Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klidně ať to dělaj 10 let, já jen doufám že budu ještě naživu...
  • Moh by se jim do jejich sítě někdo hacknout ať už víme, jak na tom jsme.
    • peterka
      Tj....a dopadne to jak s dvojkou když unikla beta ...musely dělat celou hru v podstatě od znova....to radši nebudu nic vědět než čekat ještě dýl
  • MrSanta
    Já se jenom bojím, že až to jednou vyjde, tak to nesplní očekávání části hráčů. Protože za tu dobu ta očekávání prostě budou přehnaná.
    Edit: A doufám, že to vydají v časovém horizontu příští generace konzolí a né až té přespříští *2*
    • Očekávání čeho? Když všechno drží v tajnosti? Tohle není Mafie 2.
      • MrSanta
        Spousta fanoušků má určitě nějakou svojí představu o tom, jak třetí Half-Life bude úžasná, skvělá, bezchybná a vůbec pyramidální hra a na to žádné informace nepotřebují.
        • Jasně že mohou být sklamaní, ale bude to jenom jejich problém, protože je nikdo netahal za nos planými sliby.
    • Nebylo to tak i se dvojkou? Velká očekávání a pak když hra konečně přišla, tak všechny posadila, lidově řečeno, na pr*el... ? *2* *15*
  • Povídačky naší Kačky.
  • BLADIA-AMNESIA
    Nekdy po roce 2013 = nekdy po roce 2012 = neurcito. Za 10 let budem take po roce 2012, ne?
    • RakeW
      Podle mě má ta (snad ne úplně šťastná) formulace hlavně sdělit informaci, že to určitě nevyjde do konce roku 2013.
      • Ale snad aspoň během 2013 už něco řeknou. Ta nejistota mne zabíjí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit