Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klidně bych se vsadil, že Egypt to nebude, muslimské země už vyždímali a před-muslimský Egypt moc nedává smysl. protože pokud se autoři budou vracet hlouběji do historie, vzhledem k předchozím dílům by byl na místě Babylon nebo tak. a jakkoliv rád bych si zahrál podobnou hru odehrávající se v Japonsku, AC se tam naprosto nehodí - jednak tam jen velice ztuha napasujete templáře a navíc Desmond nevypadá jako někdo s japonskými předky:)
  • Já osobně si myslim že by to mohla být Francie v období francouzské revoluce. Důvod:
    díly prozatím jdou v časové ose dopředu (takže bohužel asi můj oblíbený starověk nebude :( ). Je to období které je plné nestability a politických proti názorů což je pro příběch ve všech dílech klíčové a kupříkladu dobití [Bastilly] by mohlo být zajímavé. Návaznost na příběch z předešlích dílu z Itálie by nebyla zas tak složitá mohlo by to mít třeba souvislost s Leonardem Da Vinchim kterej na konci svého života žil ve Francii tak to nahrát něják na souvislost s jeho postavou zde roky před tím. za tohle období a především místo bych byl rád *4*
    • Třeba tam potkáme tři mušketýry. *5*
      • no to zas tak asi ne ;) ale rozhodně by se ve Francii našly hezká místa a lidi v té době např.
        potkat Napoleona Bonaparte by bylo hezké :)
  • Danieledl
    Je mi jedno kde se bude AC odehrávat, hlavně ať nekončí :)
    Egypt bude určitě pěkné prostředí a po pyramidě si rád vylezu.
    • Pyramida byla už v Brotherhoodu (cestus), ale právě kvůli pyramidovému tvaru (šikmé stěny) na ní lézt nešlo.
      • tak ono je víc druhů pyramid né všechny mají hladké šikmé stěny
        • Lawliet
          mm ale bývaly doby kdy i egyptské pyramidy byly hladké a šikmé a né stupínkové
  • Egypt - hnus, pro Luke - současnost nebo budoucnost - ještě větší hnus... Zlatý AC 2, dál už to jde s tou sérií z kopce...
    • Topinaskorp
      Po AC 2 sem si říkal že jestli takhle budou pokračovat i v dalších dílech tak to bude pecka ale nějak nic...
    • tak mě se víc líbila AC1 než AC2, ta už mě ani nebavila. Já když hrál jedničku tak myslel, že vyjde druhý díl kdy se vše objasní a ukončí s Desmondem vbudoucnosti. Bohužel to dopadlo jak to dopadlo a je z toho neverending story a to hlavně z důvodu že to asi dobře vydělává.
  • už zase? minulý rok se řešilo, kde bude Revelations.. každý vždy píše svá přání, kde by se to mohlo odehrávat atd. :) nemá být trojka uzavření příběhu Desmonda? já bych se obešel klidně i bez Animu a zahrál bych si jen za Desmonda.. či použít Animus a dostat se do více období, jakožto takové vyvrcholení a nastínění všeho.. žadné zbytečné seznamování jako bylo s Eziem či Altairem, tim nemyslim, že to bylo zbytečné, ale aby byl hlavním tahákem právě Desmond a historické postavy byly tentokrát na druhé koleji
    • Lawliet
      Smazáno
    • Přesně tak bych si to představoval. Pokud chtějí zakončit desmonda, tak právě takto - v současnosti.
  • Japonskooooooooo
  • UBI hlavně né do budoucnosti(2012) rád bych uvítal ameriku a občanskou válku!Nebo Ten egypt ale hlavně né budoucnost!! *10* *10* To by stratilo svoje kouzlo ktere ma jen AC *14*
  • Kéž už by se to přesunulo k Desmondovi do současnosti. Něco jako SC Conviction. To by bylo super. Historická část hry mě přišla pořád stejná a už i dost nudná. Moderní vsuvka by to dost oživila. Bitky a úprky v přeplněných ulicích velkoměsta, kličkování mezi auty, policie, zásahovky, klan templářů, záhadné artefakty, vládní spiknutí a hlavně skákání po výškových budovách, přestřelky v kancelářích, úniky před vrtulníky no prostě mňaaaaam! Ale pokud zase "historie" tak to zase obejdu a nezahraju si to:-(
    • a za budov skákat na chodník co?:D
    • K Assassin Creed ta historie sedí. nedokážu si to představit v moderní době.
      • ano historie je tam důležitá, ale dostáváme se k ní skrze animus a ten byl postaven za určitým cílem něco odhalit a to povede nevyhnutelně k dílu odehrávajícícm se v zcela moderní době! To nikdo nemůže popřít. No a já v to doufal už po dohrání prvního dílu protože to k tomu přímo vedlo a jaké to bylo zklamání v příchodu dvojky - ani jsem jí nedohrál. A tolik sem se těšil. Ale snad se dočká a bude to konečně to pravé, hitmanovské fisherovské maso.
  • přesně.. templáři by mohli jakožto loutkaři existovat(a vždycky takový lidi byli i ve skutečnosti) dávno před křižovejma výpravama.. pokud by to mohlo bejt japonsko ve středověku, tak nejenom přes portugalsko, ale mohli by se tam krásně dostat i přes čínskej dvůr, kterej měl určitě už nějaký letmý styky i se starověkejma evropskejma civilizacema (třeba přes indii)... tajná organizace templářskýho typu se tim pádem dá naroubovat uplně jakkoliv na cokoliv a třeba v tom japonskym bych byl určitě zastáncem teorie, kde ninjové by měli s assassinama nějaký spojení(jestli by mezi ně přímo nepatřili) a templáře by zastupovali samurajové, shogun, atd..
    • sice nevím proč reaguješ v novým příspěvku, každopádně bych to chtěl nezávazně prodiskutovat.. (můj konspirační příspěvek je o stranu dál)

      z toho pohledu mi Templáři hodně připomínají Ilumináty, na který se v poslední době svaluje úplně vše, ale když je člověk paranoidní, tak si pokaždý něco najde..

      ale nebylo by zajímavý, kdyby to do sebe tak zapadalo, ale asi lidstvo přeceňuju
  • Jsem jediny komu by přišla Praha ideální pro příští AC? je a bylo to žívé, obrovské město, se spoustou věží kde by se dalo skákat :D
    • Já bych to podpořil, ale moc čancí tomu nedávám. Navíc by se Brňáci zvecli *5*
      • * šancí
        * zvencli

        *12*
        • přesně jak kolega o příspěvěk výše, kolik brňáků dostane šanci si ve virtuálním světě vraždit obyvatele prahy?
        • ja bych řekl, že by si to brnaci a dokonce i slovaci kvuli praze zahrali *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit