Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gonzi
    Well - já ten lets play viděl a ten hráč to hrál naprosto normálně, sem tam zemřel a opakoval, střílel se normální rychlostí (žádný superhero styl), obíhal mrtvoly a sbíral náboje atd. atp. a za těch 6 hodin měl projeto. Je strašně hezké, že článek se snaží polemizovat nad tématem délka vs kvalita, ale ta herní doba je objektivně 6ti hodinová, s tím že z toho je ještě asi třetina až polovina času neinteraktivní. To jak si ten fakt každý vyloží je jeho věc (zrovna mě podobný "filmový zážitek" na jedno odpoledne nijak neuráží), pročež bych ocenil, kdyby tvůrci řekli skutečnou herní dobu a stáli si za tím, že je to "intenzivních" 6 hodin apod. místo aktuálního mlžení, které tady na Games ještě autor kryje a snaží se zahrát do ztracena.
  • aby ste si vytahly ty vase umasteny vymasteny palice z prdeli a nepsali tu kraviny... pic xboti a pc nerdi;)
    • Ano teď si to všem nandal a ukázal všem svou inteligenci...
  • Opravdu nevím o co Vám všem jde. Pokud se Vám ta hra nelíbí, tak ji nekupujte. Momentálně jsem teď ve 4 kapitole a hra mi přijde OK. Vy si ani neuvědomujete, že tyhle Vaše rádoby flame komenty dělají té hře větší reklamu, než kdyby dali video reklamu na YT.
    • Ano přece bys nepřiznal, že si vyhodil tolik peněz za něco, co za ty prachy vůbec nestálo že?
      • Co te vlastně jebe, blbe? Že za to někdo dá vůbec peníze? Že za to vůbec někdo zaplatí vlastníma penězma? Že se to někdo rozhodně hrát a bavit se u toho? Jdi do pr*ele s těma svýma pochodama a potřebou druhým diktovat, co by měli, gumo...
  • Myslim, ze tahle apologetika je trochu mimo misu.

    Ano, v jadru je pravda, ze je tu dost mista na ruzne (a ruzne dlouhe) hry. A ze i kratky titul muze poskytnout intenzivni a zajimavy zazitek.

    Ale myslim, ze je dobre to zasadit do kontextu minimalne dvou skutecnosti - pokud pristoupime na stebetani zlych jazyku, mame tu par (takrka doslova) hodin zabavy za temer dva tisice korun. Pokud popustime uzdu domnenkam, muzeme navic zaspekulovat, ze rozhodne ne tak bombasticke a uchvatne, ze zrovna v tomhle pripade by za to stalo.

    No a s tim je take spojena ta druha skutecnost. Ackove hry s velkym rozpoctem a bozskou prezentaci a takovymi temi vecmi, ktere vsechno, co Order slibuje nebo teoreticky muze nabidnout - tedy tu potencialni paradne spickovou zabavu a uchvatny zazitek, ktery by vynahradil ta zminovana zklamani - uz proste existuji a dokazou takove byt, aniz by to byly trapne, kraticke, qte prospikovane jednohubky (ackoliv i takove samozrejme jsou).

    Takze nemam moc sympatii k nejake prehnane obrane tohohle pocinani tvurcu. "Hra prece nemusi byt dlouha a muze byt super i tak!" - no jasne, ale jak ji ale clovek muze s vaznou tvari branit, kdyz jsou za stejnych podminek dostupne hry, ktere jsou v tech zcela objektivne pomeritelnych vecech vetsi/delsi/rozsahlejsi/zajimavejsi/proste lepsi...
    • jakubc
      Třeba proto, že do vydání je spousta času a recenze žádné nevyšly. Až vyjdou a uvedou víc názorů na délku/kvalitu, tak se můžeme bavit. Hysterie spočívá v tom, že nikdo nic neví, ale už každej křičí a kritizuje.
      • laskavě si nenaklikavéj plusy a oponentum minusy, pak se mužeme bavit.
        • jakubc
          Zdá se mi, že k mému prvnímu příspěvku možná někdo něco naklikal, ale k tomu, na který odpovídáš, rozhodně ne. Radši bych si prohnal kulku hlavou, než abych ztrácel jedinou vteřinu nějakým naklikáváním - doufám, že jsme si to vyjasnili a můžeme se tedy bavit...
  • Lotr
    Tohle je hrůza.
    Je mi jedno jak je ta hra dlouhá. To hrozný na celé kauze je toto
    na easy vám dohrání bude trvat x hodin
    na medium xx hodin
    na hard xxx hodin
    Ale to nemá s herní dobou nic společného. To že ve hře budu častěji umírat neprodlouží herní dobu. Prodlouží to loading.
    To že ustřelím jednoho nepřítele místo jedné vteřiny za minutu není herní doba.
    Vyšší obtížnost nepřidá dodatečný obsah.

    Mimochodem herní doba není podružná vlastnost. Tedy z mého pohledu ne. U opravdu skvělých her jsem litoval že už je konec. A to třeba mluvím o věcech které jsem hrál desítky hodin.Jistě i kratší hry nám mohou dát dobrý zážitek. Ale pokud mne něco baví. Jsem jen rád když mě to může bavit desítky hodin místo jednoho dne.
    • jakubc
      Herní mechaniky včetně toho, kolik ran vystřílím do nepřítele a s tím související třeba management nábojů, samozřejmě s herní dobou souvisejí. To samé AI, která by teoreticky mohla s vyšší obtížností víc zavařit (a třeba i víc pobavit).
  • Já Vám říkal, že to bude jako interaktivní film *1* *1* A co teprve ty hnusně vyblitý textury, který museli vývojáři schovat za tunou DoF *14* *14* Console POWA *15* *15*
  • Teď sem konečně dohrál Tomb Raider, poskytnul mi 14 hod. zábavy a stál mě 399,- takže naprostá spokojenost. Z mého pohledu naprosto odpovídající poměr hodnota vs. cena. Takže asi tolik k tématu. *6*
  • Aha takže hysterie, možná je to tím, že lidé chtějí za svých 1500 Kč trochu víc, než jen 3h hraní a 3h čumění na videa...
  • za tuhle "hru" bych je nakopal, ze by si 14 dni nesedli, uz jen to, ze tomu rikaji hra, me bytostne urazi, QTE tunel s minimem uzivatelskych vstupu o delce 5 hodin(ano, videl jsem uz celej pruchod hrou v jiz zminenym videu) - to je budoucnost hrani? tak to at jdou s prominutim do prd3le

    nemluve o tom, ze grafika hry byla zase oproti ukazkam z E3 degradovana jeste vic, nez u watchdogs... joa vite o tom, ze pro souboj s finalnim bossem je pouzit na chlup stejnej zaber jako z prvniho setkani s prvnim vlkodlakem? tomu rikam recyklace
    • A co je tobě po tom, jakou hru dělají ? Nelíbí se ti ? Si ji nekupuj a je to. Problem solved. Jediní kdo by zasloužili nakopat, jsou tobě podobní.
    • Procpak bys jim nakopal? Chces jim nakazovat co muzou delat a co ne? Trochu totalita, ne?

      Nestacilo by proste si tu hru nekoupit a nechat na ostatnich at se rozhodnou sami?
      • XorxoxTalarius
        Protoze kdyz nebudes vyzadovat kvalitu, a nebudes se starat o to aby jsi onu kvlaitu dostal, pak dostanes presne to cim se stal Order. Sr*acku
  • Ja tem max 6h za dohrani i verim, zvlast kdys 30-40% maji byt ingame movie. To je tak ciste hrani 4h s cenou 1800kc!! No neber to *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit