Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    az teraz som si vsimol ze games.cz nerecenzoval Conviction ...:OO preco ?
    • janchor
      To se musíš zeptat předchozí redakce.
  • No .. docela mě překvapuje, jak je většina z vás z blacklistu na větev.Já jsem teda opačný názor .. na hru jsem se určitě těšil, ale po pár misích mě to dost přešlo. Hra vede za ručičku od začátku až do konce ... nejvyšší obtížnost ? Skoro žádná výzva .. AI je až směšně tupá ... Jak tady někdo psal .. stát ve stínu a být metr od idiota, který kouká vaším směrem, ale "jsem přece neviditelnej ve stínu" tak se mu můžu maximálně tak smát do xichtu. Bohužel jsem hrál jen conviction a připadá mi to jak lehce vylepšený klon = stejná nuda.
    Grafika je sice hezká, ale některé textury vypadají naprosto otřesně viz auta ...
    Když asi v 5 misi ? Přijelo mega,ultra comando ve své "2D" dodávce .. tak jsem se málem pochcal smíchy a říkal si .. tohle snad není možné v roce 2013, jak můžou některé věci tak odfláknout.
    Za mě 7/10 s radou pro ty, kterým se nelíbil conviction, tak rozhodně ruce pryč, protože tohle je takřka to stejné.
    • maros.goc
      to ze ta v drvivej vacsine pripadov straz nevidela v tieni bolo tak uz od prvej casti, inak by stealth nemal ani zmysel :)
      • A netusim, jestli jsem osobne viditelnejsi nez ostatni, ale me teda dva metry daleko vidi naprosto kazdej, pokud ke me neni zady, samozrejme. Podivne.
        • Asi tak.. Nevim teda jak na nižší obtížnosti, ale když k někomu přijdu do zornýho pole na krátko, tak mě prostě uvidí. Buďto to ty vejš hráli na easy nebo kecaj. Nebo vážně netuší, že zorný pole člověk nemá za zády.
          • Samo že nelžu .. a pokud si nepochopil správně, tak můj post je psaný s lehkou nadsázkou, ale sám řekni ... ? Mě prostě příjdou ty stíny moc OP i na nejtěžší obtížnost.
            • Jako je to hra, neni to simulátor plížení samozřejmě. Kdyby byl, tak by to imho ani nebyla taková sranda a řekl bych, že by to ani jako stealth dohrát nešlo. Ale v rámci zažitejch mezí Splinter Cell série je to naprostej standard.
  • Musim souhlasit s nadsenymi nazory, pro me ta osmicka sedi jak pulky na hrnec, uz dlouho jsem nehral neco podobne dynamicky adrenalinoveho a zabavneho. Priznam se i bez muceni, ze jsem ze starych splinter cellu hral jenom jednicku - ale po Blacklistu mam sto chuti si to dohnat a dat si alespon tu chaos theory!
    • No to bych ti nedoporucil. Chaos Theory "dynamicky adrenalinovy" rozhodne neni. Je to 100% stealth akce. Jediny dil, ktery se ti tak da doporucit je Conviction.
      • Mhm, protoze me bavi kdyz je neco dynamicke, tak automaticky neumim ocenit i hry, ktere se hraji pomalu a rozvazne. Jiste.
  • Keyz
    Btw luxusní prostitutka se nesnaží přizpůsobit všem, ta si může vybírat protože to je luxusní prostitutka.

    - A odpověď je:Ne, netestoval jsem to *3*
    • Ne, luxusní prostitutkou je proto, že je drahá, ale když na ní máš finance tak s tebou jde ať jsi kdokoli.
    • To je v poho, stejně to nikoho nezajímá.
      • Keyz
        Nějaký chytrák by se našel. Jak to tak bývá.
  • minimalne 9/10, taky kvalitny stealth som uz dlho nehral, konecne je z toho citit Chaos Theory.
  • Dotaz na ty, co už hrají. Občas se na mapě objeví mise (označena žlutou barvou), která píše, že mám rozluštit nějakou zprávu a pak lokaci vyhledat na mapě, netušíte někdo, jak tyto mise zprovoznit? diky za pomoc
    • Musis najit dalsi lokaci podle napovedy v te predesle, staci pomalu prejizdet mysi v potencionalnim miste. Pokud ti napoveda nic nerika tak google. Hledani se opakuje tusim 3x a pote si zaplatis jedno ze dvou reseni mise a dostanes nasobic vydelku do budoucna.
    • Jack1947
      Netusim ja jen "sjel¸¸ tech 11misi a skoncil. (prozatim)
  • Jo solidní pařba, hraju to teprv chvíli, ale jsem relativně hodně spokojoený, 8/10 je řekl bych adekvátní hodnocení, jedno z mála na games.cz
  • Ristoro
    Za mě je ta hra výborná. Po otřesném Conviction, je to určitě návrat ke kořenům. Trochu vylepšit AI a stěžit mise a byla by to dokonalá hra. Hru jsem dohrál 2x na nejtěžší stylem ghost i panther a Hitman Absolution je teda o dost těžší. Ale pro hráče, kterým stealth moc nejde to bude asi výzva i tak. Ale škoda, mohlo to být těžší, jiné zápory nevidím.
    • Rhulad
      Tak si ty "kořeny" prvně zahraj, jelikož tohle má pramálo společného s původní trilogii, co se hratelnosti týče.
      • Ristoro
        Ty jsi to nepochopil. Myslel jsem to tak, že po tom Conviction nepokračovali v té akční složce, ale vrátili tam ty prvky stealthu z předchozích dílů.
      • Ale hovno, to jsou zase kecy zhrzelýho rádobysvětáka aka "nic už není jako dřív", prostě zaseklá deska.. já mám nahráno ve starejch Splinter Cellech nespočet hodin a každoročně je hraju pravidelně znovu. Upřímně jsem se bál, že bude Blacklist jako Conviction a dopředu jsem to zatracoval, ale teď čím víc se blížím konci, tím lepší a lepší mi hra připadá a posun od lineárního level-designu z Conviction mi přijde obrovksej. Ta stealthová složka tam funguje v podstatě stejně jako v původních SC, možná je ještě víc umocněná - press na hráče naplánovat si řešení nějaký situace, která se pak stejně posere (díky kvalitní AI, která nedrží NPC na jedný trase sem a tam), takže musíš zničehonic jednat instinktivně a ipmrovizovaně. A díky tomu je SC (možná až na Conviction) pro mě osobně jednou z nejlepších sérií a Blacklist to potvrzuje..
        • Jack1947
          Tak aby jsi nakonci, nebyl zklamanej ze to bylo kratke (mozna) a nakonci mohlo bejt , hlavne ten boss lepsi. Jinak souhlas a bwejt zasekla deska dneska in hold vubec neni.

          Ja v tehle hrach, sice ostrilenej nijak nejsem zato ale mi to davalo zabrat, obcas i na normalni obtiznost ta Realna bylo moc, Pwerfecktionist sem ani nezkousel radsi *4* .
      • blacklist je Chaos theory s dynamickejsim gameplayom, moj nazor.
        • Tak tys to vystihnul v jedný větě.. souhlas. *15*
  • Recenzent asi moc zkusenosti s luxusnimi prostitutkami nema, jinak by takovy neznalkovsky verdikt nevyřknul.
    • Psala to ženská!!
      • Jack1947
        Taky jsem si ted vsiml *15* . ( na tom samozrejmne neni, nic spatneho je jedine dobre, ze tu mame i jinej nez tradicni pohled.)
  • Malleth
    Luxusní verdikt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit