Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tomu míření - ono je to ještě buglý, ví se to. když člověk míří pod sebe nebo nad sebe, prostě od osy X nahoru nebo dolů, tak to střílí kam se zachce, neví se čím to je :D takže třeba se sniperem je těžký trefit nepřítele na 50 metrů, když je třeba na mapě Fools Road pod váma..máte ho přes celej scope ale kulka letí dva metry vedle.. v příštím updatu by to mělo být fixnutý. jinak hra je super. Je to v podstatě Insurgency na velkých mapách a s nefunkčníma zbraněma *15*
    • Zrejme to bude asi bug. Ale ve skutecnosti to tak obcas je. Dostanes zbran, kterou si musis "zastrelit". V terenu serizovat miridla ani nemuzes. Pokud tedy nemas vlastni serizenou.
      Na simulatoru jsem mel skore 98 ze sta. Ale s ostryma jsem trefil sotva terc na 50 metru ze tri ran. Davkou jsem netrefil ani na 25m kulometny hnizdo (vz. 58).
  • Hram to uz dlho a mozem len vrelo doporucit. Ta grafika je fajn a kazdy update pridava stale viac detailov. Pocit realistickej strelby nema konkurenciu. Squad nema viznam hrad inak ako v squade :) takto mala fungovat ARMA ktora je nehratelna na Public servroch. Uz v Alpha verzii je Squad odladenejsi nez BF4 vo finale. SQUAD je proste perla v blate ! :)
  • Ta grafika mi připadá taková jiná, ne špatná ale divná...
    • Grafika je hodne obstarozni. Rekl bych ze modely a textury nedosahuji ani zdaleka urovne Arma2. O neco lepsi je to s nasvicenim. Zatim se jedna o celkem jednoduchy teren s malo objekty. Pokud u toho zustanou, snad je sance ze to bude fungovat. To ale muze hrace rychle omrzet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit