Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    No a na co jsou dorite recenze?! Tak si pockam az hra vyjde a herni media ji zrecenzuji a urcite se dovim i prumerny herni cas. Driv to takhle bylo normalni. Nadavat na neco, co jsem si ani jeste nekoupil a nezkusil je opravdu demence. Z hracu se staly podelane hysterky. O predobjednavkach si myslim svoje...........
    • Problem je, ze neco jako nezavisla recenze uz davno neexistuje. O delce kampane se nedozvime bud vubec, nebo se dozvime, ze sice zabere jen 6 hodin, ale je napechovana superdupermegacool pribehem, takze to vlastne nevadi. Nikdo dnes nenaspise, ze hra je predrazena s*cka, co vydrzi par hodin.
      • Rejsek
        No toz pak je na cloveku, jestli mu kombinace 6h a superpribehu staci, nebo ne. Nevim jak ostatni, ale ja prectu recenzi, nebo recenze, mrknu na videa youtuberu, kteri se muzou pretrhnout aby za me hru vyzkouseli a ja jim zvedl pocet shlednuti a pak se rozhodnu. Neskocim na to hned jak harava c*bka a nenecham se predem oj*ebat. Nebo kdyz jdes treba do kina na film, taky jdes naslepo a pak nadavas, co to bylo za sr*cku? Jiste sr*cka to pro tebe muze byt, ale za zklamani si muzes sam ;-) Ja nikdy z zadne hry zklamany nebyl, protoze jsem si ji bud nekoupil a kdyz jo, tak jsem vedel za co davam penize. Domela a stale nepotvrzena delka hry z ni jeste nedela sr*cku. Sr*ckou ji muzes nazvat az budes mit dostatek informaci a i tak to muze byt pro x tisic dalsich naopak dobra hra. Ale at uz je to s Orderem jakkoliv, jen to dokazuje jak snadne je vyvolat masovou hysterii. Lidi muzou na forech rvat jak pominuti, rvat si vlasy a rezat zily, ale hra bude vzdy jen podle hlavy jejiho tvurce. Pokud se rozhodne, ze chce hru co ma 5h a super dej a vyda ji, je to jeho boj. On vydela, nebo prodela. Ty mas to vysostne pravo pomoct mu smerem ktery si podle tebe zaslouzi.
  • Jack1947
    Ostatně jsem zvědavý na recenzi, jestli se tam ty jisté věci zohlední od toho se bude dále odvíjet hodnocení či to bude opomenuto... uvidíme doufám že to bude jakžtakž pravdivé, já se musím zeptat tázavě se zdviženým ukazovákem, kam jsme se to dostali. Ano měl jsem konzole za něco co se přece nezkazí a ted koukám že se to zhoršuje rychle... nejdříve Unity vlastně wachdogs a ted toto co dál, co dál... netroufám si přeměšlet co se ještě může zhoršit, myslel bych na toco se dá mělo by zlepšovat.
  • https://www.youtube.com/watch?v=FV-u5tvQC34
    • XorxoxTalarius
      To je super, o dost lepsi nez to co jsem sem chtel dat ja :D

      http://youtu.be/dHbrFBNuAKI
      • to video me rozsekalo *1*
      • flash789
        obe videa by si mely vyvojari poustet před spaním každý den..
  • A co by mel jako jinyho rikat? ze je to fakt tak kratky, ze ten stahnutej gameplay nebyl speedrun? Jde o velky prachy, uz takhle jim to hatuje kde kdo a myslim ze predobjednavky se rusej jak na bezicim pase.

    Pockejte na ctvrtek, nebo spis na patek az si to zahraje vic lidi a snese se ten pravej hate az se fakt ukaze ze to trva 6 hodiny a pulka z toho bude QTE :D
    • Veskoslav
      QTE tvoří cca 5% hry maximálně. Nepřekročitelné cutscény tvoří polovinu herní doby.
  • 5 hodin cisteho hrania staci vsak Bloodbourne mi zabere 100 hodin Zaklinac tak 50 takze na order mi aj tak vela casu neostane
    • XorxoxTalarius
      5,5 hodiny to mas i s cutscenama, ktery zabiraji cca 40% hry ... takze "hra" se tam vyskytuje v delce cca 3 hodiny :D
      • XXDarthVaderXX
        Jestli je to pravda, no tak zlatý Call of Duty o_O
  • Dokonalý, prostě dokonalý. Ať vyjde co vyjde, hate bude. Bylo víc než jasný že order nebude moc trvanlivá záležitost, kdo chce říct opak kecá. To ale neznamená, že to nebude u nečeho jinýho. Poměr cena trvanlivost je nízká, to je fakt, ale když to člověk srovná třeba s Call of duty 1 (tím myslím opravdu jedničkou, žádný modern warfare a jiné), dojde k úplně k stejnýmu výsledku.
    Pokud jde o výsměch lidem kteří si order koupily, taky to je o ničem, někomu se to líbilo, někomu ne. Moc bych chtěl vidět lidi jak by měl vypadat výsledek, aby byli VŠICHNI spokojení. Sám si to nekoupím, ale okamžitě to odsuzovat je taky o ničem.
    Poslední věc, až tomuhle začnete dávat mínusi, prosil bych, aby dotyčný napsal jak by vypadala hra podle něj.
    • Jack1947
      Nikdo to okamžitě pokud vím nedsoudil, jen holt ta prezentace už od začátku nebyla nic moc no a obavy si po době zvětšily. Není to hejt ale skutečnost, že ta hra potenciál měla a zdá se ho celkem promarnily.
    • Veskoslav
      Jak? Máš naprosto skvělé prostředí. Steampunk ve Viktoriánské Anglii na pozadí války s vlkodlaky. Neříkej mi, že se to dá vyřešit tím, že dáš filmové pruhy, 2 hodiny nepřeskočitelných cinematic scén a tupý koridor, kdy AI nepřátel je horší jak u Lemingů.
  • Morraw
    Takové exkluzivní konzolové interaktivní filmy mám moc rád. Konzoli sice nevlastním, ale už se těším ,jak zapnu youtube, a celou hru si tam shlédnu . *5* Naposledy jsem tak zkouknul báječný Evil Within https://www.youtube.com/watch?v=nGGMdnaamc4
  • Alpha z roku 2012 je 3x detailnejsi, nez plna verze Order. Holt zjistili, ze ps4 neni nadupany pc a mocne orezavali. *1*
    http://i0.wp.com/gearnuke.com/wp-content/uploads/2015/02/theordercomp2.gif
    • Kozy
      Určitě

      http://www.gamepur.com/files/images/2014/_thumbs/the-order-1886-comparison-june-may-build.png *4* *4*
      • V tom may 2014,ma hezci rtiky,a neni tak opuchla jak ja po brutalassaltu2014
      • Veskoslav
        Akorát, že jsi postnul zcela něco jiného. Můžeš se snažit jak chceš, ale prostě hra dopadá stejně jako Watch Dogs. Ta vypadala taky nádherně.
        • Kozy
          Tak tohle je u AAA produkce na denním pořádku, žádná novinka.
      • Nejdriv se podivej co jsem postnul. Jestli to nechapes, proc reagujes? V tom novejsim buildu je logicky dodelane nasviceni, kdezto v ty Alphe 2012 ne. Fakt pady na hlavu v detsvi nejsou prospesny. *2*
        • Kozy
          Pokuď vim tak ty novy záběry jsou ze streamu, takže kvalita nic moc, současná verze má lepší nasvícení a jiný oblečení.
          • Prave to obleceni je dost osekany, a ten sede filtr se me nelibi. Jak sou detailni textury to posoudi jenom ten kdo to bude hrat.
            Jinak hra vypada fakt dobre, ale presto myslim ze nejhezci hry sou furt Metro LL, a Crysis 3. Na ty Order nema.
  • Keď niekto napíše, že radšej 5 hodín intenzívnej hry, tak je diletant. Za to by som nedal 50 euro nikdy v živote ani keby som zarábal 2000 euro. Je to zlodejstvo :)
  • maros.goc
    keby ste ale aspon v redakcii ten gameplay videli tak by ste urcite vedeli ze ten hrac tou hrou rozhodne nepresvistal ale velakrat sa len tak prechadzal a pozeral prostredie naokolo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit