicky...
  • Slyšel jsi někdy pojem remaster ?
  • Spades
    Podle mě ty módy, které jen modifikují textury půjde portnout rychle, stejně jako z Fallout 3 do F:NV, ale u skriptů to bude horší.
    Zajímalo by mě, jestli se lidem bude chtit portovat ty hromady sex módů co na Skyrim existují :D
  • Nevím... Přijde mi to od Bethesdy docela sprostý, vydat znovu hru... do které akorát přidáte věci od amatérských moderů, přidáte nové efekty - které taky už pár let dělají modeři.
    Celkově mi to přijde, že hru přejeli enginem z fallouta4 a pak jen dostahovali nějaké mody, na úpravu grafiky - i takhle se dá dnes podnikat.
  • Tak řada modifikací určitě nebude fungovat. Tyto totiž vyžadují ještě 3rd party programy, doplnění, nadstavby atd., které jsou dělané a závislé na PC platformě. Protože nový Skyrim bude nová verze, očekávám, že všechny či většina stávajících modifikací bude nutné upravit, nebo nebudou fungovat zcela správně, či bude jejich funkčnost omezená, nebude zaručena atd. Ostatně tak to bylo i po každé aktualizaci Skyrimu.

    Pro moddery ale nová míza, řekl bych. Celkově dobrá správa.
  • flash,
    no ono záleží, jaké změny tam udělají. Já bych se vůbec nedivil, kdyby tam byť drobné změny v textech byly a v tu chvíli už čeština je problém a není možná. O vývoji jiných jazykových verzích Skyrimu nevím, ale vím, že ta česká byla docela pr*ser a že docházelo ke zdržování, jak sám správně píšeš. Neoficiální čeština je samozřejmě v posledních TES hrách vždy možná. Uvidíme.

    czlukas,
    ne, ve Skyrimu byla oficiální a součástí české instalace ze Steamu.
  • Lukyz
    Já jsem jen zvědav, jak to bude s remasterem a stávajícími módy.

    EDIT: Aha, takže teď koukám, že na Steamu je to jako samostatná hra, tudíž nepůjde o update a nepředpokládám, že by modifikace byly kompatibilní.
  • Já vím no, ale TESO jsem odehrál, DLC pro mě nejsou dost zajímavé, tak čekám, co bude dál. TESO rozhodně není hra, u které bych já vydržel déle a domnívám se, že mnoho lidí si to zahraje a jde taky dál. Nejsem si jistý, jestli je to ten typ MMO, které hrávají lidé opravdu dlouhodobě - v řádech let.
  • Spades
    Jo takto, tak já myslel, že ta čeština se instalovala zvlášť jak u Oblivionu :D
  • Tak, šestka by samozřejmě potěšila víc, ale těžko ji chtít, když ještě jede TESO. Na druhou stranu remaster Skyrimu může být dobrý důvod, proč si zahrát datadisky, že.
  • Puvodni Skyrim cestinu mel, takze predpokladam ze remaster nebude mit zadne textove zmeny, takze by tam nemel byt problem cestinu dodat. Problem je trochu jinde, v dobe kdy Skyrim vysel tvurce cestiny, cesky distributor Cenega, nebyl schpny adekvatne reagovat na vysle patche a ceske updaty vychazeli opozdene, jako jedine ze vsech jazyku, tim padem to bethesdu dost iritovalo a treba pro fallout 4 cestinu uz nepovolila. Samozrejme to nemam nikde potvrzene, ale zhruba v kostce to takhle nejak bylo. takze bych se nedivil kdyby remaster Skyrimu cestinu nemel. Ale myslim ze nebude problem tam cestinu dostat neoficialne, protoze existuje.
  • Pokud nebudou vycházet na tuto novou verzi Skyrimu updaty, pak by bylo jedno, že by někdo k tomu udělal češtinu. Jakmile ale budou vycházet patche, bude se vydávání patchů pro případnou českou verzi velmi zdržovat, protože patche často opravují i texty a tyto opravy je tedy nutné zohlednit i v české verzi a to znamená zdržování. Tak to bohužel je.

    Pokud vím, sama Bethesda nedělá překlady - to dělá nasmlouvaný partner. Češtinu nedělá zcela určitě. *1*
  • Jsem za to rád. Skyrim na nové konzole je výborná věc. Pro PC hráče to ale podle mě nemá vůbec žádný význam. Obávám se, že nebudou vůbec hrabat do herních prvků, které byly v původní verzi mnohdy špatné a velmi nedoladěné. Také mám určité pochybnosti, jak budou fungovat modifikace pro konzolové verze. Samozřejmě nějaké menší věci budou fungovat asi dobře, ale ty podstatné nebudou fungovat vůbec či jen velmi omezeně. Tak či onak je super, že tuto jinak dobrou hru oživí a dají šanci dalším hráčům si jí zahrat. Přes všechny ty chyby to byla pro mě jedna z nejlepších her (ovšem hlavně díky modifikacím a to často modifikacím, které nebudou na konzolích fungovat).

    Jsem ale zklamán, že se nechystá další TES hra. Bylo to jasné, ale zklamání tu prostě je.
  • Spades
    CZ bude nejspíš third party, ne od Bethesdy, jako obvykle, to pak vývoj nijak nekomplikuje.
  • Doufám, že nebude. CZ jen zbytečně komplikuje vývoj hry, patchování atd.
  • TheGGG
    jistě dědulo, jen nečekej že tě pustím sednout v tramvaji...
  • kdyztak na ,,váš,, vek, bych prosil, studente:)
  • TheGGG
    ... jistě, já zapoměl na tvůj "věk"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit