Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • life28
    LOL? že wallhack ako killstreak bonus...no to už je aká hovadina, ako, ja si MW občas zahrám, dobrý MP, ale toto je fakt moc
  • Tak, mw2 sem si koupil za plnou cenu. Hral sem to cca mesic. Za BO sem dal na aukru 375 kc, nehral sem to ani tejden. Za MW3 sem dal taktez 375 kc na aukru, hral sem to 3-4 dny. BO2 si uz ani radsi kupovat nebudu :D.
  • Treyarch je dobrá anomálie, nikdy neudělali jedinou pořádnou hru a přesto je to jedno z nejvýznamnějších studií dneška.
    • tak studio má docela dlouhou historii a mají na svém kontě třeba datadisk k prvnímu dílu cod united offensive, který považuju za nejlepší cod co vyšlo, škoda že se MP který v něm byl moc nechytl, možná by se pak celá serie v MP vyvíjela jinak. MP novějších dílu jsem nehrál ale připadá mi to jakobych hrál quaka. Dal return to castle wolfenstein a tonyho hawka jsem hrál na PS2 a bavilo mě to taky. BOhužel je každý zná zpackanýma verzema cod kdy se střídali s IW. Ale pár dobrých her na svém kontě mají.
      • Pokud si dobře pamatuju, tak Returna dělali Grey matter. Jo, na Tonyho si vzpomínám, jednička byla fajn. Ještě se teda dívám na wiki, že udělali i Die by the sword... což bylo přinejmenším kultovní .) Z united offensive si pamatuju jedinou věc: že to byla první hra, u níž jsem si uvědomil, že po vykročení z koridoru následuje instant death... což mi tehdy přišlo dokonale wtf. Tak wtf, že jsem to neuměl ani docenit .)
        • Aha ted jsem letmo zkoukl wikipedii a všiml jsem si že gray matter bylo sloučeno s treyarchem v roce 2004. To mě zmátlo protože jsem RTCW hrál až později asi v roce 2005 nebo 2006. A když jsem vyhledával studio tak me to koplo už na stránky treyarchu a to jsem si zafixoval. Tam jsem si vsiml mají jako své hry uvedené COD UO které taky dělalo ještě gray matter které je u toho uvedeno. Takže samotný treyarch toho moc neudělal kromě předělávek ostatních her na konzole a zmíněného Die by the sword.
          Ohledně toho cod ta instand death se mi stala cca1 na začátku hry v tom lese od té doby a co jsem to hrál později jsem zkoušel různé obcházení a další různé věci že se mi podařilo obejít i skripty atd a neumíral jsem. U BF3 se mi to stavalo daleko častěji a tam mi ani nepřišlo že jsem vybočil z koridoru.
  • Veskoslav
    Takže 6 let stará grafika, 4 hodiny Single s obtížností pro cvičené opice, AI nepřátel na úrovni Jidrřiška a samozřejmě super, hyper mega konec. Bože, co se stalo se značkou CoD?:(
    • Už jsi trapnej. Omýláš ty samý sr@čky pod každým článkem. Opět se potvrdilo, co jsem psal.
      • Vsude pises,ze nejses fanousek CoD,ale v kazde diskuzi na tuto tematiku se chovas,jako zaslepenej fanatik,branici svou oblibenou hru do krve.
        Tak ti teda nevim,kdo je tady trapnejsi *3* .
        • Chápeš, že mě nevadí ty ta hra..:-) Mě vadí nutnost uživatelů o tom furt dokola žvanit. Hra jako taková mě nezajímá. Už jsem to psal vícekrát včetně dílů, které jsem hrál. Když tolik sleduješ mé příspěvky, tak bys to mohl vidět.
          • Mno prave proto,ze jsi hral jen prvni dily a ze te ty nove nechavaj chladnym,me prijde usmevne,jak moc sveho casu investujes do nevybiraveho napadani diskuteru pod kazdym clankem o CoD.
            Tve prispevky nejak nesleduji,ale staci otevrit libovolnou diskuzi pod CoD clankem a na tve prispevky nemuze clovek nenarazit.
            A i kdyz uz je to nadavani na CoD ohrana pisnicka,tak to nemeni nic na tom,ze vetsina argumentu je pravdiva.
            Nemluve o tom,ze je smutne videt,jak spousty lidi obranuje vycurane praktiky Activisionu.
  • Nemusim nove cod ani videt a uz viem co to bude. Mozme sa tesit na 7rokov stary engine s 0 fyzikov a destrukciou presne to iste co bolo v cod mw1 len poprehadzovane pridane dake nove kravyny a killstreaks. Nevravim ze cod nemam rad ale po black ops1 som skoncil stale to iste ma uz kazdy rok prestalo bavit.
  • Hairy_Ass
    Jsem zvědav, jaký nový "nejlepší" konec nám Black ops 2 nabídne. *1*
  • Grifus
    Ano bude to Black Ops 2, ano dela na tom Treyarch, ano bude to stat za vylizpekac. Porad nebyli schopni spravit plynulost MP pro PC verzi. Doted ma spousta lidi (vcetne me) problem se sekanim. Jediny na co se tesim je zombie mod, to jim ty tri stovky dam - aneb at zije nakup u soudruhu na Ukrajine... *15*
  • Dragovič,Šteiner,Kravčenko všichni musí zemřít. *16* *1*
    Medal už odhalily traileru, ted by se měl s něčím vytasit i Black Ops 2.
  • genki.sudo
    Pokiaľ to bude mať:

    1. server systém (fuj p2p)
    2. vyladený engine (v BO to bola bieda)
    3. bude mať rovnakú úroveň obtiažnosti ako prvý blackops (tj. menšie hit-boxy, viac zdravia, väčší recoil na zbraniach než MW2/MW3 diely)

    .. tak idem do toho... takmer každý deň hrám na obľúbenom serveri BO1 s kamošmi a zabávam sa...
    • Grifus
      Dedicovane servery nebudou, respektive budou v teto vyjeble Steam podobe, coz je dedicovany server jak noha. Mod tools urcite nevydaji. Snad nechces aby si kazdej udelal vlastni mapy a pam mody pro svuj server. To by dobrovolne pripravili o spoustu zakazniku, kteri poslusne kupuji ty "ultra-levne mappacky" (citajici ted uz po jedne mape).

      Co (ne)dokaze Treyarch s stim starym enginem uz jsme videli, tam je to otaznik.

      Mensi hitzony v BO si videl kde? Naopak me tam prijdou jeste horsi nez v MW...
      • genki.sudo
        A Map Packy od TA boli skvelo nadesignované, kúpil som si všetky a neľutujem peniaze. Navyše (vďaka server systému) stačilo zvoliť DLC only server a mohol som ich hrať dosýta (Čo u P2P od IW nebolo možné)
      • genki.sudo
        1. Nepotrebujem dedikované servery, stačia mi akékoľvek. Proste chcem aby moja hra bola hostovaná na stroji na to určenom, P2P laguje a znevyhodňuje ostatných na úkor hosta.
        2. Mod tools nepotrebujem.
        3. Tak si vezmi nejakú sniper rifle a porovnaj si akú má hit detection v BO, MW3, MW2.. V black ops má najmenšiu, jednoznačne sú tam najmenšie hitboxy. V mw2 má najväčšiu, na PC sa tam dá v pohode quickscope-ovať. Keď vyšiel blackops, stávalo sa že si trafil i keď si strelil trochu mimo ale to bolo spôsobené posunutím hitboxu (/lagom) než jeho vačším rozmerom. Potom to opravili a teraz je to OK.
  • Cože, první informace o Black Ops 2? UŽ??? *8* *8* *8* To byla ironie samozřejmě *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit