Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochybuju, ze v buildech SC je Ai, ktera bude v singlu.

  • O příchozích financích je  celkem dobrá představa, jsou to veřejná čísla, a jsou vysoká. 

    S vývojem je to složitější, ale dost věcí teď na Citizenconu ukazovali naživo, takže nějaký podklad pro lehkou naději tu je.

  • Nedocházejí, tenhle rok měli rekordní příjmy.

  • Hej, v minulosti mají spoustu škraloupů.

    Rozdíl je v tom, že tentokrát bylo hotové věci vidět naživo (předváděli je na Citizenconu), a i během posledního půlroku bylo vidět, jak pomalu zavírají základní práce na jednotlivých kapitolách.

    Jako, je to furt CGI a Roberts, takže kdo ví, ale vypadá to tentokrát trochu opodstatněněji.

  • Dva roky bych tipoval. Dobré je, že většinu věcí ukazovali naživo, takže to nejsou jen rendery. Sleduju vývoj celkem pečlivě a během roku bylo vidět, jak končí základní práce na jednotlivých kapitolách, takže tentokrát asi fakt nekecají :)

  • Jestli ta živoucí umělá inteligence je to, co zatím ve hře je, tak to potěš :)))

  • Aha. Už asi chápu.

    Snažil jsem se vyjádřit, že to (podle mě) není tak černobíle, jak psal Derp - tedy brzo krach, šlus a pak Bahamy. 😀 Proto jsem psal i tu omáčku kolem. Jsem si jistý, že jim peníze můžou "docházet" roky. - možná z toho plyne tvůj pocit kočkopsa.

    Mají určitě mraky vázaných peněz, takže až začnou prodávat studia, budovy, propouštět atd.. pak bude teprve jasné že jim opravdu docházejí peníze.

    A zároveň nikdo moc neví co se tam doopravdy děje - jistě, můžeme si dohledat mraky čísel, ale málokdo má čísla všechny, aby si udělal celkový obraz a nevytrhával čísla z kontextu.

    Snažil jsem se o nečernobílé vyjádření, že tam je spousta věcí špatně, ale něco (pozitivního) se tam stále děje. A bůh ví, co tam tvoří celkově.. Nicméně část z toho, si může každý čas od času vyzkoušet zdarma. Tedy nelze říct, že tam nic nedělají a je to najisto odsouzené k zániku.

  • dworkin

    Nelze říct, že jim docházejí peníze... ale docházejí jim peníze.

    Fungují a celé roky něco tvoří... ale bůh ví, co vlastně tvoří.

    Na jednu stranu evidentně vnímáš syrovou realitu... na druhou stranu nechceš opustit názor, že se neděje nic špatného. Výsledkem je takovej divnej kočkopes, aspoň na mě to tak působí.

  • Děkuji za reakci. Akorát - když už ti stálo za to reagovat - tak jsi mohl napsat, kromě cool hlášky, i proč si to myslíš.


  • dworkin

    Přijde mi, že se v tom komentáři střídavě střílíš do jedné a druhé nohy.

  • goyim

    Roberts někdy lhal?

    /sarcasm

  • Peněz není nikdy dost, ale napsat, že jim "samozřejmě docházejí peníze" je dost populistické/demagogické a svědčí o zjednodušování a neznalosti fungování firmy.

    Stále se jim na hlavu sypou miliony dolarů měsíčně, byť už určitě méně, než dřív. Ve stávajícím setupu můžou fungovat určitě ještě nějakou dobu - já nevím jak dlouho, ale to neví skoro nikdo. Ani ty. I mě přijde, že peníze opravdu docházejí a tak (podle mě) uvidíme SQ42  do dvou let, aby jim další peníze přitekly.

    Tak jako tak, to neznamená, že to ze dne na den zabalí a šlus - jede se na Bahamy. Tak to prostě nefunguje, i kdyby jim od zítra nikdo neposlal ani dolar. 

    Hlášky jako ta tvoje, jsou k vidění roky.. A roky běží a oni furt fungují a něco tvoří - otázka samozřejmě je co tvoří, ale to určitě nikdo z nás neví a ukáže jedině čas. 

    Takže své odborné soudy z lidu si nech a místo "samozřejmě, že.." piš příště "já si myslím, že.." Hned nebudeš vypadat tak hlou...lacině.

    Nechci nijak obhajovat dost zjevné chyby managementu a určitě naprosto nesmyslné utrácení na nespočtu blbostí a zahazování tisíců člověkohodin. Tady není o čem. A ne, ve hře jsem neutopil žádné peníze za lodě, či něco podobného.

    Jen nemám rád laciné a povrchní soudy. 

  • Třeba překvapí a vyjde to na další generaci konzolí. Taky tipuju další dva roky, než to vyladí a ostatně i hardware bude zas trochu dál..

  • Shut up and take my money!!!!!!

  • spoock

    Uz jsem ani neveril, ze se nekdy priblizi vydani, podle me to muze trvat klidne dalsi dva roky, nez to vydaji, kazdopadne je fajn, ze hra uz ma nejaky viditelny milnik za sebou.

    Jsem celkem zvedavy, jestli to vyjde i na konzole,  i kdyz bych to radeji hral na PC.

  • Veskoslav

    Jistě máš nějaký hezký důkaz:)

  • Kabutops

    nedivil bych se, kdyby nakonec existovala verze prodávaná na SSD 😀

  • Na single player se moc těším. Doufám, ža ro bude sci-fi pecka s dobrým příběhem (naděje umírá poslední). Docela jsem zvědav na hw požadavky. 

  • kkING

    Snad se jim to podari dokoncit, vypada to paradne 

  • Derp_1337

    Po předchozích zkušenostech s Crisem Robertsem a jeho CIG jim ty kecy o tom, že něco je hotové, budou všichni strašně moc věřit.

    /sarcasm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit