Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě trochu štve to dementní ovládání na xboxu. Nastavení se tam samozřejmě měnit dá, ale jen podle předem stanovených templatu. Bohužel ve všech je sprint nastavený na zmáčknutí joypadu, který jde dost těžko mačkat. Takže mě po nějaké době začíná bolet palec, má někdo podobný problém?

    PS rady typu "klávesnice a myš" si nechte pro sebe, ptal jsem se na konkrétní problém a nestojím o další lame war. Děkuji
  • Grafika pěkná, ale je to nějaký moc dynamický. Bolí mě z toho pěkně oči. Na Gamer průměrně 47 FPS.
  • Já nevim ale mě to baví dost v pohode hra jede mi to lepe nez jednicka takze ja si nestezuju
  • nwm jak vam ale me to prislo dcla jako sracka multák.... ze zacatku dobrý ale po 6 lvl me to prestalo bavit..... zlatá klasika CoD4 :)
  • doprdele... asi 10 minut sem strávil tím že jsem se snažil dostat do hry, nakonec sem se nasral a vypnul hru. Bud se mi to dostane do ''lobby'' které nestartuje nebo na každém serveru dostanu zprávu že je plný (i když třeba 8/12 hráčů). A co je vůbec ten pos*aný NAT a kčemu je to ve hře dobré?!
  • Hmm na Hardcore nastaveni (1920x1080 rozliseni) mi to jelo jen okolo 23-25 fps coz mi prijde zvlastni pri me sestave --- HD8670, AMD Phenon 2 X4 965 3.4 Ghz, 8 GB DDR 3 ram ...
    • *1* HD8670?? *1*
      • sry preklik HD6870 ofc :)
  • hele nevíte někdo jak vypnu ten firewall ?
  • http://www.ddworld.cz/aktuality/graficke-karty-gpu/crysis-2-vyjde-bez-directx11-jen-jako-dx9-nvidia-nema-hotove-optimalizace-2.html
    • *1* Taky sem to cet a je to pekna ostuda. A stejen sa me prvni crysis graficky livi vic.
      • no aby taky ne kdyz to vypada lip a aji jede lip kdyz vezmete v potaz velikost mapy v demu a velikost jakyhokoli "tunelu" v kampani crysis1. co me taky dostava je ze zobrazeni nekterych objektu je snad na 10 metru takze vam ruzny sudy tycky atd da se rict mizi/objevuji pred ocima :))
  • Hojte,
    víte prosím vás někdo jak přesně na to přihlášení mám jít ?
    Zkoušel jsem registaci na jejich stránkách ta proběhla, mejl jsem potvrdil takže v pořádku.
    Ale jak se chci připojit ve hře ani mi to můj účet nenačte a píše to pořád dokola An Error has occurred. Please check your network connectivity. Oki řikám si .. čtu tady o vypnutí firewallu zkusím ho povypínat. Udělal jsem a nic. Pak jsem zkusil úplně vypnout antivir .. zahrábnul jsem i do doménového firewallu a vypnul ho a nic. Žádnou ochranu ani windowsáckou zaplou nemám a stejně to píše tu samou chybu.
    • Udelej si novy ucet primo ve hre
      • Jaj tak tam mi nejde, toči se pořád dokola loading a že se mi účet vytváří, zkoušel jsem pod jinou emailovou adresou

        PS: Tak už mi to jde, musel jsem restartovat PC. Ani FW nemusím štelovat
  • Mne to porad pise, ze emailova adresa je uz pouzivana... zkousel sem 2me emaily a pokazdy to samy wtf

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit