Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na hry typu tohle to je nej ver mi ty zarputilej PCkari (taky jsem byval/jsem) ale proste nejaky hry jsou lepsi na vetsi full hd telce + poradny audio ;)
    • chjo dalsi co se ohani full hd televizi..... jako kdyby to byl problem k ni to PC pripojit (HDMI ma dneska snad uz kazda grafika i integrovana) a navic to full hd opravdu vyuzijes protoze ta konzole to stejne upscaluje z rozliseni 1280x720 a to sou hry ktery se upcalujou i z mnohem nizsich rozliseni, pro pripad ze by si me neveril tak tady mas link jak to s tim rozlisenim na konzolich je http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241
  • TVL se nam tu michalCZ nemalo vyzvracel koukam :D:D
  • Vy p*tomci, uvedmote si proc vetsina her vychazi driv na konzole a proc nektere mega hity (Red Dead Redemption) na PC vubec nejsou. Je to kvuli vam, warezakum, kteri si radsi hru stahnou. Samozrejme timhle komentem nechci urazet desetinu hracu, kteri si hru koupi. Kdyby nebyly konzole, tak jediny hry ktery byste ted hrali by byly sracky na facebooku. Proc? Protoze by se AAA projekt, ktery by vysel jen na PC nkdy nezaplatil. A proc? Protoze 90% jsou jen zlodeji, ktery okradaj vyvojare tim ze si hru stahnou. Je to stejny jako kdybyste hru ukradli v obchode. Je pravda, ze na konzolich hry vypadaji o malicko hur, ale grafika nikdy neni a nikdy nebude na prvnim miste. Neco vam reknu... Vyjde Crysis a ja si ho radsi koupim na PS3, nez abych ho nekde stahl i s tim ze by mel lepsi grafiku. A proc? Protoze nejsem ZLODEJ.
    • rofl
  • Tak jsem zpet s dojmy z dema. Zacnu nejdriv tou technickou strankou. Tedy tou grafickou. Ta se dockala mirneho vylepseni. Pocet polygonu se patrne zvedl, mam pocit ze i rozliseni, mozna trosku detailnejsi textury. Nevim co vsechno ale hra vypada dobre. Oproti prvnimu dilu je videt dobrouseni nepeknych hran, coz hre prospelo. Zasadni posun se ovsem nekona, pro rejpaly. Zvukove je opet na vysoke urovni, schematicky stejne jako prvni dil, coz je dobre samozrejme. Napr. ty "deti" a jejich skreky mi opravdu nahanely husi kuzi. No ale abych jen nechvalil, co se potvrdilo a je pro me dost zasadni, je posun k vetsi akci a tim padem zmena bojove strategie. Zatimco prvni hra se dala dohrat se zakladnim plasma cutterem, protoze nepratele byly vestinou pomali, neohrabani a utocili v mensich skupinkach nebo se alespon dalo manevrovat. Zde to zatim vypada prave naopak. V ds1 se mi libil fakt, ze jste dulni inzenyr a vasi pravou rukou je horninovy rezak ne BFG10k. Tak jsem to v tom stylu take hral, navic mi to prislo prirozenejsi a vice adrenalinove, nez se prohanet se samopalem/kulometem. Ve dvojce je to zhruba nasledovne. Prvni dva utoky jsou pozvolne, po jednom po dvou, ale hned nato se pocty zvednou na 6 a vice coz v kontextu uzkych koridoru...opravdu uzkych...znamelo nutne pokles health baru. Navic jsou solidne rychli a skacou a spawny jsou temer vzdy do pul metru od vasich zad. Myslim, ze mam DS zahrano docela pekne, ale jestli tohle slo s cistym stitem...nevim, nevim...Co se tyce prostredi, zda se tak trosku jednotvarne, chude na detaily. Nemyslim tim kvalitu textur, ale spis drobnosti, ktere vytvari uveritelne okoli. Atmosfera tedyy tak pul na pul. Na ceste dal se dostanete do jakehosi chramu, kde se ponekud zmeni architektura a tim padem i atmosfera. Me se kontrast Isaaca ve futuristickem obleku a baroka okolo moc nelibil :-) ale cert to vem. Jednim z mutantu jsou prave zminene deti. Ze zacatku to vypada jeste dobre, ale pak kratce po cutscene se jich vyroji desitky a vy vite, ze s plasma cutterem proste nepochodite. Vezmete pulsni kveeer a proste to vsechno rozstrilite jak v gears of war. Nejlepsi reseni, tezko rict._____Nove se daji veskere mrtvoly "prohledavat" na skryte predmety jako lekarnicky ci naboje. Je to zajimava volba, nijak to nenarusuje puvodni koncept, takze hodnotim kladne. Nove se take objevil zjednoduseny pohyb ve stavu beztize, kdy se jen odrazite a letite si kam chcete....nahoru dolu doleva doprava...proste si litate v prostoru. Zatim se mi to zda jako krok zpet, ale uvidime jake vyuziti nam tvurci nabidnou. Take je nejak hure videt na zbran zpoza Isaacovych zad...malo kdy jsem skutecne vedel kolik mam jeste naboju nebo jakou zbran vlastne drzim. Hud obecne se jaksi zmensil, resp. oddalil, tudiz je pro me hure citelny a tudiz mene prehledny.....ale to muzu byt jen ja.____Sakum prask, kdyz to tak vezmu....demo me zrovna dvakrat nenadchlo. Jsem rad za vylepsenou grafiku, nicmene jsem o ni nestal. Framerate zustal rock solid, naprosto plynuly, bez zadrhelu, takze taky plus. Ovsem nestastne vybrane lokace nepusobi zrovna nejlip, doufejme ze jsou vadou pouze dema. Akcnejsi pojeti doufejme taktez. Let ve stavu beztize....jak jsem rekl, uvidime jak ho tvurci zuzitkuji. Na zaver nerikam ani tak ani tak. Vsechno zalezi jak se nove vlastnosti projevi v kontextu cele hry. Kazdopadne uvidime...
  • PS3 Rules!
    • PC rules, ty kide.
  • Musim uznat, ze dobrych prispevku aby clovek naskrabal. Napr. Zedduv post se mi moc libil...jako jeden z mala. Jinak, Tiscali porad mluvi o foru, tak doufam, ze az bude, bude plne moderovane a vsechno OT pujde do kytek. Taky bych tam pridal tema PC vs Konzole a tam at se to mlati hlava nehlava 24 hodin denne 365 dni v roce, tam at se kazdy rozzlobeny muz ci zena vyrve az na pudu. Kazdopadne, stahuju demo na ps3, po zahrani se pripojim s dojmy, doufejme dobrymi, aby nam tu pribylo neco k veci. Jo a take stahuju demo Mass Effectu 2...Tesim se, tesim....No a jeste naposled...pokud nejste spokojeni s kvalitou konverzi, nejspis bych vinil vyvojare, ne zarizeni ze kterych vzesla...ale to jen tak na okraj...
  • me osobne je uplne jedno na cem hraju *3* kdyz me to bavi tak me to bavi at uz to hraju na PC,Xboxu nebo na PS3 spis mi vadi ze vyrobci her se vice staraji o ty konzolove pak jen tu hru predelaj na PC nechaj tam blbi ovladani a neresi to spusta her utrpela ne jenom na blbem ovladani ale i na kvalite grafiky a hratelnosti napr. Iron Man od Segy Incredible Hulk od segy proste hruza a to jen pro to ze jim to bylo jedno dulezity je ze to vypada hezky na konzoli a proc? prachy jde jen o prachy chcete PC sestavite si ho tamhle to amte od Nvidia tamhleto od Intelu nebo tamhle to od AMD a to ze si to kupujete takhle to vy mate levnejsi to ano ale vyrobci an tom prodelavaj proto delaj napr. exluzivni hry jen na konzole protoze to jdou prachy jen do kapsy Sony nebo jen do kapsy Microsoftu nez kdyz si setavite PC od ruznych vyrobcu je to skoda *9* vadi mi jen to ze spousta her na tom prodelava ze tvurci jen predelaj na PC a nestaraj se jak se to hraje *12*
    • PC by měl podporovat Microsoft, je to přecejen platforma Windows.
  • Nejhorší diskuze co jsem tu v poslední době našel. Abych si tu přečetl něco o DS2, tak bych si to asi musel sám napsat. Ale haldy keců o tom zda je lepší tohle či támhleto se tu množí jako houby po dešti. Někdo tu psal něco o školních prázdninách a ikdyž o nich už delší dobu nic nevím, tak se mi zdá, že měl pravdu. Protože ty řeči, co se tu vedou, dokáže napsat snad jen děcko, co si snaží "naboostovat" své internetové ego (zřejmě pošramocné z reality). Čest výjimkám, které píšou rozumně a k věci, ale být správcem fóra, tak bych to všechno smazal...
  • Ach jo, zas tady někdo přetlačuje svoje názory...
  • Tohle je fakt zbytecna debata a stal se z toho peknej flame. mam xbox, hraju na xboxu rad, ale z meho pohledu je konzole nastroj na pobaveni s prateli (v single playeru jsem hral opravdu jen par "must have" titulu, jako alan wake, fable atd..), pouzivam ho skoro vyhradne na split screen a exkluzivity. Hry ktere vyjdou multiplatformne si kupuji na pc a ne na boxe. Jakozto konzolista proste priznam, ze konzole brzdej vyvoj dnesnich her a bez konzoli bysme byli vykonove uz uplne nekde jinde...zel nadavat se na to neda, protoze konzole sou proste ocividne neco co herni trh chce a momentalne jsou to financni tahouni spousty studii....ted uz jen otazka proc :-)
    • Kdybys měl PS3/PS2, tak bys viděl, že konzole vývoje her vylepšují. MS jen nemá tak kvalitní hry, ale to není chyba konzolí.
      • clvece tya ses jantar...presne ten typ kterej to tady vsechno vyvolava....kazdej hraje co ho bavi, z myho pohledu sou PS hry sikmooky sracky, boxe sem si koupil zamerne kvuli hram, ktery tam vychazej, kamos si koupil PS3, protoze se mu libeji hry tam...nekritizuju to, kazdy ma rad neco jinyho. mel sem PS3 doma dva mesice a skoro sem na nej nesahl, bavil me heavy rain, zahral jsem si littlebigplanet....killzone a spol mi bylo k nicemu, protoze kdyz chci hrat v singlu strilecku, radsi si zahraju na pocitaci a abych si konzoli kupoval kvuli dvema hram...to je fakt malo :-) (ano nebavilo me uncharted a spol...proste si radsi zahraju gears of war, halo a fable...ale jak rikam...kazdymu co jeho jest)
        • Chápeš tady ale prezentuješ čistě tvůj názor kterej já naprosto nedílím. Tohle ".killzone a spol mi bylo k nicemu, protoze kdyz chci hrat v singlu strilecku, radsi si zahraju na pocitaci" je tvůj pocit, já jej nesdílím, střílečka na konzoli je stejně zábavná jako na PC, nejde o platformu, nýbrž o hru. Stějně tak mám 100% jinej názor na Uncharted než ty. Jinak tím že jsi napsal "z myho pohledu sou PS hry sikmooky sracky" jsi ze sebe udělal absolutního idiota, většina Sony studií totiž sídlí v USA a v Evropě *2*
        • Tvůj pohled nikoho nezajímá, hry se dají objektivně posuzovat. Na Xbox vyšlo jen pár kvalitních her na PS máš plno špičkových věcí. Že kámoš umí lépe nakupovat, je vaše věc. Heavy rain je zrovna dobrá blbost, takže není chyba v PS3. Klidně si hraj špatný hry, na to ti PC stačí, ale nemůžeš pak psát, že všude jsou stejně dobrý hry.
          • Jaky hry mas konkretne na mysli ?
          • aneb otvira se nam tu dalsi vecne tema, no aspon je to sranda cist

            konzolisti flamujou xbox vs pc , pcckari ati vs nvidia, intel vs amd a kdyz se to spoji tak konzole vs pc
          • jenom to ze sebe dostan fanatiku :)
            • Pokud nepoznáš dobrou hru, tak nevím, proč bychom měli tvé názory brát jako pravdivé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit