Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Měl bych zbožný přání, aby další Fallout dali na vývoj někomu jinýmu. Třeba Rockstaru nebo CD Projektu.
    • Obsidian by byl skvely. Jak koneckoncu dokazal s Fallout : New Vegas
      • Cahir
        Mají Avellona, Sawyera a Taťku Šmoulu Tima Caina - není co řešit...
        • Myslím že Avellon těd dělá s Brianem Fargem na pokračování Wastelandu.
    • Cahir
      Hm, tak s tím Rockstarem se teda neshodneme. A už vůbec se neshodneme s CDProjektem, přestože je mám fakt rád. Fallout (alespoň 1,2 a New Vegas) jsou prostě totálně americké hry, reflektující do detailu americkou popkulturu, jsou protkané západním humorem, satirou atd. Tohle prostě můžou zachovat jen tvůrci, kteří vědí, oč běží... Nemluvě o tom, že nemají žádné zkušenosti s openworldem.

      Navíc CDProjekt už toho má na malé studio i tak moc. Nebo by jsi uvítal korporátní politiku, která rozděluje talentované lidi do několika projektů a přihodí jim 100 zaměstnanců? Přesně takhle se rozmělňuje osobitá nátura studií...
  • No, byl bych raději, kdyby čtyřka zůstala na západním pobřeží...a ještě lépe v rukou Obsidianu...
    • Pro mě za mě ať je to fallout třeba z ruska, ale ten obsidian by si to do parády mohl vzít
    • Já za Fallout považuju pouze 1, 2 a New Vegas. Tactics a Fallout 3 jsem si pomyslně odstranil z univerza a považuju je pouze za hry s postapo tematikou, které byly výrazně ovlivněné "pravým" Falloutem. Takže západnímu pobřeží a Obsidianu tleskám.
    • Spise bych preferoval stejnou kooperaci jako v pripade Fallout 3 a Fallout New Vegas. Snad bude podobna spoluprace jako ted. Kazda z techto her ma neco do sebe a libi se mi to rozdeleni na Zapadni a Vychodni pobrezi. Sice ve Fallout 3 pokulhavalo zpracovani Fallout universa, ale libilo se mi trosku odlisne prostredi od Zapadniho pobrezi. Tim se krasne rozsiruje Fallouti universum. Uzil jsem si oba novejsi dily jako predchozi Fallout 1 a 2, vcetne Tactics. Byl bych moc rad kdyby 2-4 roky objevaly hry z Falloutiho universa, protoze si myslim, ze ma toho dost nabidnout.
    • Cahir
      Yep.
      • Malleth
        Obsidiani jsou skvělý pisálkové, ale technologie a gameplay jim moc nejde. Bál bych se že by to stejně postavili na enginu New Vegas.
        • To si nemyslím, podle mě, teda jestli to Bethesda "nechá" udělat Obsidian, tak jim i dá nebo spíš půjčí engin ze Skyrimu.
        • Gamebryo zvládli dobře. Narozdíl od předchozích enginů (u Kotora a Alpha Protocolu). A FNV mě baví víc než F3. Tolik chyb ve hře být nemuselo, ale Skyrim jich má mnohem více.
        • Hmm, a proto je New Vegas asi ve všech ohledech lepší než Fallout 3... *15*
          • Malleth
            To byl, kromě zpracování krajiny
            • Největší peklo Capital wasteland byla oblast samotého city. Tak nepřehledný a zběsilý level-design aby člověk pohledal :).
            • deridon
              mně ani ne.. Vegas vypadalo jak vesnice (budovy kasín vypadali fakt hodně malé z venku a další nešvary) oproti DC.. obě hry zbožnuju, ale F3 byl v prostředí určitě lepší, kdyby se spojilo to nejlepší z obou dílů, tak bych byl šťastný jak blecha, ve trojce mi totiž chyběli věci co byli v NV a naopak
            • To nevím, mně krajina Mojave Wasteland narozdíl od Capital Wasteland dávala větší smysl.
        • vojtas562
          Tak samozřejmě *6*
        • To je hloupost. Nicmene je mozne ze opet Bethesda vyda F4 a pote Obsidian na jejich Enginu neco jako Fallout New Vegas 2
          • Malleth
            To bych právě nerad, chci změnu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit