Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani se jim nedivim ze to zavreli mne bavil a to hodne hitman absolution kterej jsem koupil v profesional edici - paradni hra a dalsi dil bych koupil stoprocentne taky, Ovsem kdyz jsem se dozvedel ze bude vydanej epizodicky dost mne to znechutilo , ale nakonec jsem byl rad stalo mne to jen prvni epizodu abych zjistil ze za tohle jim prachy nedam. Jo kdo chce vic a vic nakonec nema nic jak v pohadce o zlate rybce... *1*
    • nejhorší díl a vlastne to ani nebyl hitman
      • a co to byl? Kájínek? ostatně je to jedno každopádně Absolution bavil mnohem více lidí než tahle epizodická návrat ke "kořenům"
        • Zase a opět tu někdo vytahuje ničím nepodložené informace, které vykládá jako zaručená fakta.

          No tak utíkej zpátky do absolutionu, nic lepšího už pro takového znalce jako ty nevyjde.
  • Krescz
    dobře jim tak
  • spoock
    Velká škoda, první sezóna byla skvělá, až na pár škobrtnutí jsem byl s novým Hitmanam spokojen. Bohužel, to je tak specifický žánr, že sotva mohl prodat milióny kusů jako Tomb Raider.
    Epizodičnost tomu myslím uškodit moc nemohla, kdo tu hru miluje, tak do toho šel. Já měl jen problém s tím onlinem a stylem odemykání předmětů a Elusive Targety, které se pak už neobjevily. Doufám, že pokud už další sezóna nebude, že vydají patch se všema ET, které ve hře byly a překopou to na offline.
    Jestli IO padne, doufám, že se zformujou na Kickstarteru s dalším Hitmanem, klidně jim dám na to dvojnásobek.
    • Fordzy
      Myslíš že by izometrický Hitman fungoval?
      • Jack1947
        Na mobilu jo
  • spoock
    Chápu, že někteří byli naštvaní na epizodičnost nového Hitmana, ale nelze upřít snahu tvůrcům, že s vydáváním levelů až tak neotáleli, minimálně pořád vycházely Elusive Targety, ke kterým má své výhrady, ale budiž. Cena epizod byla přijatelná a upřímně jsem díky tomu se hrou strávil cca 50hodin. Kdybych hru hrál klasicky najednou jako Blood Money, asi bych každý level projel 2x, 3x a pak hru odložil. Tím nechci ovšem hru nějak obhajovat, v mojich očích je to 7/10, přesto jeden z nejlépších Hitmanů vůbec.
    • Nejlépši Hítman je Blood Móney *15*
  • Lukass
    Dobre jom tak, a budiz vystraha pro ostatni.
    • PanS
      Souhlas. Epizodické vydávání je hnus, který by měl z videoherního průmyslu co nejdřív zmizet. Snad to podobně smýšlející studia odradí.
      • Těžko, to by musel skončit season pass, a to se hned tak nestane.
      • Coffin.Corner
        Klidně se vsadím že o epizodickém obsahu rozhodoval majitel a zároveň vydavatel, tedy Square Enix a ne studio IO Interactive. Tudíž mi hate a škodolibost na adresu dánů připadne úplně mimo...
  • Ještě by se mohli zbavit Deus Ex, jelikož poslední díl se jim taky trochu nepodařil a snad budou mít štěstí s novými investory.
  • "...se zbavuje tvůrců Hitmana..."
    Did they... get a Hitman to do it for them?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit