Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    o rly? toto je akoze PC na very high(ci ultra alebo ake tam je maximalne nastavenie).. hral som crysis 1 pred nedavnom a vobec to tak nevyzeralo (citaj 5x lepsie). hoc aj tak sa mi to da krajsie na PC - uveritelnejsie farby, neni to prekontrastovane, nebolia z toho oci...a oni mi chcu nakecat ze na konzole to bude este detailnejsie ako na PC? hahaha maximum fail crytek again? po crysis 2 uz nenaletim :D *5*
  • misho8723
    No prisahal by som, že PC verzia na tých obrázkoch má akési znížené detaily.. a kvôli porovnaniu, asi nemali zapnuté DX10, čo... aj tak to vyzerá celkovo stále lepšie na PC, aj keď na staré konzoly, to ale vôbec nevyzerá zle, čo ešte dokážu
    • JohnyTheZik
      Pokud si dobre vzpominam, tak moznost very high byla odemcena jen pokud mel clovek Dx10 (popr. upravenej config), takze ne..
  • Jazz
    Mě se líbí ten modrej filtr na té konzolové verzi. Jinak PC rocks!
  • JohnyTheZik
    Musim rict, ze treba soude dle posledniho obrazku je videt, ze jsou nektery textury na konzolich detailnejsi, ale napr. zmineny nasviceni a celkove "realnost" mi prijde o mnoho lepsi na PC..
  • SA-reg
    * zde je můj klasický, už ohraný, sakrastický komentář na úkor PC hráčů a jejich zaujatosti proti konzolím*
  • nevim zda hodnotíme stejné obrázky protože mě se líbí daleko víc ty z pc
  • Páni, fakt mi to z pc nepříjde jako na nejvyšší..ale ono je asi jen rozdíl hrát to a pak to vidět na obrázku, ale přísahám, že když sem to hrával, zdálo se mi to hezčí než tady na obrázcích :D Ale už je to dlouho co jsem to hrál :) A ta konzolovka vypadá teda krásně :)
  • Ta konzolovka vypadá teda pěkne hnusně. Tak nějak, plasticky.
  • A ja mam zase z tych sreenov pocit ze PC verzia je 1000 krat krajsia...bez srandy
  • no přijde mi o celkem logický že konzolový první Crysis vypadá na konzolích lépe , vždyť ta hra už je 4 roky stará a konzolová verze je určitě dělaná na novym Cryenginu
    • ja mam spis pocit ze ta PC verze ma snizene detaily a efekty na uroven Xbox verze .. nebo jsem stastny majitel nejake specialni edice ktera vypada lip :)
      • rancor1223
        Taky se mi zdá, že tu screeny z PC verze jsou dost hnusný. Vždyť tam snad neni ani AA.
        • a to nemluve o tom jak se da diky modderske komunite Crysis jeste vizualne a hratelne vytunit .. ale vsechna cest cryteku pokud jim to takhle pobezi na slusnem frameratu, bez dropu a doskakovani 10 metru vzdalenych stromu a objektu ..
          • To doskakování bylo i v Crysis Warhead na full (enthusiast či tak nějak). *4*
            • tak pokud na to clovek mel PC tak si to doskakovani nastavil jak chtel .. a na 10 metru to nebylo :) jinak jak pisu, podle me to na konzole vypada dobre a pokud se to bude i rozumne hybat tak super ... propagacni, upravene obrazky nejsou zas tak smerodatne ..
            • Black_Hand
              tak warhead bylo trochu vstricnejsi ke slabsim masinam. nemuzes volne prechazet mezim puvodnim crysis a warhead.
      • mas nejspis pravdu....hosi z ctyteku nas zas balamuti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit