Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super hra ako každy splinter cell už sa tešim na další ale ešte sa opítam ta misia čo bola na E3 v tej afganistickej šatke čo niesol podstreleného nepriateľa na rukách a v tom stane ich pozabijal je kde ta misia či to bude zase nejaké DLC ?
    • Ta misia sa v plnej verzii hry nenachádza :) A pokial viem tak ani v dlc nebude.
  • Jak je to u SC s délkou hraní?
    • Hraju to na realistic obtížnost s tím, že chci dohrát každou misi bez odhalení... Zatím jsem ve 4 nebo 5 příběhové misi a odehráno mám cca 7 hodin a to jsem zatím nehrál ani jednu vedlejší misi. Hraju to čistě stealth, odnáším případné omráčené, vyčkávám, nikam nespěchám... Hra mě opravdu baví, asi to bude po hodně dlouhé době něco co dohraju.
      • Chci se zeptat, jde tato hra hrát i stylem, že nikoho nemusíte zabít a projít uroveň. Jestli to bylo napsáno v recenzi, pak se omlouvám za dotaz, ale já jí nečet, protože když si chci hru zahrát tak nečtu recenze.
        • Vesměs by to jít mělo, ale je i mise kdy na konci prostě někoho zabít musíš, ale to se nepočítá do výsledného hodnocení. Je to minimálně v jedné misi, ale o co přesně jde, psát nebudu, uvidíš sám.
          • Ok, díky za odopověď. Hru mám v plánu koupit příští týden, tak uvidím. Ale i kdybych tam zabíjet nepřátele musel, tak mi to nevadí. Jenom mě zajímalo jestli to jde.
    • Ristoro
      Podle toho jakým stylem to hraješ, na jakou obtížnost a jestli děláš vedlejší mise. Kdybys to dělal se vším všudy a na nejtěžší, tak možná i 20 hodin.
      • Co se týče obtížnosti, vždy volím zlatou střední cestu, ale samozřejmě to chci hrát co nejvíce stealth stylem. Vedlejší mise já rád, takže pokud to bude tak cca 10-15 hodin, tak to bude ok. Každopádně díky za odpovědi, jdu objednat, ať mám po dohrání Saints Row co pařit. *3*
      • Jojo, nejvíc to natáhnou postranní mise, kde neni žádnej checkpoint a při odhalení tě to hodí na začátek. Ale je to prd€l *15*
        • Ristoro
          To jo :D. Asi u 2 z nich jsem strávil pár hodin, než jsem je projel :D. Kolikrát mi zbyl jeden těžkooděnec a když jsem ho chtěl zezadu pěkně podříznout, tak se otočil :D.
    • Miserius
      Toto cca 10 hodin
  • Inquisitor
    Bože jak já tam nesnášim ty psi, to jsou takový sviňuchy :)
    • Blondyr
      Pes je nejhorší nepřítel špióna. Ani obrněnci mi nevadí v některých misích jako ty hrozný hafani :-D Vždycky když nějakýho psa ve hře dorazím, tak se ten můj na mě tak vyčítavě podívá :)
  • Vostoq
    Hra mě velice baví, graficky je to povedené (ultra + nějaký machtloviny od nvidie), příběh ucházející, novej Sam je v klídku... Po Conviction solidní změna, těšim se na coop a MP :-)
  • v tejto diskusii je vidiet preco sli vsetky AAA stealth hry do sraciek (SC, Hitman, s najvacsou pravdepodobnostou aj thief) proste vydaju takuto hovadinu parazitujucu na slavnej znacke, a ludia si to tu pochvaluju ako navrat k splinter cellovi... lol. fakt lol.
    • Nechcel som tu s tym zacinat ale v podstate si to povedal za mna ;)
    • Vis co LOLku....jdi do p*dele
    • Ristoro
      Hitman byl 5račka? :D. Tady ten Splinter je 5račka? :D. Zajímá mě, co je u tebe dobrá hra.
      • Pravdepodobne nejaka hipster indie vec, ktera je tak underground, zes o ni nikdy neslysel.

        Tedy, nic proti indie, akorat mam tendence rozlisovat hry na ty, ktere me bavi a nebavi, ne na indie a mainstream.
        • firebug
          Mám to obdobně. Taky rozlišuji hry co mě baví a co mě nebaví. Moje nejlepší herní zážitky poslední doby: Hotline Miami, Bastion, Guacamelee, Dust: An Elysian Tail a Alan Wake... (steam slevy no :-)
  • WTF prosim prectete si po sobe jeste jednou verdikt redakce a zamyslete se zda nemate na vic...
    • Se nediv když to píše osoba, která to píše.... Už jsem se k tomu tady vyjádřil a můj příspěvek byl smazán nechápu proč když jsme řekl pravdu a nebyl vulgární. Udělejte si tam pořádek.... Opravdu tohle je WTF....
      • Nevim jestli jsi to byl zrovna ty, ale když napíšeš něco v tak absurdním stylu jako je - proč to píšou "tihle lidé" (očividně jsi myslel ženy) a že by tihle lidé měli recenzovat sims, tak se nediv. Nejen, že si s takovym přístupem v životě nezaš*káš, alespoň né se ženskou a teda bůhví jestli je vůbec při sexu preferuješ, ale hlavně nemáš vůbec pravdu.
    • TheGGG
      Na víc mají, mohly dát 9/10
  • michaliuz18
    conviction je mozno nemasny neslany ale mal lepsie napisany pribeh, kvoli hracom casual ktorym sa moc rozmyslat nechce tak sa tvorcovia rozhodli hru spravit viac akcnu, neporovnavajte to ptm s chaos theory, toto je nova generacia sama fishera a splintera, novy pribeh , nove vsetko filmovejsie a akcnejsie, co mi na tom tiez vadi , ale pohode prisposobim sa, aspon ze sa vratilo viac stealthu aky pozname z prvych troch splinterov
    niektore misie ma bavia, ine zas nudia ze ich prebehnem, niektoru su zas zalozene tak ze najlepsia situacia je celu miestnost vystrielat ,co je blbé lebo to neni COD, da sa aj potichucky nenapadne aj ked vsade strielaju debili po vas, ale takych ako som spominal CASUAL nenarocnych hracov hned napadne ze to vystrielame, a preto sme tam kde sme 8 bodova hra tu aj na sectore
  • Tak musím říct že po nemastném a neslaném Convictionu je tohle návrat k dobrému Splinter Cellovi.Jelikož se Samem neznám téměř jiný styl než stealth tak jsem si tuhle hru užil víc než dost.Nechci hru hodnotit číslem, takže bych to asi přirovnal tak že můj nejoblíbenější díl byl vždycky Pandora Tomorrow a tenhle díl mu šlápl na paty. *4*
  • Tak jsem do toho nakonec šel. Nelituju. Je pravda, že Sam Fisher je prostě jiný, ale neznamená to, že je nutně horší. A co se stylu hry týče, hra opravdu nenutí žádný konkrétní postup. Kdo chce, může se prostřílet (i když to není jednoduché), ale tichý průchod je často výhodnější.

    Myslím, že ta osmička v hodnocení je adekvátní.
  • Tak jako luxusní št*tka teď vypadá hlavně Sam Fisher, který je vizáží, hlasem a charakterem kopírka Bourna nebo Sheparda. Nečekal jsem, že změnou stylu psaní postavy budu až tak zklamaný (dabing v tom hraje jen minimální roli).

    Si vzpomínám, jak v chaos theory byl každý hlídač zážitek. Když na mě krátce před koncem vyskočili celí čtyři chlápci v hi tech oblečku, zůstal jsem civět s výrazem: to snad nejde udělat. V Blacklistu se to nerozlišuje: hlídač, těžkooděnec, hi tech žoldák, letadlo nebo ropná rafinerie -> press e to wow efect.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit