Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stazeno, nainstalovano. Vytvorit ucet me slo hnedka, asi jsem mel stesti *1* Zklamani z moznosti nastaveni grafiky, zadne moznsoti a hra jen v DX9. Ale asi to ma byt pro ty, co si nebudou jisti, zda to spusti vubec nejak plynule. A pokud to nekomu jde tedka, tak si to muze v plne verzi nastavit na vyssi detaily nebo spise DX 11. Ale aby to spise hodne lidi neodradilo *7*
  • Tak jsem demo stahnul - 4 hod cekal az se budu moct prihlasit, pak si pres neustale aktualizujici servery zkousel najit volny, metoda pokus-omyl se po par minutach vyplatila, zahral jsem asi pul hodiny.Zbrane mi prijdou silene nepresne, na to ze je to arkada, grafika..pekna, ale ze bych si z toho sedl na zadek to se rict neda, na me moc plasticky..no..plnou koupim asi az po sleve. nejak me ten MP nesedl.
  • nejde registrovat do <>
  • Příjde to jenom mě, nebo je tam pohyb myši takový ''divný''? Mě příjde že se to nějak divně zrychluje a pak zase spomaluje a na to vůbec nejsem zvyklý a pro mě je to strašně nepřesné. Nebo to fakt příjde jenom mě?
    • Vypni si v menu pomoc při míření, defaultně je zapnutá... třeba to pomůže :)
      • Dalsi konzolova sra*ka, kterou cpou na PC *11*
    • Neni to tim, ze to mas nastaveny na moc vysoky detaily? Ja si to z hardcore snizil na advanced a uz mi to jede vpohode. Jinak se to delo i mne.
    • Taky mi to nejak nesedlo, vystrilim zasobnik na 10m a protivnik zdrhne, pak dostanu davku pres celou mapu a jsem tuhej
  • Vse funguje parada ve full HD ale chtelo by to naky nastaveni gr.no pockam na origo cuus.
  • p.s. mohlo by tam bejt lepsi nastaveni grafiky a ne jen prednstaveni profilu jinak uznavam ze na hradcore pod dx9 to jede hodne dobre na mem c2d8400E 3,8ghz 4gb ram a ati hd 5770 1gb verze
  • dojmy z hrani: registrace ve hre opravdu uz jede heslo musi mit alespon 6 znaku coz se ve hre nepise uz :)
    k hrani...no nic moc cod me bavi vic co se tice MP, ale i todle jde ten oblek ujde ale neni to nic co by tam nemohlo byt :) je pravda ze to zesileni co se zapina Q vs muze vysekat i s pruseru a ta neviditelnost pomoci E taky ujde ale uz neni tak moc pouzitelna..protoze neviditelny lidi jdou i tam vydet a me nedelalo problem neviditelnyho manika sejmout opravdu lehce :), ale jako nejvetsi problem viidm v tom ze me to porad odpojuje parime pohoda a za 5 min you conection to sesion was lost nebo tak neco :) internet mam 15Mbs to znamena 1700-1800 kbs a latence je taky hodne dobra ping kolem 30-50 ms firewall je vyplej a stejne... *12*
    • Prosím, nauč se česky, anglicky a psát na klávesnici... Buď té lásky.
  • fallout
    Demo tlačííím... počkám si až na FULL...
  • Dojmy
    Podělte se zde o dojmy z hraní. Nastavení nechám stranou, hratelnost zatím nic moc :( A celkově jsem ze hry docela rozčarovaný. Chápu že ti co to paří od rána už to mají trochu zmáklé, ale ani po hodině hraní se mi moc nedaří a to bych řekl že nepatřím mezi špatné hráče. Z některých killcamů mám pocit že protivník nemá recoil, zabije mě jedna rána a já do něj sypu celý zásobník a přežije ... napiště sem někdo své dojmy z hraní
    • Pete.palis
      taky občas nechápu...vzal jsem si brokárnu...skusim je kosit zblízka, vždyť má mít účinek....2 metry ode mě zády.....5 kulek a hovno...on se otočí...dá mi dvě z pistole a jsem k.o....
    • Bohužel mé PC absolutně nestíhá, takže se můžu tak max podělit o nějakou taktiku z Xbox verze. Sprintováním po mapě jsem ničeho nedocílil a naopak, nahížení za každej roh a ztaktický přepínání mezi armor a "nearmor" módem je nutnost. Jak jsem si zvyknul na opatrnost, tak to šlo jak po másle a byl jsem v pohodě v teamu první. Neviditelnost je víceméně naprd, člověk je i tak dost dobře vidět. Jinak mě to docela bavilo no, lidi co taktizuj tu mají výhodu :-) .
      • Mě s armoem přijde strašně neohrabaný, pohybuje se pomaleji a tak, s neviditelností mám aspon šanci vidět protivníka jako první, ale stejně zdrhne nebo mě sejme. Jdou na vyšším levelu upravovat zbraně? Mi přijde že ta moje střílí všude jen ne rovně do protivnika
        • jsou tam i přímo moduly pro zvýšení přesnosti zbraně. Samozřejmě nejsem si teď jistej jestli jsou i v demu.
        • Proto říkám - takticky přepínat. V dlouhých chodbách to prosprintovat, na konci chodby zase zapnout armor a kouknout za roh a celou dobu být připeavenej armor zapnout. Bez tédle taktiky jsem to fakt nezvládal. Upgrade zbraní/schopností tam samzřejmě je.
  • Sakra a já se tak těšil,zklamalo mě nastavení grafiky a hlavně ta hra je taková neslaná nemastná,já nevím ta grafika není tak hezky čistá jako v jedničce....nevím nevím :(
    • Pete.palis
      grafika je nemastná, protože demo jede pouze na directx 9
    • Grafika je fakt divná.Je hrozně neostrá a navíc se nedá pořádně nastavit *11*
    • Poděkuj konzolím *3*
      • Přesně taaak,zapomněl sem napsat že ta hra je celá konzoloidní a je to na ní vidět,bohužel!!!
        • Teď jsem si hru poprvé zahrál a musím říct,že ta grafika neni moc pěkná.Po těch kecech ,že vytvoří nejlépe vypadající hru je to trapas *12* Odpovídají tomu také nároky
          • Spades
            ty nároky spis odpovidaji te nejlepsi grafice co kdy vytovrili, protoze crysis 1 mi slape na max a je hezci nez tenhle crap na nejvyssi...

            crysis 2 se mi seka na nejnizsi
            • To mě Crysis 2 jede úplně skvěle.Mam to na max a vysoký Fps,asi kolem 40 .1 se kousá pořád *9*
              GTX465 q6600 3,33 a 4GB ram
    • Ja vim *1* 100% NEKUPUJU a prachy pujdou na The Witcher 2 *2*
      • Já si počkam na Red Orchestru *3*
      • Presne, ale u me jednou do Portal 2 :) *2*
        • Portal mam taky(Orange box) a do Portal2 pudu urcite taky, ale ne za plnou cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit