Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak minimálně při dynamickejch soft stínech půjde podle mě dost blbě poznat, kde jsi ještě vidět a kde už nejsi - tohle mi na těch ostrejch kontrastech přišlo dobrý.
  • Myslim ze staci upravit nejake soubory ve hre, popripade nejaky programek a je po problemu. Osobne odzkouseno!!
  • ales.smutny
    Mhmmm...a ono je psáno, že tohle je ten důvod? Když pomineme, že se jistě bude hra skvěle prodávat, když bude vypadat jako její poslední díl :)
  • ales.smutny
    Určitě ;)
  • Treba: "Neni potreba cekat na nove konzole kvuli lepsi grafice a spouste efektu kdyz o tom ta hra neni" ?
  • DangerousDave
    ja sa najviac obávam zjednodušovanie samotných misií, priamočiarosťi level dizajnu alebo toho, že budú kopírovať Dishonored alebo Assassina a v niektorých misiách budeš musieť vraždiť, bude tam wallhack alebo možno aj nejaké nadprirodzené schopnosti ... a to by som fakt nerád.
  • aj ja som si chcel Deadly Shadows pred nedavnom zahrat, ale vadilo mi ze nepodporuje sirokouhle rozlisenie... a hrat hru na pol monitora nie je zrovna najlepsi zazitok
  • pane smutný zajimavá indie hra mohl byste to hodit do bleskovek nebo novinek ?

    http://doupe.zive.cz/doupecz/starship-corporation-vas-necha-navrhovat-a-stavet-vesmirne-lode/sr-1-sc-108-a-143944
  • DangerousDave
    si si sám odpovedal - napríklad práve pre tiene, ak bude hra šitá na výkonný HW môžeš mať v hre väčšinu tieňov plne dynamických a možno aj pekne soft a k tomu nepriame osvetlenie, čo môže vystreliť atmosféru pekne vysoko.

    - a čo máš proti skákaniu po strechách ? pohyb po strechách v Thief 2 vynikajúco zapadal do hry, nad tebou bola iba nočná obloha a dolu si mohol pozorovať hliadky a počúvať ich keci... proste super atmosféra.
  • ales.smutny
    Wow, koukám, že bludy a mýty o tom, jak vypadají hry na konzole dosahují pozoruhodných mutací.

    Nějak nevidím souvislost tohoto hysterického výkřiku s obsahem zprávy...
  • Stále trpělivě čekám, jen s tím lunchem na nových topinkovačích se mi to nezdá. Tahle hra není určená pro masy hráčů, ledaže by ji zprasili aby z ní bylo naleštěné AAA ho*no. To bych byl velice zklamán.
  • Spomínam si, že predaje boli dosť slabé. Dokonca Warren vtedy i uvažoval o posunutí série do súčasnosti ... *9* *10*
    Chvalabohu s toho zišlo *4*
  • To jsem chtěl taky zkusit, ale bohužel se mi to nedaří spustit, někde je tam zakopaný pes a já na to bohužel nemohu přijít. Jen tak pro zajímavost, na čem to hraješ?
  • Btw. netušíte někdo, kolik se T3 rámcově prodalo? Jen tak pro orientaci.
  • V T4 pořád docela věřím. Si totiž vzpomínám, jak se hejtoval T3 - zvlášť po průšvihu s Dx IW - a nakonec z toho vylezla jedna z posledních herně hardcorových AAA her. A ačkoliv vím, že to teď dělá úplně jiné studio, doufám, že se kousek téhle historie zopakuje.
  • Proboha proč? Thief má být o stínech, zlodějském umu, chytrosti a načasování a né o next gen dovádění, kombech a létání po střechách.... ale z vyjádření, že by to mělo vyjít na konzole mě napadají právě takové představy jako šílená arkáda.... A co já jsem se nahrál hodin s Garettem.... všecky díly jsem dohrál. Hlavně dvojku několikrát. To mělo takovou nezaměnitelnou atmosféru a hlavně to bylo šíleně těžké na experta a ještě nikoho nezabít.... A hašení kotlíků robotů se šišlavým hlasem Carase to bylo prostě něco....a ten fešácký hlas Garetta... jo holt Warren Spector. Kde jsou ty časy....
  • FAKE! Thief 4 jede na UE3. Takze proc by to melo jet na new topinkovacich fakt nechapu.
  • Corvus
    U mocného kladiva, ať už je Garret tady!!!!!!!! Zrovna si doplňuju po letech Deadly Shadows a 9/10 jasných. Nemůžu se dočkat.
  • Malleth
    Ještě že bude ten Dishonored
  • Jj a zatial si to vynahradime Dark modom pre Doom 3 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit