Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Ano bude to Black Ops 2, ano dela na tom Treyarch, ano bude to stat za vylizpekac. Porad nebyli schopni spravit plynulost MP pro PC verzi. Doted ma spousta lidi (vcetne me) problem se sekanim. Jediny na co se tesim je zombie mod, to jim ty tri stovky dam - aneb at zije nakup u soudruhu na Ukrajine... *15*
  • Doufám že mě už nebudou otravovat těma blbejma tlačítkama jako doposut co nikdo na klavesnici stejně nemačká a postačí mi (W) a (LMB) . Jinak nekupuji. *1*
  • Hairy_Ass
    Jsem zvědav, jaký nový "nejlepší" konec nám Black ops 2 nabídne. *1*
  • Nemusim nove cod ani videt a uz viem co to bude. Mozme sa tesit na 7rokov stary engine s 0 fyzikov a destrukciou presne to iste co bolo v cod mw1 len poprehadzovane pridane dake nove kravyny a killstreaks. Nevravim ze cod nemam rad ale po black ops1 som skoncil stale to iste ma uz kazdy rok prestalo bavit.
  • Ellendway
    Nový Black Cops? Už se těším... na standardním Black Ops mám skoro 500 hodin, takže je čas se posunout trochu dál >.<
    • 500? ty tu školku pěkně flákáš? nebo tě máma nebere do školky, aby sis mohl v klidu hrát?
      • Ellendway
        Teď se snažíš být co? Vtipný? Nejde ti to.
        • Naopak! Strávit 500 hodin = 21 dnů je dost smutný. To je tolik kolik běžnej člověk stráví měsíčně v práci. To ale neznáš.
          • Ellendway
            Kolik hodin strávíš ty u vymýšlení svých ultra vtipných komentářů, snažících se někoho dojebat? Asi více než já u hry za rok a půl.
            • To není tak špatné hrát necelou hodinu děnně :)
    • Veskoslav
      500 hodin? To je tak skvělý MP?
      • genki.sudo
        Ja mám 1000 :)
      • Ellendway
        Multiplayer se dá překousnout. Ono když není nic normálnějšího ke hraní (BF3 padá jako bačkora, protože DICE není schopné vydat opravný patch) a MW3 mě nebaví, tak jedinou věcí, kterou jsem byl schopný po vydání hrát bylo právě Black Ops. S radostí si BO zapnu i teď.
        • Jazz
          Překousnout, ale v porovnání s MW3 je to božský dílo.
          • Ellendway
            Nedávno byl volný týden v MW3. Zkoušel jsem to a vůbec mě to nevzalo. Nevím proč, ale chyběla mi tam nějaká mapa jako Nuketown.
        • Veskoslav
          Ale 500 hodin? To jsem neměl pomalu ani v CS a to jsem hrál i za klan a turnaje....
  • Cože, první informace o Black Ops 2? UŽ??? *8* *8* *8* To byla ironie samozřejmě *1* *1* *1*
  • Dragovič,Šteiner,Kravčenko všichni musí zemřít. *16* *1*
    Medal už odhalily traileru, ted by se měl s něčím vytasit i Black Ops 2.
  • Musím říct že fanouškem Call of Duty jsem ale to hlavně asi proto že od něj moc nečekám.
    Pro mě je to jen taková odpolední či večerní zábava když přijdu domů a venku je hnusně tak abych se odreagoval.
  • Tak, mw2 sem si koupil za plnou cenu. Hral sem to cca mesic. Za BO sem dal na aukru 375 kc, nehral sem to ani tejden. Za MW3 sem dal taktez 375 kc na aukru, hral sem to 3-4 dny. BO2 si uz ani radsi kupovat nebudu :D.
  • Takže Black ops 2 neboli Call of Dury 9... Přijde to směšný jenom mně? *1*
    • Očividně jen tobě, debílku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit