Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je info o speciální edici klávesnice pro BO2.
    Jedná se o speciální úpravu pro ovládání interaktivního obsahu.
    Mají být dvě verze. Ta luxusní má mít potisk "Camouflage"
    http://tim.thechases.com/agdev/keyboard_onekey.jpg
  • sem netušil že je tu takovejch dětí s CoD syndromem :D
  • Já nevim,je to sice tupost,je toho sice už moc těch dílů, ale přijde mi to zbytečný jak na to tady všichni nadavaji. Nic se tim nevyřeší akorát jste k smíchu.
  • Aha ted jsem letmo zkoukl wikipedii a všiml jsem si že gray matter bylo sloučeno s treyarchem v roce 2004. To mě zmátlo protože jsem RTCW hrál až později asi v roce 2005 nebo 2006. A když jsem vyhledával studio tak me to koplo už na stránky treyarchu a to jsem si zafixoval. Tam jsem si vsiml mají jako své hry uvedené COD UO které taky dělalo ještě gray matter které je u toho uvedeno. Takže samotný treyarch toho moc neudělal kromě předělávek ostatních her na konzole a zmíněného Die by the sword.
    Ohledně toho cod ta instand death se mi stala cca1 na začátku hry v tom lese od té doby a co jsem to hrál později jsem zkoušel různé obcházení a další různé věci že se mi podařilo obejít i skripty atd a neumíral jsem. U BF3 se mi to stavalo daleko častěji a tam mi ani nepřišlo že jsem vybočil z koridoru.
  • Doufám že mě už nebudou otravovat těma blbejma tlačítkama jako doposut co nikdo na klavesnici stejně nemačká a postačí mi (W) a (LMB) . Jinak nekupuji. *1*
  • Musím říct že fanouškem Call of Duty jsem ale to hlavně asi proto že od něj moc nečekám.
    Pro mě je to jen taková odpolední či večerní zábava když přijdu domů a venku je hnusně tak abych se odreagoval.
  • Mno prave proto,ze jsi hral jen prvni dily a ze te ty nove nechavaj chladnym,me prijde usmevne,jak moc sveho casu investujes do nevybiraveho napadani diskuteru pod kazdym clankem o CoD.
    Tve prispevky nejak nesleduji,ale staci otevrit libovolnou diskuzi pod CoD clankem a na tve prispevky nemuze clovek nenarazit.
    A i kdyz uz je to nadavani na CoD ohrana pisnicka,tak to nemeni nic na tom,ze vetsina argumentu je pravdiva.
    Nemluve o tom,ze je smutne videt,jak spousty lidi obranuje vycurane praktiky Activisionu.
  • Chápeš, že mě nevadí ty ta hra..:-) Mě vadí nutnost uživatelů o tom furt dokola žvanit. Hra jako taková mě nezajímá. Už jsem to psal vícekrát včetně dílů, které jsem hrál. Když tolik sleduješ mé příspěvky, tak bys to mohl vidět.
  • Vsude pises,ze nejses fanousek CoD,ale v kazde diskuzi na tuto tematiku se chovas,jako zaslepenej fanatik,branici svou oblibenou hru do krve.
    Tak ti teda nevim,kdo je tady trapnejsi *3* .
  • To by bylo ultimatni CoD *1* .
  • Už jsi trapnej. Omýláš ty samý sr@čky pod každým článkem. Opět se potvrdilo, co jsem psal.
  • Očividně jen tobě, debílku.
  • jindra.veliky
    rychle, jednoduse a s cistym svedomim vzhledem k tomu ze prvni Black Ops je snad nejhorsi dil serie - dela na tom stejny studio
  • jindra.veliky
    lol za chvili budou davat killstreaky i za to ze vystrelite a nic netrefite *15*
  • To není tak špatné hrát necelou hodinu děnně :)
  • Pokud si dobře pamatuju, tak Returna dělali Grey matter. Jo, na Tonyho si vzpomínám, jednička byla fajn. Ještě se teda dívám na wiki, že udělali i Die by the sword... což bylo přinejmenším kultovní .) Z united offensive si pamatuju jedinou věc: že to byla první hra, u níž jsem si uvědomil, že po vykročení z koridoru následuje instant death... což mi tehdy přišlo dokonale wtf. Tak wtf, že jsem to neuměl ani docenit .)
  • *1* No myslím ,že by to mohlo vypadat jako staré kovbojské hry, kdy hlavní persona stojí na místě, otvírají se dvěře s padouchama a ty je kosíš...
  • Jak můžeš dělat takové závěry bez jediné oficiální informaci o hře?
  • tak studio má docela dlouhou historii a mají na svém kontě třeba datadisk k prvnímu dílu cod united offensive, který považuju za nejlepší cod co vyšlo, škoda že se MP který v něm byl moc nechytl, možná by se pak celá serie v MP vyvíjela jinak. MP novějších dílu jsem nehrál ale připadá mi to jakobych hrál quaka. Dal return to castle wolfenstein a tonyho hawka jsem hrál na PS2 a bavilo mě to taky. BOhužel je každý zná zpackanýma verzema cod kdy se střídali s IW. Ale pár dobrých her na svém kontě mají.
  • Ellendway
    Kolik hodin strávíš ty u vymýšlení svých ultra vtipných komentářů, snažících se někoho dojebat? Asi více než já u hry za rok a půl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit