Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.mycrysis.com/register/ tu sa treba najprv zaregistrovať a potom cez hru už len prihlásiť. Aspon mne to tak fungovalo.
    • Neviem ako vam ale mne to napise ze sa to vytvara a mozem cakat do aleluja a nic sa nestane dalej
    • Já jsem se jednoduše přihlásil EA účtem :)
    • Zkoušel jsem, nefunguje. Po vytvoření přijde mail, kterým to musíš potvrdit a ten mi teda nefunguje. Někdy hodí error, někdy mě to hodí na hl. stranu mycrisis, ale když dám přihlásit, tak to nefunguje...
  • táto hra je nanešťastie dôkazom neshopnosti niektorých nekompetentných ludí programovať a optimalizovať na PS3. Ich tvrdenie že tento sajrajt využíva PS3 naplno je urážkou firiem ako naughty dog.
    • PS3 je starej křáp,kterej už nzvládá nový hry,tak vývojáři musí osekávat a snižovat rozlišení *2* *2* Ať žije PC
    • Delas jak kdyby Uncharted jela ve fullHD *1* ps3 na to nema, smir se stim
      • http://www.youtube.com/watch?v=Pe-zBdCxd_o kochajte sa
        • ja tedy hry na PS3 nejak nesleduju, ale jen ze zajmu jsem se kouknul a .. to jako vazne? To je ten vsemi opevovany U2? To co je jedna z nej her na PS3?
        • dobrá sračka :D
  • Ahoj prosímvás potřebuju poradit mám taky problé s vytvoření účtu pořád to píše "Account is being created..." a už nato koukám hodně dlouho dobu a nic diky za rady *4*
    • Panebože, máš to tu na celé stránce :-D
  • Grafika celkem pěkná na Full HD, má to trochu wow efekt, běží to celkem slušně. Očekával jsem, že to bude horší :)
  • KIMCID
    nic moc
    • Call of Duty hadr jen je přidán oblek *3*
      • Nevím za co jsem dostal -1 když mám pravdu, mapy jsou stejně veliké a navíc nedestruktivní ( vymlátit skla ze skleníků a budov už u her známe nejméně deset let ) , skilly zbraní jsou též stejné jako v MW .. zabiju 3 mám radar i na nepřátelé, zabiju jich pět mám jakousi malou helikoptérku atd. atd. jak už jsem říkal COD hadr. Nic nového pod sluncem .. oblek zas tak dobrý není když i v neviditelnosti nepřítele dobře vidíte přes půl mapy.
        Je to hnuj takovýhle kopírování nápadů. *12*
      • KIMCID
        jj moje slova....ostrov byl lepší
  • Pete.palis
    Taki já to mám už odskoušený;)...stáhl jsem to už o půlnoci a cca hoďku jsem si zahrál...demo běží jen na Directx 9...jinak zajímavý a docela jsem se u toho bavil, což jsem nečekal...takže to vidím na originalku;)
    • Pete.palis
      jinak 4 giga ram, 4 jádro a gtx 260, directx 9 (zatím) mi lítá na hardcore nastavení plynule, tak uvidíme;)
      • dôležité je aj rozlíšenie, na akom si hral?
        • Pete.palis
          1680x1024
      • A snad necekas ze ti to na gtx260 nekdy pojede v dx11 *2*
        • Pete.palis
          jsem něco takovýho psal???říkám directx 9 a chci to vyskoušet na 10ky ty joudo.......příště přemýšlej než něco plácneš!!
  • Jaká je grafika s DX11 v této hře? Je tam nějakej velkej rozdíl ? *4*
  • a preto ze niekto kto roky masiruje davy reklamou v konecnom dosledku necaka ze bude uspesny a pre masy zaujimavy je PC tam kde je. skusat nieco dokola ci to uz nahodou ide? kde sme v 99? EA a ich accounty su kapitola sama o sebe, to uz som si vyzral pri BF BC2, a ze kupujem originaly za tazke peniaze tam nikoho netrapi. smutne a ked tu pisete ze to necakali mi trosku pripominate nasich komickych Cestarov ked ich v januari zaskoci necakany sneh a mraz..... Ja budem proste za hru ked vujde platit a potom ma ozaj nezaujima ci niekto nieco bude cakat alebo nie. Ja platim ty funguj, tak ako Live ci PSN (ehm). Nikto mi nikdy nevrati peniaze za Steamovy zabugovany Stalker ktory som este ani raz nespustil ! ale warezku hned. O com to potom vlastne je? Toto demo je pre mna zla predzvest na koniec marca... ale prisaham ze ak to nepojde tak to bola posledna graficka karta a posledna originalka na PC...... Ak opacne budem len a len rad.
  • Hmm tak po dvou hodinach jsem vytvoril ucet a hra ho stejne nebere *11*
    • Jo tak ono je jeste potreba ten ucet potvrdit odkazem z mailu (ktery mi seznam hodil do spamu) ale necekane ten odkaz nefunguje pac ta sajta je rozbita :-/ to bude dnes dlouhy den...
      • Je to demence pořád něco potvrzovat když jim to neustále padá
        • Hlavně největší demence je prudit s přihlašováním registracema potvrzováním když warez verzi člověk nainstaluje a hraje, kdy se poučí a bude originální verze komfortnější lepší než warez???
          • Asi ti unika ze kazda MP hra ma nejaky ten ucet, ale s warezem moc MP asi nehrajes *7*
            • Dedikovany server je na hovno, ale tak kdyz ti nevadi priblbla komunita plna cheateru tak si hraj klidne cracked verze. :)))
            • Dedikovaný server nepotřebuje internetový online účet
  • curaci, uz to vidim, dam litr za hru a budu cumet na nekonecne loadingy pri prihlasovani do uctu! AT ZIJE WAREZ!!!
    • Jo kde jsou časy dedikovaných serverů na steamu kde měl nad nimy kontrolu admin a udělal si server podle svého .. dnes už je to jen hamty hamty dejte nám prachy a pak už si tam cheatujte jak chcete .. a to že čekáte na připojení do hry třeba i deset minut už nás přeci nezajímá. My máme vyděláno !
    • trolo
      demencia niektorych ludi je snad vacsia jak vesmir
    • Ty servery nemají nekonečnou kapacitu, ale to je nad tvoje rozumový chápání...
      • a ty si malo pica, tak co maj kurva delat tolik her, kdyz to pak nejede? ja ti jebu na rozumove chapani, to je jako by prodavali 1000 aut a jelo by jich 10. selsky rozum pico
        • Jelikoz demo hraje tisickrat vic hracu nez plnou je celkem jasne, ze server pretizeny. Az vyjde plna, demo uz bude hrat jen par lidi, jestli ubec a pojede to v klidku. To tvoje prirovnani nedava smysl. Demo by si mohl maximalne prirovnat k nejake zkusebni projizce. =D
        • s agresivním blbečkem se bavit nehodlám...
          • ja chapu, ze "inteligentnim" lidem nevadi dat litr za neco, co pak nefunguje (jo vim, ze tohle je jen demo) ale ja jsem blbecek a me to vadi. joo hele, kdyz si tak pocestny muz, nevadilo by ti, kdybys mi rekl, kaj bydlis? abych te tez mohl ojebavat, kdyz ti to nevadi?
            • Je vidět, že si nikdy žádnou originálku nekoupil, jinak bys takové blbosti nepsal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit