Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane bože Paříš :D, omlouvám se za tu hrubku, je to Paříž! :D
  • Můj názor je, že AC3 by se měl odehrávat v době francouzké revoluce roku 1789, je to idealní doba ( dodržovala by se ten časový posun o cca. ty 3 století ) a místo, jako navštívít např. paříš v té době, by bylo něco naprosto originálního. Co se týče templářu tak v té době si řikali svobodní zednáři (dnes illuminati), takže oč de. Samozřejmně v té době už zbraně hrají velkou roli, mě by to nevadilo a i bych to uvítal zakomplexovat do hry zbraně více. Egypt mi nepříde jako vhodné misto pro AC, souhlasim, že v době starověku byl egypt mocnou frakcí a že města jako káhira byla v té době naprosté metropole, ale po Istambulu by to byl stereootip, hlavne ted je tech her z arabského stylu až nějak moc, to by nebyl UBI aby se zasazením AC nebyl opět vyjímečný! Hlavně co se týče toho AC:R tak to spíš napovídá o číně nebo o japonsku ( tedy né přímo ac:r, ale embers), takže pokud budeme pátrat po stopách co zanesl poslední díl, tak jasně převažuje čina/japonsko nad egyptem. Nebo viktoriánskou anglii bych bral, ale egypt neeee :)
  • Nevím proč tu mluvíte o Japonsku.....nedokážu si představit, že by se najednou Desmont objevil v Japonsku *1* *1* *1* to je podle mě naprostá blbost :) a kdo si to myslí tak pak nebuďte zklamaní ;) ..... každý kdo dohrál AC R a tak trochu si všímal detailu tak může souhlasit tady s pány , kteří tady už tom psali a to , že další díl bude v Egyptě dokážu si to představit a docela to dává smysl.....a těm géniům co tady psali , že by v Egyptě nebylo po čem skákat atd...tak prosím Vás neberte v potaz to, že v Egyptu jsou jenom nějaké ty pyramidy.... kde by asi bydleli obyč. lidi ? v pyramidě ? :DD Taky bych se chtěl vrátit k tomu jak se tu psalo, že by jsme se mohli vrátit do Benátek nebo Florencie atd....Podle mě to byli výborné a nádherné města :), ale nevěřím tomu , že by se chtěl UBI k tomu vracet!

    to je mu názor :)
  • ja bych nezasahoval do zadne velke valky .... AC je hlavne o tom , ze kazdy hrac ma svoji taktiku. Chcete se dostat ja neim napr do mesity a muzete si zvolit jestli tajne nebo se takm probojovat. Ve valce bojuje hodne lidi na obou sranach... ne jenom , ze byslte byli hned mrtvi , ale i ten fakt ze uz ten nazev assassin(zabijak) straci hodnotu tim, ze ve valce bojuje kazdej ....cim by mnel byt ten assassin vijmecny??? Ja bych uvital spanelsko... prece jenom rodrigo borgia byl ze spanelska
  • Ja osobne bych uvital Japonsko, Samuraje, hrát za ninju-Assassina by nebylo špatné.
  • Celou sérii fakt zbožňuju a 2 byla srdeční záležitost. A na další díly se určitě těším ať žije Assassins...
  • Hodně prostředí je lákavých. Až na budoucnost a současnost. Uvidíme. Každopádně udělat více období jak to bylo v Time Commando by nebylo špatné *14*
  • Mě osobně by nevadilo, kdyby se tam vystřídalo zase více než jedna postava, jako v předchozích dílech a více lokalit Egypt, Japonsko, Francie, Anglie...
  • Koho tohle ještě může bavit? Vysvětlete mi někdo, co je na tom tak zábavného.
    • Dalsi Call of Duty! Koho tohle jeste muze bavit? Vysvetlete mi nekdo, co je na tom tak zabavneho. *5*
      • To taky nechápu.
    • A proč by to někoho nemělo bavit?
  • Ne, nejlepší by bylo kdyby to bylo v Sýrii, tam totiž vznikli opravdový Hassasshini ( Assassíni ) Poklekl bych před Ubisoftem kdyby udělali pokračování Al'taira.
    • Jenomze Altairuv pribeh byl jiz uzavren. ubisoft do nej nepujde. Pokud chces vic Altaira, mas moznost na PSP. To je pomerne dobry dil. Ted uz se ale presuneme jinam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit