Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No když jsem viděl ten patnáctiminutový gameplay dema, tak jsem si řekl, co to hraje za lempla, že na napřátele zaměřuje 20 vteřin, pak jsem si všiml, že to je z konzolové verze a hned mi bylo vše jasné (myš je myš pánové) a čekal jsem další hnusnou konverzi z konzolí. I přesto jsem stáhl demo a ikdyž bylo hodně krátké, tak jsem si hru hned zamiloval a rozhodně začínám uvažovat nad koupí. Je vidět, že to stále ještě jde, udělat krátké, ale přitom velice výživné a zábavné demo, které by člověka nalákalo.
    • Jsme na tom hodně podobně. Hlavně ať to není hra na jedno odpoledne, jak je dnes (ne)dobrým zvykem... *4*
  • kubi-wan
    Perfektní. U mě to jasně boduje originalitou! Konečně zas jednou střílečka, kde si nehrajete na vojáčky! Až je mi zas o to víc líto, že jednička na PCčko nikdy nevyšla...
  • No a aby byl nějaký protinázor, já už Darkness 2 zase smazal. Opravdu nic, čím bych se chtěl zabývat déle jak 20 minut.
    • V poradku, zadna hra neoslovi kazdeho. Ja prvni dil nehral,ale tohle demo se mi celkem libilo. Otazka akorat je, jestli se za chvili neomrzi vsecky ty exekuce a masakrovani a jaka vlastne ta hra je jako FPS.
      • God-of-War
        1 díl sem dohrál na ps3 a tak dobrý fpsko sem hodně dlouho nehrál... a darklingové sou prostě k zulíbání hustý:) takže to zabaví na dlouho
        • Jo, v demu je ten žvanící, prdící a močící darkling super, takovéto blbůstky dokážou dělat divy *15*
      • Já naprosto respektuju ty, které hra baví. Sám moc nemám rád ty hry, kde je takové to násilí pro násilí. Nicméně graficky byla hra řešená docela pěkně, byť je to stejně smutné, dočkat se toho od tvůrců graficky docela průlomového Riddicka :)
        • Tohle Starbreeze nedělali, maj na triku jen jedničku
          • Jazz
            Yup, na té jedničce je to i dost vidět, škoda, že i tu není taková grafika. *9*
  • JohnyTheZik
    Nad ocekavani skvela hra! :) smekam
  • DarkHawk
    Akční,temná a brutální komiksovka. Darkness 2 je přesně takový, jak byl prezentován. Je to prostě libovka. Žádný fanda FPS by si pokračování tohohle titulu neměl nechat ujít. A o fans her laděných do hororu to platí dvojnásob. *3*
  • steam://install/204410 pre tych ktorým naskakuje že to nie je dostupné pre ich region stačí toto dať do prehliadaca :)
    • Ako je možné, že normálne to neide, ale keď toto zadám, už to ide? A dá sa niekde nájsť, ktoré číslo je priradené konkrétnej položke?
  • video dobré hned jsem si vzpoměl na poslední Kulhánkovu knížku *3*
  • Tož demo krátké, ale výživné, člověk si alespoň udělá představu o hře, takže je jedině dobře, že ho vydali. Hra je originální (pro ty co nehráli jedničku, jako třeba já) a hezky se hraje. Podle mě je to jasný hit tohoto roku, grafika sice není poslední výstřelek (primárka jsou konzole, tak co by kdo chtěl), ale hratelnostně se podle dema hra řadí mezi nadprůměr. Takže kolem a kolem, určitě to bude stát za to, už se těším až vyjde plná *3*.
  • Právě jsem demo dohrá.
    Odstranit to rychlo odmměňování - za každou pitomost nějaký číslíčka,přidat lepší model zničitelnosti a lepší ui, tak je to naprosto supr hra. Na tem auto aim,už si začínám zvykat, kdy je tam možnost vyšší obtížnosti, tak to celkem jde. No a quick time eventy,no.., člověk si holt zvykne na všechno :)
    • POkud hrajes na klavesnici, zadny auto aim ve hre neni (nebo alespon by podle nazvu te volby v menu byt nemel) a pokud hrajes na gamepadu, neni problem ho vypnout.
  • Dohrano s gamepadem a je to velmi slusne. Jeste to vyzkousim na klavesnici s mysi a uvidime, zda za plnou cenu, nebo si pockam na slevu. Kazdopadne se mi to ale libi a urcite si to nekdy zahraji. I optimalizace je velmi dobra. Mam pomalejsi procik nez je v minimalnich pozadavcich a facha to bez problemu (presny framerate neznam, fraps mi ve hre nejak nechce fungovat).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit