Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demo vazne vypada snad hure nez Crysis 1 a konzole z toho jdou citit na 100 honu :(.
    Nezbyva nez doufat v zazrak ze full verze bude lepsi...nebo si priznat,ze dalsi herni serie odmigrovala na konzole a na PC budou max nejake porty ve slabe grafice.
    • Kdyby aspon ta hratelnost za neco stala, ale ono je to cely nejaky divny
    • Ještě tu máme Battlefield 3 :- )
  • nechapu, proc zrovna demo multaku. Ze by mel singl jen par misi?!
  • *12* *10*
  • Tak po těch videích, kdy nás masírovali, jak to bude úžasný, jsem čekal o dost víc... mulťák 6/6 lidí? Na tý střeše se to ještě dá, tam je to relativně malý, ale ta druhá mapa, to je utrpení. Půl minuty běhat, někoho hledat a pak mě stejně někdo picne těžkým kulometem do zad přes půl mapy na dvě rány *7* Zbraně se mi zdají nevyvážený, nablízko prapodivně nefunkční a na dálku až moc, meele je taky divnej, je to spíš o umlácení protivníka, než o nějakým efektním a rychlým zabití. Leda zezadu. Celkově je to chaotický a zmatený.
    Press start v menu, co to má bejt? Já chyci esc vyskočit ze hry, ne na nějakou pitomou úvodní obrazovku... ach jo :) Ale jinak jsem se dvě hodinky příjemně zabavil, ale hrát to opravdu nehodlám. Crysis musí přesvědčit SP.
  • ani na mycrysis.com ma uz nejde lognut...padlo im to alebo to robi len mne?
  • mne zas nejde prihlasit..pise mi ze si mam skontrolovat pripojenie k netu..ako vidite na nete som :D a firewallom to nie je pretoze uz som hral az potom po restarte PC ma bloklo
  • Spades
    Takže.
    Autoaim v multiplayeru? Toggle crouch? V menu pro oblek je nějakej prapodivnej zoom, který nikdy nevyužiju, ale termovize ne? Nelze nastavit grafiku? Nelze vypnout mouse smoothing? Press start v menu????????

    Tohle bude asi nejlepší cryteku omlátit o hlavu... Hlavně za ten shit, že konzole jim pomohli VYLEPŠIT hru.
    • Autoaim si kazdej normalni hrac vypne, toggle crouch je ve vetsine strilecek a popravde ja mam radsi toggle, nez drzeni (nechapu proc musim pravy tlacitko pro aim drzet). Dalekohled byl i v 1, rekl bych, ze bude pouzitelnej spis do single playeru. "Nanovizi" a ostatne i 2 mody je lepsi se naucit mackat na klavesnici (q,e,n) a kdo si s tim umi hrat, bejva v mp nejlepsi. Grafika jde nastavit jen castecne, diky bohu aspon za neco. Doufam, ze v plny se na PC neco nastavit dat bude. A start v menu je vtipny no :D..
      Nicmene me ta hra docela hodne bavi )..
  • tohle je stejne naka stara beta verze finalni verze bude jeste lepsi ale jsem spokojen konecne neco novyho.
  • Tak Crytek fail ted ucet proste vytvorit nejde a na strankach jakbysmet...
  • Nainstalováno přihlášení na účet v pohodě přístup do multiplayeru v pořádku hraní multiplayeru na hovno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit