Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také hlasuji spíš pro PC. Konzolová verze vypadá nějak divně...
  • Taky mám pocit, že ta PC verze není na max. Každopádně de o to, že na konzole je to novější Cry engine 3 a na PC dvojka. Bylo by docela blbý, kdyby to na starým vypadalo líp...
  • Black_Hand
    heledte mam napad. moje grafarna utahne crysis na plny detaily jen bez AA a AF, takze ja jsem ze hry. ale ten kdo ma na to zelezo, tak by mohl zkusit najit ty momenty a udelat screeny sam na max. mnohy jsou mista mi jsou dost povedomy, takze by nemel byt takovy problem je najit, pro nekoho kdo ma crysis trochu vic odehrano.
    • to bys to musel poustet v nizkem rozliseni aby to bylo mozne srovnavat ... jakmile screen v HD rozliseni zmensim na tuhle velikost tak bude vypadat mnohem lip nez ve skutecnosti ..
      • Black_Hand
        jo to je pravda. ale dle toho co je v galerii tak 1280x720 by melo stacit.
        • Ale k cemu by to bylo dobry? Kdyz ty konzole screeny jsou upraveny rendery? Napr. PS3 nema AA, jen jakysi blur filter na zjemneni hran. Ve skutecnosti by grafika byla mnohem zubatejsi, kdyby se obraz graboval stejne jako na PC primo data z vystupu. Porovnani orientacne dejme tomu, ale v realu je jasne, ze PC tak jako tak bude vypadat lip (a to hraju na PS3:), at si poronavaji kdesi cosi... Na grafiku na urovni Crysis na PC zkratka konzole nemaji dostatek pameti.
          • Black_Hand
            jo, ja nevim jak to ps3 dela...mohl vzit nakej screen z PS3 ty? jestli mas na to nakou tu kouzelnou krabicku o kterych se porad mluvi.

            nicmene by bylo komicky, kdyby poctive vymaxovany PC crysis vypadalo lip, nez todle.
            • Black_Hand
              tak aspon todle :P http://forums.gametrailers.com/thread/crysis-2-to-hit-ps3-graphical-/1049192?page=16
            • Black_Hand
              *1*
            • To nemam. Kupovat kouzelnou krabicku jen abych mohl na PS3 grabovat obrazky, to by se mi fakt nechtelo :)
  • Mimochodem, ze to nejsou realny screeny z konzoli, ale pouze orientacni rendery znaci uz jen to, ze obrazky maji byt z PS3 i X360 zaroven (jsou tam obe loga), coz je samozrejme blbost. Zadna hra na X360 i PS3 nevypada na 100% stejne....
  • MishKonn
    Wow, no, tak tohle je velká komedie...ty screeny z PC jsou tak možná z medium detailů, a to rozlišení? No, že to i na polovině obrazovky vypadá pixelated? Hmm, takhle to teda se vším na max. v 1920x1080 s 2xAA na mém PC teda nevypadalo. Nejsem žádným haterem ani zastáncem PC, sám hraji na PC a PS3, ale tohle je prostě hovadina. Stačí se podívat na gameplay video, které nedávno vyšlo, aby člověk poznal, že tohle srovnání je prostě jen a jen zoufalý marketingový pokus jak lidi utvrdit v tom, aby to koupili i na konzoli.
    • Kdyby to radši hoši dělali před vydánim hry na PC, nejdřív vydávat screeny s horší grafikou a pak nás překvapili, že to vypadá líp a ne naopak, jak to s Crysis (a jinýma hrama) je běžné. No jo, ale tak jak se jim to hodí, že? Dá se to ale chápat, přecejenom je to byznys
      • MishKonn
        No pochopitelné to samozřejmě je, ale pořád je to komedie *3*
        • Spíš než komedie mi to osobně přijde jako tragédie... Teda aspoň já osobně se moc nesměju.
          • MishKonn
            Sice je to slovíčkaření, ale v podstatě máš pravdu.
  • Koukam ze co se textur tyce jsou kluci z Cryteku uz zase o kus dal ale PC porad zvladne vic palem >:D
  • Konzole vypadá hůř. Ať je to vegetace, která podle mě na PC rozhodně lepší, stejně jako voda. PC má podle mě stále lepší nasvícení, možná ten dojem vyvolává modrý filtr, který je sice pěkná, ale mě tam nějak nesedí, působí nepřirozeně a kazí mi to atmosféru.
  • Ehm, to mi prijde trosku jako podvod, protoze srovnani je opravdu jen zhruba. PC verze je grabnuta asi bez AA, tak jak je, kdezto konzolova verze je upravena "tak jak to ma vypadat" a ne jak to skutecne bude vypadat (grabnuta obrazovka). Ale orientacne se konzolisti o kvality Crysis 1 nemusi bat, a to je asi to hlavni :)
  • BoB.2
    1:0 pro konzole a to jsem PCčkář *5*
    • Jo, je to zajimavi, že to vypadá tak dobře, ale furt mi nejde do hlavy proč to srovnávaj. Je jasný, že grafika bude vždycky na PC lepší (Jsem konzolista, nechci nikoho urážet nebo něco).
      Na konzolích není žádně vyhlazování hran apod. efekti, takže se to nedá srovnávat s nějakým PCčkem, které je půl roku starý. Nemyslím to k tomuto případu ale tak nějak obecně.
    • No nevim. PC verze ma nejaky stahly detaily a predevsim ten "filtr" obrazu nebo co to je, me prijde realistictejsi take na PC. K tomu si vem par let stara hra. Vitez je pro me opacny...
    • misho8723
      Mne príde, že skoro každá konzolová hra má taký do modra filter.. ale je pekný, len som si vždy myslel, že je tam nato, aby neboli vidno dáke horšie textúry alebo tak.. keby tá PC verzia bola v DX10 móde, tak by to bolo 1:0 pre PC, s výnimkou horších textúr na PC
      • Konzolovy hry oproti PC zadny domodra filtry rozhodne nemaj. Max. kdyz si nastavis do modra TV ;)
    • Ten modrej filtr je na tý pláži více než zajmavej a moc se mi líbí :)
    • Jazz
      Taky tě zaujal ten modrej filtr ?
  • dilinja
    to by me zajimalo jestli EA do toho pujde s plnou cenou
    • Veril bych tomu. Mass Effect 2 na PS3 byl taky za plnou, kdyz uz to na PC bylo v obchodech za +-450Kc.
    • SA-reg
      Ne, prej 1600MS points jsem viděl na netu. Ale bůhví jestli je to pravda...
      • dilinja
        to pujde jenom do digitalni distribuce (PSN,XLIVE)?
        • SA-reg
          Nevím... ale podíval jsem se víc a tady teda píšou potvrzených 20$.
          http://content.usatoday.com/communities/gamehunters/post/2011/09/first-crysis-headed-to-ps3-xbox-360/1?csp=34tech

          Nechce se mi hledat, jestli 1600MSP = 20$...
          Jo a píšou tam "Crysis download". A taky singleplayer only.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit